Skocz do zawartości

[Kamil911] Stuff 2017/2018 ;)


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich odwiedzających ! :) Dziś przedstawiam wam 1 z 4 paczek która doszła dziś :) owa paczka to bardziej zabawa przed 12 ! (WYRZUTNIE) ;) i na dzień 30 Grudnia. :) Za paczkę zapłaciłem 194 zł zakupy zrobione w sklepie Fajerwerki Shop.

 

e975ec3babb3c726med.jpg

 

 

fca6d1d8b28401a2med.jpg

 

472fda79ba80090emed.jpg

 

 

1f54c3f91e9c6f7amed.jpg

 

 

Jutro pojawi się mała paczka z PiroPolska więc bądzcie czujni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Super ! :) zapowiada się elegancki stuff msm konkurencje hehe :P

Dzięki ! ;) w poprzednim roku dostałem nauczkę i w tym roku idę tylko w efekty (kostki) bez większego badziewia itd :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy stuff :) rzymiaki wyrzytnie dadza ci sporo zabawy przed godzina 24.widze nawet oldschoolowe rakietki świstaki jak sie nie myle. Pozdrawiam

Tak dokładnie nie mylisz się dostałem je w ramach gratisu,taki też jest zamysł aby stuff był ciekawy a nie 10 paczek FP3 czy innych hukowców. Pozdrawiam wzajemnie ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze SS thundery fajne do zabawy :D podobno kasjopeja strasznie mizerna teraz jest.

 

 

Właśnie takie są plotki jedna na pierwszym SS jest Stara a na tym dzisiejszym jest calutka nowa jakby wyszła prosto z fabryki z naklejoną na boku książeczką instrukcją obsługi pod osobną folią ! Ale czy to prawda to nie wiem, Kolejna paczka 3/4 z FajerwerkiShop Jutro przychodzi :D Paczka nr 4 to będą same konkretne kostki na 12. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz cos z rzymiakami zrobic ?

 

Tak ;) wyrzutnie w układzie Fan z 40/50 rzymiaków Crackling Candle 10 sh,wszystko będzie połączone szybkim lontem w grudniu zacznę ją robić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka za 115zł która doszła dziś z sklepu Fajerwerki Shop. :) Kostki i jeszcze więcej rzymiaków ! ;) :fireworks:

 

f6bac082f44a24bamed.jpg

0850aa53a68c2802med.jpg

f26a82bf49a8b6d6med.jpg

a8b8b34bf7de71aemed.jpg

Zabawa będzie znakomita u ciebie Kamilu ! zapraszam do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja !: Zmiana planów jeśli chodzi o ilość paczek obecnie miały być 4 paczki lecz postanowiłem że i w tym roku trochę nadszarpnę budżet na tyle na ile mi to tylko pozwoli ! ile będzie paczek ? Sam nie wiem :) Pozdrawiam. We wtorek wleci kolejna paka z samymi rakietami z sklepu FajerwerkiMarket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja !: Zmiana planów jeśli chodzi o ilość paczek obecnie miały być 4 paczki lecz postanowiłem że i w tym roku trochę nadszarpnę budżet na tyle na ile mi to tylko pozwoli ! ile będzie paczek ? Sam nie wiem :) Pozdrawiam. We wtorek wleci kolejna paka z samymi rakietami z sklepu FajerwerkiMarket.

Oo stary będzie kozak stuffik :christmascool: już się nie moge doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowe tegoroczne emitery dźwięku crazy robots i gorilla bomb i porownaj te petardy bo jestem ich ciekawy ktore mocniej wybuchają, a nie byle co kupujesz i nie wiadomo co sie z czym je- nie pomogleś mi w celu wybrania petard.

Na decybelomierzu od srachonego wychodzą prawie że identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: Dziś przyszła zapowiadana kolejna paczka z Rakietami z sklepu FajerwerkiMarket za którą dałem 180zł. :) Gratisy które otrzymałem to Latające pszczółki i petardy DoubleBangs 100szt. (2 strzałowe)

 

8ad29fa883bb4b30med.jpg

 

34fadec29c58e3bemed.jpg

1fd9df631ff3b8damed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sylwester będziesz mieć co robić, naprawdę stuff pokaźny i z fajnymi efektami, mam nadzieję że rakiety od jorga nie będą kopą bo jorge z rakietami strasznie opadło poziomem. Jak przetestujesz perfecty (to te z CE?) to daj znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sylwester będziesz mieć co robić, naprawdę stuff pokaźny i z fajnymi efektami, mam nadzieję że rakiety od jorga nie będą kopą bo jorge z rakietami strasznie opadło poziomem. Jak przetestujesz perfecty (to te z CE?) to daj znać :D

To nie jest wszystko :) Dojdzie jeszcze na dniach z 4/5 kostek i reszta konkretnych wyrzutni w (grudniu) a co do Perfectów to tak są to z CE ale nadal utrzymują moc i walą pięknie ;) tu masz link sprzed roku https://www.youtube.com/watch?v=v9fg1Qk2jaM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszły 2 paczki z kilkoma kostkami jak wspomniałem i rakietami ;) z PiroPolska i FajerwerkiMarket i dziękuje za piękne gratisy. :) za całość dałem 260 zł. Czy coś jeszcze dojdzie z pewnością tak kostki 30mm lecz dopiero w Grudniu :) stan kostek na dzień dzisiejszy 26. Całość całego Stuffu wstawię parę dni przed 31 Grudnia.

 

Gratisy:

 

PiroPolska - Wyrzutnia Bloom (Piromax)

FajerwerkiMarket - 3 Rzymskie ognie 5 strzałów kaliber 25mm Tera Power i Super Meteor 2. (Kometa)

 

5096112b19e535d8med.jpg

7ff46c834106d222med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znakomity stuff mnóstwo zabawy i efektu a jak dojdą do tego jeszcze większe wyrzutnie 30 mm to będzie dopełnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to już wygląda,sporo bedziesz miał zabawy jak zabierzesz się za łączenie wyrzutni i rzymiaków.:)

Nie robie pokazu :) na pokaz to pójdę na miasto w tym roku chcę jedynie sobie postrzelać od tak dla utrzymania tradycji wolę odpalać kilkanaście razy niż jeden lont stawiam na zabawe i efekty :) jedynie powstanie ogromna wyrzutnia z rzymiaków Crackling Candle bo mam ich w

Pi..u i trochę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...