Skocz do zawartości

[TestTech] Zakupy :)


TestTech

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Sylwester zbliża się wielkimi krokami!

W tym roku postanowiłem wydać ponad tysiąc złotych na sylwka :) Mam do Was kilka pytań.

1. Kiedy zamówić? Czy czekać do grudnia czy na początku listopada zamawiać.

2. Jaki sklep? Z tego co patrzyłem to najlepszą ofertę jak na razie ma sklep fajerwerkimarket.pl

 

Wiadomo kiedy jakieś promocje i fajnie było by przy takiej kwocie dostać jakiś fajny gratis z tego co widziałem na BigFun były fajne zestawy które mogę sam wybrać jednak niestety ich oferta jest bardzo uboga i mało atrakcyjna :)

 

Dzięki za każda radę!

W tym roku chcę rozświetlić całe miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, z takim budżetem rozłożyłbym się na dwa zamówienia. Jedna na jakieś dobre petardy ze strony typu piropolska/piroshop i drugie to poczekać na piroart/big fun albo teraz z FajerwerkiMarket, dawali gratisy bez CE ale nie wiem jak to jest w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem na PiroPolska.pl ruszamy z ciekawą promocją, także warto się wstrzymać :) czekamy tylko na grafikę promocyjną i ruszamy !

 

PS. Akcja pod tytułem WIĘCEJ PIRO! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajerwerkitanio.pl masz zestawy promocyjne. mozesz zrobic pierwsze zamowienie i skorzystac z promocji. lub poczekaj az promocje rusza w wiekszosci sklepach i ocenisz gdzie najlepiej sie oplaca...np1 zamowienie najpierw wyrzutnie i dobrac gratis promocyjniy np wyrzutnie.2zamowienie petardy fontanny,rakiety itp i dobrac zestaw promocyjny zlozony wlasnie z tych rzeczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajerwerkitanio.pl mają zestawy ale ceny i produktów co do fajerwerkimarket.pl mają mniej. Interesują mnie tylko wyrzutnie a petardy to dwie paczki i tyle wole popatrzeć w niebo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...