Skocz do zawartości

[autostop95] Fanatyk Piro Stuff 2017/18


autostop95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam Wam mój stuff na sylwester 2017/18. To nie wszystko, jeszcze kilka zakupów będzie :)

Zamówienia składałem z kilku sklepów: Fajerwerki Market, Piro Polska, Arka Fajerwerki, Piro Sklep. Na ten moment wydałem ok. 2000zł lecz trochę pirotechniki już wystrzeliłem :)

Listy wszystkich produktów nie podam, ponieważ jest tego za dużo. Ograniczę się do samych wyrzutni :)

Zdjęcia stuffu, link do strony: https://www.fotosik.pl/u/autostop95

Wyrzutnie:

-Lockout (Triplex)

-Day break (Triplex)

-Speed of Sound (Gaoo)

-Code di drago (Magic fireworks)

-Albion (Jorge)

-New World 1 (Gaoo)

-X-Type (Piromax)

-2x Alfa (Piromax)

-Show Box (Jorge)

-Wall lights (Gaoo)

-Dubaj (Kometa)

Oraz mniejsze: Macrocosmos III, Mars, Night Warrior, Ninja, Trolle, Seul, Hi-Tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sylwester będziesz miał co robić niczego ci nie brakuje. :) Huczny sylwester zapowiada się u ciebie.

Oj będzie huczny :) Jeszcze 4 zakupy planuję, więc dojdzie troszkę. Aktualizacja stuffu w przyszłym tygodniu jak przyjdzie kolejna paczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 Kostki godne uwagi, pełno gruzu. Oby kolejna paczka przyniosła jaki rarytas.

Ja stawiam na zabawę i na huk. U mnie wielkiego pokazu nie uświadczysz. Jeszcze ze dwie 37strz. 30mm od Triplexa dojdą. Może jakaś setka 20mm też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę piro kopy tylko pełno konkretnej zabawy, rarytasów masa i w petardach i w efektach. Mega stuff, bardzo w moim stylu dlatego ode mnie 9/10. Jak dojdą konkrety to śmiało 10/10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie widzę piro kopy tylko pełno konkretnej zabawy, rarytasów masa i w petardach i w efektach. Mega stuff, bardzo w moim stylu dlatego ode mnie 9/10. Jak dojdą konkrety to śmiało 10/10 :)

Dzięki ;) Coś ciekawego dojdzie jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo fajny stuffik, naprawdę będziesz miał co robić w sylwestra,a to przecież najważniejsze.Zapowiada się dużo zabawy i udany sylwester. :)

Zabawy będzie co niemiara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,że też wcześniej tu nie zajrzałem....Gościu wymiatasz ilością.Takiej ilości petard to na pięciu stoiskach bazarowych nie znajdziemy :D .Rakiety w tak dużych ilościach,moździerze,fontanny,rzymiaki.Jest wszystko i to w jakich ilościach...Do tego masz bardzo dużo wyrzutni z czego kilka naprawdę świetnych.Nie wiem czy ktoś cię przebije pod względem zabawy.Dobrze,że jest dwa dni na strzelanie,bo w samego Sylwestra tego byś nie wystzelił :D .Dobrze,że planujesz kupić jeszcze jakieś większe wyrzutnie,bo podniesie to trochę względem jakościowym twój stuff :).Stuff kompletnie nie w moim stylu,ale oglądanie takiej ilości piro sprawiło mi dużo satysfakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,że też wcześniej tu nie zajrzałem....Gościu wymiatasz ilością.Takiej ilości petard to na pięciu stoiskach bazarowych nie znajdziemy :D .Rakiety w tak dużych ilościach,moździerze,fontanny,rzymiaki.Jest wszystko i to w jakich ilościach...Do tego masz bardzo dużo wyrzutni z czego kilka naprawdę świetnych.Nie wiem czy ktoś cię przebije pod względem zabawy.Dobrze,że jest dwa dni na strzelanie,bo w samego Sylwestra tego byś nie wystzelił :D .Dobrze,że planujesz kupić jeszcze jakieś większe wyrzutnie,bo podniesie to trochę względem jakościowym twój stuff :).Stuff kompletnie nie w moim stylu,ale oglądanie takiej ilości piro sprawiło mi dużo satysfakcji...

:D Ja stawiam na zabawę ;) dojdzie jeszcze sporo towaru, w tym tak, jak pisałem kilka konkretnych kostek. Z tego co wiem, ktoś na pewno pod względem ilości mnie przebije i tam będzie dopiero co oglądać ;) Dzięki za miłe słowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne petardy ;) stawiasz na jakość a nie na ilość.różnorodna ilosc petard zapewni ci nie małą zabawe pozdrawiam ;)

Czekam na Screamy 5s właśnie, a w najbliższym czasie zakupie większą ilość petard od Funke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stuff przeogromny aktualizacja za aktualizacją :) Masz wszystko, super dużo mocnych petard, moździerze, rakiety i dużo wyrzutni w tym parę bardzo fajnych. Ta ilość robi wrażenie :D Masz tez nowe wyrzutnie od tripla widzę, jestem ciekawy bardzo ich efektu, pamiętaj żeby je nagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stuff przeogromny aktualizacja za aktualizacją :) Masz wszystko, super dużo mocnych petard, moździerze, rakiety i dużo wyrzutni w tym parę bardzo fajnych. Ta ilość robi wrażenie :D Masz tez nowe wyrzutnie od tripla widzę, jestem ciekawy bardzo ich efektu, pamiętaj żeby je nagrać.

Będą nagrane wyrzutnie :) Hot Fusion dojdzie też na 100% I jeszcze jakąś z Triplexa 1" lub 1,2" 25-37strz dokupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...