Skocz do zawartości

[Kamil911] Stuff 2017/2018 ;)


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnoscia bedziesz mial co robic przed sylwestrem ;) rakiety od jorge przykuly moja uwage ? cóż to za rakiety bo klasykiem pachnie :)

Rakiety Jupiter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualizacja: Doszły ostatnie 2 paczki z 3 między innymi z sklepów PiroPolska oraz BombaShop łączna wartość 240 zł :) w drodze jest jeszcze paczka z FajerwerkiMarket ;) która się pojawi na dniach.

 

PiroPolska: Finałowa Kątówka kaliber 30mm i Rakiety 2'' cale na godzine 12. ;)

 

77b39e7225e29516med.jpg

2813688a3da50564med.jpg

e626ce350f597687med.jpg

 

BombaShop:

 

192008f24a71ab6amed.jpg

0778983fe972d00fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: Ostatnia paczka która przyszła dziś FajerwerkiMarket za 128 zł chciałbym podziękować za miłe gratisy ! które się znalazły w paczce. Zamówienie zawiera głównie wyrzutnie Sorbet z Triplexa na godzine 24. :) oraz Stroboskopy i Rzymiaki :D Całe zdjęcie wszystkiego co posiadam wstawię parę dni przed samym Sylwestrem, bo naprawdę jest tego bardzo dużo... aby wynosić to z piwnicy :P

 

Uwaga !

 

CAŁKOWITA WARTOŚĆ STUFFU: 1217 zł Rekord ! Kostek jest łącznie 29.

 

67189b961958bbf6med.jpg

98c6f9d782e91911med.jpg

 

Gratisy :)

 

91e8889720433649med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobrego towaru. Jestem ciekaw jak to wszystko razem będzie się prezentować :D Planujesz jeszcze jakieś zakupy w marketach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobrego towaru. Jestem ciekaw jak to wszystko razem będzie się prezentować :D Planujesz jeszcze jakieś zakupy w marketach?

W tym roku odpuszczam markety jest to ostateczny Stuff i tak wydałem 2 razy więcej niż zamierzałem ale czego nie robi się dla dnia 31 Grudnia :) Nic więcej już nie dojdzie czy to z marketów,straganów czy sklepów internetowych mam 5 dużych kartonów wypchanych po brzegi piro. :P jak znajdę czas to wszystko wyniosę i wstawię zdjęcie całości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile paczek o_O cały stuff to się na jednym zdjęciu nie zmieści... Solidne kostki, mega rakiety i do tego "prestiżowe" petardy... nie mam pytań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuffik konkretny jest czym postrzelac troche zabawy ale i efektu nie brakuje.A odnosnie tego czy nic nie dojdzie to kazdy tak mowi ze to koniec itp a pozniej sie okazuje ze cos fajnego do cb sie usmiecha na półce z sklepie i az grzech nie kupic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: Niestety, albo i stety zamówiłem kolejną małą paczkę z sklepu PiroPolska a sumę 72 zł bez kosztu wysyłki (Bardzo dziękuje za otrzymanie gratisu jaki wpisałem do zamówienia) Głównym powodem tego zamówienia było zakupienie samego Palnika a jako że mój stary powoli zaczyna odmawiać posłuszeństwa zostałem zmuszony do tego a że koszt wysyłki nie jest tani postanowiłem zakupić Kostkę jaką to zobaczcie sami . ;) CAŁKOWITA WARTOŚĆ STUFFU: 1289 zł

89db3794e800ccc1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi tutaj solidnej kątowej wyrzutni. Do innych wyrzutni można się czepiać, chociażby do Plutona, jednak udana synchronizacja z innymi, może dać przyjemny efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak Kamilu:do twoje stuffu przyczepić się nie można.Są konkrety,mniejsze wyrzutnie rakiety,art różne właściwie wszystko czego potrzeba jeśli chodzi o piro aranżację w Sylwestra.Ach żeby ci tu jeszcze jakaś setka 1,2 wpadła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak Kamilu:do twoje stuffu przyczepić się nie można.Są konkrety,mniejsze wyrzutnie rakiety,art różne właściwie wszystko czego potrzeba jeśli chodzi o piro aranżację w Sylwestra.Ach żeby ci tu jeszcze jakaś setka 1,2 wpadła :D

Dziękuje :) Setka niestety nie wpadnie nie ma takiej siły zbyt duży wydatek ale jakaś 49 sh 1,2 być może wleci w Grudniu. :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tych paczek było u ciebie :P. Ale do rzeczy stuff, do którego nie można się przyczepić, są kostki małe i duże, rakiety, rzymiaki i petardy i masa drobnicy. Jest też parę perełek, mianowicie sorbet, PXB3613, petardy od funke, fajna kątówka i bardzo rzadko spotykane rakietki PSNR-F2-1500. Ja bym trochę kostek małych zamienił na coś większego jedynie, ale każdy lubi co innego. Podsumowując stuff bardzo fajny, Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tych paczek było u ciebie :P. Ale do rzeczy stuff, do którego nie można się przyczepić, są kostki małe i duże, rakiety, rzymiaki i petardy i masa drobnicy. Jest też parę perełek, mianowicie sorbet, PXB3613, petardy od funke, fajna kątówka i bardzo rzadko spotykane rakietki PSNR-F2-1500. Ja bym trochę kostek małych zamienił na coś większego jedynie, ale każdy lubi co innego. Podsumowując stuff bardzo fajny, Pozdrawiam :)

1 konkret dojdzie w poniedziałek i finish. ;) a co to będzie to zobaczycie :P przy okazji może wyniosę całość i walne fotkę + film się pojawi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszła dziś ostatnia paczka z zapowiadaną kostką z PyroMoravii mianowicie Dragonem (Czerwiec) 49sh 1.2 ;) z PiroPolska 135 zł bez przesyłki kostka Magma jako gratis. ;)

Dla ciekawskich masa prochu Nec: 955.5

Łączna wartość stuffu - 1424 zł - Koniec Finish

97554c0e80fcd39bmed.jpg

2f339b752023ea42med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu byłem przekonany na 110 % że to będzie Dragon^^. Miałem tego Dragona 2 lata temu i był kozacki, dużo się naczytałem o tych wyrzutniach że teraz lipa no ale jak nie spróbujesz to nie się przekonasz.Podejrzewam że to nie basta i coś jeszcze wpadnie Ci z marketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilu byłem przekonany na 110 % że to będzie Dragon^^. Miałem tego Dragona 2 lata temu i był kozacki, dużo się naczytałem o tych wyrzutniach że teraz lipa no ale jak nie spróbujesz to nie się przekonasz.Podejrzewam że to nie basta i coś jeszcze wpadnie Ci z marketu.

Markety są złe nic nie zakupie z nich mimo atrakcyjnej ceny co roku jest to samo a wszystko już miałem w dodatku odpowiedniki marketowe są słabsze i zazwyczaj kupowate :P Ale dobra przyznam się dobije do 1.5 tyś zł :P właśnie idzie jedno zamówienie z BF'a. ;) może dojdzie w czwartek/piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: Paczka z BigFun za 106 zł a w niej Efekty efekty i jeszcze więcej efektów ;)

 

Wartosć całkowita Stuffu - 1530 zł

 

c6ac876f8f9dd950med.jpg

94f7548712afca5fmed.jpg

55fbd7354dfa5105med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie ognia spoko wyrzutnia,efekty dość duże i nawet mi się spodobała..A ta z poprzedniego zakupu dragon powinna zrobić dużo zamieszania i spodobać się wszystkim ją oglądających.Czekamy na zdjęcie całości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie ognia spoko wyrzutnia,efekty dość duże i nawet mi się spodobała..A ta z poprzedniego zakupu dragon powinna zrobić dużo zamieszania i spodobać się wszystkim ją oglądających.Czekamy na zdjęcie całości :)

Niebawem całość pewnie w połowie Grudnia gdzieś na święta :D bo nie wiem czy coś jeszcze nie dojdzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: Paczka z dziś z sklepu PiroArt za skromne 79 zł bez przesyłki :xmas_smile: Chciałbym podziękować bardzo za drobne gratisy. ;) Po lewej stronie znajdują się gratisy. :)

86947c9ca5005be8med.jpg

d5c37874f9d6b96bmed.jpg

 

Wartość całkowita Stuffu na chwile obecną: 1609 zł :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...