Skocz do zawartości
  • 0

Fp3 big jorge


Crazy monster 100

Pytanie

Mam całą paczkę fp3 big od jorge sprzed 2 lat.

I mam do was pytanie:

Czy fp3 big wybucha głośno pod wodą?

Chciałbym wiedzieć na jakim poziomie wybucha w wodzie.

Proszę o szybką odpowiedź.Za wszelkie odpowiedzi

dziękuję.

 

POZDRAWIAM

CRAZY MONSTER 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam całą paczkę fp3 big od jorge sprzed 2 lat.

I mam do was pytanie:

Czy fp3 big wybucha głośno pod wodą?

Chciałbym wiedzieć na jakim poziomie wybucha w wodzie.

Proszę o szybką odpowiedź.Za wszelkie odpowiedzi

dziękuję.

 

POZDRAWIAM

CRAZY MONSTER 100

Nie, nie wybucha głośno pod wodą, nie ważne czy byłyby one sprzed dwóch czy pięciu lat lub też z wczoraj. Petarda która wybucha pod wodą ma stłumiony dzwięk. Teraz co do samego wybuchu. Jeśli chcesz aby fp3 lub też jakaś inna petarda lontowa wybuchła pod wodą musisz dosłownie albo skrócić lont na tyle na ile uznasz że jest to odpowiednie aby petarda dolatując z twojej ręki do wody lub kopnięta przez kogoś zaraz po odpaleniu wpadła do wody i posiadała jak najkrótszy lont lont. W przypadku normalnego lontu przy fp3 i wrzuceniu go od razu do wody najczęściej gaśnie. Co robi się najczęściej? Zapala petarde i trzyma w ręki na tyle na ile jest to przez nas uważne za bezpieczne a następnie wrzucane do wody. TO CO NAPISAŁEM JEST TYLKO TEORIĄ I NIE ZALECA SIĘ TEGO ROBIĆ GDYŻ JEST TO NIE ZGODNE Z PRAWIDŁOWYM UŻYTKOWANIEM PETARD I MOŻE GROZIĆ USZCZERBKIEM NA ZDROWIU. Co za tym idzie to tylko praktyka o której się słyszy lub widuje na filmach. Pooglądaj sobie te własnie na youtube i zobacz jak to działa. Nawet w przypadku gdy ktoś wprowadza rakietkę pod lód bo takie osoby też się zdarzały trzymają tą rakiete chwile zanim lont sie przepali. Nie zmienia to jednak faktu że jest to niebezpieczne i nie polecam nikomu bo efekt dzwiękowy jest znikomy i nie widzę sensu praktykowania takich czynów. Lepiej odpalić petarde normalnie na lądzie, zwłaszcza że prawdopodobieństwo że odpali się prawidłowo jest o wiele większe. To co napisałem weź jako wiedze teoretyczną, a to co zamierzasz lepiej pozostaw jako marzenia lub też fantazje gdyż jest to nie opłacalne tak jak wspomniałem akustycznie, jak i również może zagrozić Twojemu zdrowiu. W razie pytań, pytaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...