Skocz do zawartości

[endriu123457] Stuff 2017/2018


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No panie Andrzeju są i szelki :P będzie grubo mam nadzieje tylko że więcej efektów masz jednak z Flower Wave i Red Wave a tak to kozak pozamiatasz konkurencje z otoczenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tam petardy RC5, tiger boom, txp859, te czerwone są z zestawu fire dragon z hestii a achtung z komety zostaje na pamiątkę (*). To szare koło fontann to pocisk z wyrzutni mojej ktory leżał obok zużytych kostek dorobie lont i sie okaze z jakiej to kostki było :D wydaje mi się że z samuma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo zostało ci tych pierdółek ! :) z poprzedniego roku rakiety z Hestii i te wulkany Fujii normalnie nostalgia i retro wspomnienia ;) sam gdzieś mam jakieś resztki petard w szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było smutno i żeby wasze głowy nie myślały że to koniec mam dla was niespodziankę albo i nie :xmas_tongue:

 

W dniu dzisiejszym zamówiłem paczuszkę w sklepie fireworld.pl który zresztą polecam każdemu...

 

 

Jak i zrobiłem przelew na zamówienie ze sklepu Bigfun... zakupy dokonałem tydzień temu w tą promocje blach friday czy jakoś tak :f_a:

 

Czekajcie na fotki a będzie chyba warto

 

 

Pozdrawiam wasz misiek :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było smutno i żeby wasze głowy nie myślały że to koniec mam dla was niespodziankę albo i nie :xmas_tongue:

 

W dniu dzisiejszym zamówiłem paczuszkę w sklepie fireworld.pl który zresztą polecam każdemu...

 

 

Jak i zrobiłem przelew na zamówienie ze sklepu Bigfun... zakupy dokonałem tydzień temu w tą promocje blach friday czy jakoś tak :f_a:

 

Czekajcie na fotki a będzie chyba warto

 

 

Pozdrawiam wasz misiek :christmascool:

Obstawiam jakieś 150sh albo 100sh z bigfuna :> maybe jakieś klasyki z tripla ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam jakieś 150sh albo 100sh z bigfuna :> maybe jakieś klasyki z tripla ? :D

Nieee za dużo by tego było już ;D

 

 

 

Jeszcze odwiedzę po 15nastym Grudnia sklep Surex bo wpadła mi w gusta me cudowne jedna rzecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w dniu dzisiejszym to już druga paczuszka u mnie tym razem ze sklepu Fireworld. Dziękuje szefowi- Velowi za gratis w postaci cyrko i tobie PuMeX'ie za autografik oraz miły dodatek do zabawy z kobietami dzięki czemu sylwester będzie bezpieczny :67675:

22a9799f091c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Andrzej tyś chyba z choinki się urwał, taki stuff i jeszcze kolejne paczki?! Jak dla mnie bomba :D Super zestaw masz w tym roku, zazdroszczę :P Czekam czym jeszcze nas zaskoczysz, bo czuję że jakaś paczka jeszcze zawita i o markety na pewno zahaczysz :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa Andrzej tyś chyba z choinki się urwał, taki stuff i jeszcze kolejne paczki?! Jak dla mnie bomba :D Super zestaw masz w tym roku, zazdroszczę :P Czekam czym jeszcze nas zaskoczysz, bo czuję że jakaś paczka jeszcze zawita i o markety na pewno zahaczysz :christmascool:

Dojdzie jeszcze troszkę dojdzie a co zobaczycie sami nie zdradzam nic w tym roku hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko piękne, porządne wyrzutnie. Dużo pieniędzy do spalenia ale to już wybór każdego z nas ile chce na to przeznaczyć. Oby wraz z tym arsenałem i pogoda i humor dopisał bo z autopsji wiem, że sylwek choćby z wielką ilością piro nie zawsze się uda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko z podkategorii art.różnych zakupiłeś :D .O co chodzi z tym dodatkiem do zabawy z kobietami,bo nie kumam :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo,konkretnie jak co roku zresztą dużo albo efektownie :)

W tym roku widzę stawiasz na efekt,kiedy to ja w końcu dorobię się tego "Achillesa" ? :)

Super Stuff !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzynowi zamawiałem paczuszkę więc sobie domówiłem pewne artykuły :)

 

Rakiety Jr101 Thunder Rockets

Tr25 jakieś dziadostwo do zabawy przed sylwestrem

 

Kostkę od Tropica dostałem w gratisie :)

 

 

 

 

3495c9f877df3.jpg

 

 

To już całość ze sklepów online... Następne zakupy w Bydgoszczy w marketach już z ekipką... Chciałem każdemu podziękować za to że śledził mój temat od samego poczatku i będzie spoglądał do końca... Dziękuje za wszystkie komentarza które dodały wiary że w tym roku się uda wkońcu zakupić stuff marzeń.. :f_a::f_a:

 

74186151902a6.jpg1707d9a7f0265.jpg9e806b021106b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje Ciebie Andrzej, bo tylko Ciebie pamiętam ze starej ekipy :P

 

Widzę, że nadal dobrze obstawiasz i oby tak dalej. :) Ja czekam na paczuszkę z TF i wkrótce pojawi się tu mój temacik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...