Skocz do zawartości

Co sądzicie o takim kanale? (Fajerwerki na wesoło, YT)


Klosimierz

Co o tym sądzicie  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Hit czy kit? Kontynuować?

    • Dobry content!
      2
    • Słaby content :(
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów

 

Mam świadomość, że nie jest to może najlepszy pomysł na pierwszy post (bo to może zajeżdżać reklamą) ale chciałbym wśród bardziej obeznanych ludzi zasięgnąć opinii.

W skrócie: Mam w zanadrzu fajerwerki o wartości łącznie ponad 5k zł, dwie kamery AVCHD, 2 nagrywające telefony (s5 i s6) , chęci, poczucie humoru, wolny garaż i tolerancyjnych sąsiadów - wobec tego postanowiłem zacząć nagrywać na YT eksperymenty pirotechniczne 'na luzie'. Na razie spokojniutko, jeszcze się nie promuję, chciałbym zapytać co sądzicie - uważam, że taki kanał miałby rację bytu - jutuberzy fajerwerkowi biorą się raczej za rzeczowe recenzje a moim celem jest raczej nagrywanie czystej zabawy.

Na razie nagrywałem ciekawą zabawę z wysadzaniem kibli w różne sposoby i testowaniem która petarda co potrafi - obejrzyjcie i powiedzcie mi co sądzicie. Mając odrobinkę wsparcia (czyli po prostu stałych widzów) miałbym motywacje nagrywać więcej ciekawych rzeczy (a pomysłów w zanadrzu mam bardzo dużo)

 

Ten filmik właśnie chciałbym, żebyście ocenili (montaż i jakość nagrań jest imo w miarę profesjonalna):

 

 

I jeszcze trochę drobnicy :)

 

 

PS: Wszystko co robię jest dokładnie przemyślane, i choć tego nie widać, mam całe multum zabezpieczeń mienia i mojej osoby także o bezpieczeństwo nie ma się co martwić :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenująca muzyka była celowym zabiegiem :)

 

A propo ostatniej odpowiedzi - właśnie ten kanał ma się znacząco różnić - w następnych odcinkach zamierzam wyłożyć sporo wiedzy (legalny limit prochu w zależności od produktu, skład prochu, zasady bezpieczeństwa) gdyż jestem na stażu w firmie piro i przygotowuję się do egzaminu na pirotechnika :) Moja wiedza jest na pewno większa od machonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Dla mnie to bez sens co Ty tworzysz to ja nie wiem.. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bez sens co Ty tworzysz to ja nie wiem.. :facepalm:

Szczerze? Chciałem zrobić coś głupiego żeby zwrócić na siebie uwagę a potem dopiero dodawać wartościowy kontent - myślałem, że tak będzie łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...