Skocz do zawartości

• Do Sylwestra pozostało:

KOmeta

s-piro

Zdjęcie

[Peter829] STUFF 2017/18

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 SzymonXVX

SzymonXVX

Boom Man

• Użytkownik
  • 239 postów

Napisano 13 November 2017 20:17

Ja bym zostawił tak jak napisałeś. A resztę na popykanie przed lub po. Według mnie nie opłaca się moździerza umieszczać w pokazie, gdyż mało efektowny jest ten akurat. A tak będziesz miał go przynajmniej zabawy :) Jedynie możesz wulkan dać na początek. 

#22 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 13 November 2017 20:31

Ja bym zostawił tak jak napisałeś. A resztę na popykanie przed lub po. Według mnie nie opłaca się moździerza umieszczać w pokazie, gdyż mało efektowny jest ten akurat. A tak będziesz miał go przynajmniej zabawy :) Jedynie możesz wulkan dać na początek. 

Też tak sądziłem że lepiej same wyrzutnie a reszta do zabawy.

#23 damian7878

damian7878

Exclusive

• Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 13 November 2017 21:51

Lepiej zakończyć strzelanie porządnym huknięciem i nie strzelać już później pierdółek.Tak nazywam ten moździerz,bo jest on dość słaby.Godzina 0.00 powinna mówić coś każdemu...tu się strzela same konkrety :)

#24 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 13 November 2017 22:20

Lepiej zakończyć strzelanie porządnym huknięciem i nie strzelać już później pierdółek.Tak nazywam ten moździerz,bo jest on dość słaby.Godzina 0.00 powinna mówić coś każdemu...tu się strzela same konkrety :)

O to chodzi, że ja przed 00 się nie bawię a na 00 wypadało by wyrzutnie puścić.

#25 Fire798

Fire798

Achtung

• Użytkownik
  • 44 postów

Napisano 14 November 2017 19:48

Zrób stojak dla szelek i zacznij pokaz/strzelanie od np układu \|/ np 3*4 albo ile ty tych szelek tam posiadasz i po tym jedziesz kostki ;)

#26 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 14 November 2017 20:50

Zrób stojak dla szelek i zacznij pokaz/strzelanie od np układu \|/ np 3*4 albo ile ty tych szelek tam posiadasz i po tym jedziesz kostki ;)

Pomysł całkiem ciekawy jednak jako że jestem "początkującym" i nigdy nic lontem nie łączyłem a tym bardziej budowałem stojaków pod kulki z możdzierza to to raczej odpada.

Chyba sobie te kulki odpuszczę i polecą wyrzutnie a po nich reszta,  bo nawet i zdania są podzielone co do tego możdzierza i nie wiadomo jak to się w ogóle spisuje.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych