Skocz do zawartości

• Do Sylwestra pozostało:

KOmeta

s-piro

Zdjęcie

[Peter829] STUFF 2017/18

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 29 October 2017 23:06

Witam
Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim co doradzali mi jakie wyrzutnie  do mojej części stuffu kupić :D

Jest to mój drugi stuff jeśli chodzi o  sklepy internetowe (poprzedni był w 2016r a poprzednie to coś z marketu)

Wiem, że za taką kwotę  jaką wydałem razem z innym członkiem rodziny można spokojnie kupić 2-3 lepsze kostki ale postanowiliśmy w tym roku kupić dużo ale fajnych kostek w miarę tanich.

Stuff był głównie brany z  FajerwerkiMarket.pl Wyrzutnia Viserion i zapalniczka z PiroArt.pl

Wyrzutnie:
- JW06 Kasjopeja
- PXB2108 - X-TYPE
- TXB074 Viserion
- JW4053 ORINOKO
- FX10-01 - ELEGIA
- TXB271 - JOY WITH FIRE

Wulkan:
- FC1303 Colour

Rzymskie ognie:
- T6244 - RZYMSKIE OGNIE 55 

Zapalniczka:
Palnik gazowy MINI 1300C JET

Za wszystko zapłaciłem  około 300zł

Temat zostanie zaaktualizowany o ew. gratisy po dojściu paczek.

#2 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 06 November 2017 12:35

Paczki doszły.

Gratis PiroArt:
Twin Peaks TF3 ( 2 mini fontanny w paczce )

Gratis FajerwerkiMarket.pl:

Możdzierz Festiwal Balls TM3

#3 Mroczny

Mroczny

Top 10

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 06 November 2017 13:10

Może jakaś fotka? :xmas_happy:

#4 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 06 November 2017 20:08

Fotka całości :D FP3 i JC05 z zeszłego roku

QQ3aMm4.png

Już raczej nic nie dojdzie.

PS: Wiem że kijowa jakość :D

#5 Mroczny

Mroczny

Top 10

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 06 November 2017 20:24

X-Type fajna kostka, długo się efekty utrzymują, Viserion też dobry polecany przez wielu, co do moździerza to słyszałem podzielone opinie... mówią, że nawet spoko a inni, że lipa jak będziesz odpalać to nagraj albo daj znać jak z efektami :)

#6 damian7878

damian7878

Exclusive

• Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 06 November 2017 20:32

Bywały gorsze jakości :D Co do stuffu całkiem fajnie się prezentuje.Ciekawie wygląda jw4053.Wyrzutnie dobre jakościowo,no i ten potężny wulkan :) :)

#7 endriu123457

endriu123457

1.3G

• Moderator
  • 1806 postów

Napisano 06 November 2017 20:36

Jest dobrze ten wulkan jest zajebiaszczy *.* 

#8 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 06 November 2017 20:44

X-Type fajna kostka, długo się efekty utrzymują, Viserion też dobry polecany przez wielu, co do moździerza to słyszałem podzielone opinie... mówią, że nawet spoko a inni, że lipa jak będziesz odpalać to nagraj albo daj znać jak z efektami :)

Też mało co na np YT filmików z niego ale on gratis to już niech będzie :D pewnie napisze co i jak po sylwestrze ze wszystkim co tu widoczne.

#9 Ssak

Ssak

Pirat

• Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 07 November 2017 17:55

Stuff bardzo fajny dobre wyrzutnie,duży wulkan i moździerz.Najbardziej jestem ciekaw efektu orinoko czy ta kostka jest warta tych pieniędzy :)

#10 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 07 November 2017 18:05

Stuff bardzo fajny dobre wyrzutnie,duży wulkan i moździerz.Najbardziej jestem ciekaw efektu orinoko czy ta kostka jest warta tych pieniędzy :)

Mnie też ciekawi jak to będzie :D po filmikach fajnie się prezentowało.

#11 piropiotr223

piropiotr223

1.3G

• Użytkownik
  • 1000 postów

Napisano 07 November 2017 21:18

Po wielu perypetiach ale koniec końców bardzo fajny, skonkretyzowany stuffik Ci wyszedł :) Gratuluję wyboru w tej cenie :D

#12 capodanno

capodanno

Super Show

• Użytkownik
  • 366 postów

Napisano 07 November 2017 21:40

Bardzo ładne zakupy, masz wyrzutnię Viserion, którą miałem przyjemność sprawdzić i jest po prostu fenomenalna. Do tego jeszcze kilka ciekawych baterii, w tym X-Type, w którą również się zaopatrzyłem i wielki wulkan, który na Twoim zdjęciu bardzo okazale się prezentuje. Trochę rzeczy do zabawy też się znalazło; widzę że szczęśliwie uda Ci się jeszcze skorzystać z wycofanego już moździerza, czego z pewnością wielu Ci pozazdrości ;) Na Twoim miejscu dokupiłbym jeszcze trochę petard, ale i tak jest już fajnie. Efekt najważniejszy :)

Również jestem ciekawy, jak wypadnie Orinoko.

#13 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Po wielu perypetiach ale koniec końców bardzo fajny, skonkretyzowany stuffik Ci wyszedł :) Gratuluję wyboru w tej cenie :D

Dzięki :D sporo osób musiało doradzić i trochę trwał dobór ale udało się :D

#14 capodanno

capodanno

Super Show

• Użytkownik
  • 366 postów

Bardzo ładne zakupy, masz wyrzutnię Viserion, którą miałem przyjemność sprawdzić i jest po prostu fenomenalna. Do tego jeszcze kilka ciekawych baterii, w tym X-Type, w którą również się zaopatrzyłem i wielki wulkan, który na Twoim zdjęciu bardzo okazale się prezentuje. Trochę rzeczy do zabawy też się znalazło; widzę że szczęśliwie uda Ci się jeszcze skorzystać z wycofanego już moździerza, czego z pewnością wielu Ci pozazdrości ;) Na Twoim miejscu dokupiłbym jeszcze trochę petard, ale i tak jest już fajnie. Efekt najważniejszy :)

#15 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 07 November 2017 21:42

Petard już nie planuję bo właśnie wolę  efekty oglądać a nie  huk :D

#16 Sevento

Sevento

New Generation

• Użytkownik
  • 170 postów

Napisano 07 November 2017 22:21

Mnie też Orinoko interesuje bardzo. Planuję ją kupić i wstawić do pokazu, żeby sama strzelała, po uprzednim "wystrzelaniu" się małych wyrzutni, taka na wyciszenie :) Sam stuff dosyć fajny, skromny, ale całkiem nieźle zróżnicowany

#17 SzymonXVX

SzymonXVX

Boom Man

• Użytkownik
  • 239 postów

Napisano 12 November 2017 18:15

Bardzo dobrze wydane pieniądze, masz fajne kostki w tym viserion który jest mega wyrzutnią. x-type jest też bardzo ładna, do tego parę mniejszych i pokazik będzie bardzo fajny. Masz rzymiaki, moździerz, petardki i mega wulkan, wiec wszystko co potrzeba jest u ciebie. Stuff w tej kategorii cenowej bajka jak dla mnie :)

#18 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 13 November 2017 16:22

Pozostało jedynie pomyśleć w jakiej kolejności co odpalać :D myślę nad takim układem:

- FX10-01 - ELEGIA
- JW06 Kasjopeja
- JW4053 ORINOKO
- PXB2108 - X-TYPE
- TXB271 - JOY WITH FIRE
- TXB074 Viserion

A resztą strzelać już po kostkach ( możdzierz wulkan itp ) czy może jakoś między kostkami upchać po 1-2 kulki z możdzierza?

#19 Rumcajs

Rumcajs
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 13 November 2017 18:22

Fajnie jak jest jakaś przerwa pomiędzy kostkami(wg mnie) wtedy maja czas sąsiedzi na odpalenie swoich

#20 Peter829

Peter829

Achtung

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 13 November 2017 19:12

Fajnie jak jest jakaś przerwa pomiędzy kostkami(wg mnie) wtedy maja czas sąsiedzi na odpalenie swoich

Problem jest ze zgraniem siebie nawzajem ale chyba zrobie 1 kulka 1 wyrzutnia i tak na zmiane

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych