Skocz do zawartości

[Kamil911] Stuff 2017/2018 ;)


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejny elegancik konkret.Wykona na pewno robotę.Widze,że sporo gratisów dostałeś jak na kwotę 79zł :) Czekamy na zdjęcie całości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny elegancik konkret.Wykona na pewno robotę.Widze,że sporo gratisów dostałeś jak na kwotę 79zł :) Czekamy na zdjęcie całości :)

Faktycznie sporo gratisów sam byłem pod wrażeniem :) Uwielbiam efekt brokatu więc tej kostki nie mogło zabraknąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky brocade jak stara wersja to jest piękna miałem ją 2x i 2x dała efekt WOoOOoooOOoOOOWWWW

Właśnie widziałem ją w akcji na twoim kanale :) To jest akurat stara wersja z 2015 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być koniec a tu kolejne 3 paczki, szał zakupowy widzę :P 5 kolejnych kostek, 2 zestawy rakiet i jakieś pierdółki. A pewnie jeszcze coś będzie, jak nie już jest w drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kamilu Woow :O Na prawde stuff mega ! Petard Ci trochę nie brak ? :D

 

Stawiam w tym roku na same efekty mam 5 paczek petard to i tak o wiele za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) dziś nadszedł wyjątkowy dzień doszła długo oczekiwana paczka z sklepu FajerwerkiMarket (dziękuje za trafiony gratis jakim była fontanna JF19 SOS ! :xmas_smile: ) oraz co nieco z sklepu INS Fireworks mianowicie same mozdzierze :) za obie paczki razem zapłaciłem 200 zł z groszami paczki te szły bardzo długo ale to nic dziwnego skoro sezon w pełni ;) ale najważniejsze że dojechały i już są jest to dopełnienie Stuffu o 1 potężny konkret jakim jest wyrzutnia Spectrum. Wielu pewnie pomyśli że to nie koniec zakupów i tu chcę zapewnić że nic już się nie pojawi nawet paczka picollo. :P Pozostaje mi jedynie w najbliższym czasie cyknać fotkę całości i to tyle. ;) (może) pojawi się film zależy od chęci.

 

Czekamy na 31 Grudnia :f_a:

ffc8436a99ac61a7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ruszył na torebki po Wejherowie i hajs przewalil na piro.Kończ już bo nocy Ci zabraknie przy odpalaniu tego.

To koniec już :P wszystko i tak wypali się w sylwestra nic nie zostanie :D tylko poligon po strzelaniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zakupy.Txb022 to bardzo trafny wybór.Na pewno się nie zawiedziesz.Załapałeś się na na moździerze,które już powoli stają się legendą ;) Czekamy na zdj. całości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mogłem się oprzeć ;) drobna paczuszka z Emiterami i palnikiem który będzie przeznaczony tylko do odpalania petard. PiroPolska koszt 60 zł + gratis petardy od Klaska Bomb czerwone. ;)

 

ed0769ff9a6853a5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam wam większość mojego Stuffu jest to jakieś 90 % musiałem zrobić 2 zdjęcia ponieważ wszystko nie mieściło się na jednym zdjęciu pozostałe 10 % których nie ma to petardy emitery,stroboskopy i zabawki w zasadzie cały karton postanowiłem nie wyciągać wszystkich pierdółek z kartonu aby ponownie tego nie pakować, więc macie to co wszyscy lubią najbardziej czyli kostki i rakiety. ;) i góra rzymiaków. :P ogółem 6 dużych kartonów upchanych pod schodami które musiałem wyciągać mam nadzieję że to docenicie. :P

 

808b1efb798bd59fmed.jpg

aca9ec182409ff38med.jpg

c20b7428bfd4ccf9med.jpg

a8fe05d43b60a30bmed.jpg

Całość kosztowała mnie około 1850 zł :xmas_happy:

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie!Stuff w moim stylu.takie uwielbiam,dużo wyrzutni w tym sporo konkretów i dobre rakiety.Całość na żywo musi podcinać nogi z wrażenia :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie!Stuff w moim stylu.takie uwielbiam,dużo wyrzutni w tym sporo konkretów i dobre rakiety.Całość na żywo musi podcinać nogi z wrażenia :xmas_laugh:

To prawda jest tego ogromnie dużo sam nie sądziłem że tyle tego mam po wypakowaniu. :P mam 3 palniki i mam nadzieję że wszystkie dotrwają do godziny 24:00. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...