Skocz do zawartości

W526B Butterfly


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa w526b
producent jorge
opis zielone światełko gorejące przez kilka sekund
zdjęcie
http://www.jorge.com.pl/images/user/katalog/mini/podglad1667.jpg
film http://pl.youtube.com/watch?v=c7TIWGvXX8I

Nawet jak się go postawi napisami do góry leci na bok i działa tylko przez chwileczkę. No ale jak się nie ma co robić przed sylwkiem to może być :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem wam coś co może was zaskoczyć a mianowicie kupiłem 4 paczki tych motylków i wszystkie wybuchają zamiast wzlatywać do góry. Może wiecie co jest przyczyną :?:

Może jakaś zła partia. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybuchają po prostu tak jak np. picollo czy wydają przy tym jakieś gwiazdki czy jakoś świecą? Może w fabryce gdzieś w Chinach pomylili jakiś proch :lol:
Dobrze byłoby jakbyś dał filmik tego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylki idealne do zabawy w dzień , jak i w nocy :smile:
Latające piccolo , miałem motylki tego rodzaju jorge , ale one wzlatywały , wirowały i wybuchały jak piccolo.
Przy takiej cenie po prostu nie można ich nie kupić !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybuchają po prostu tak jak np. picollo czy wydają przy tym jakieś gwiazdki czy jakoś świecą? Może w fabryce gdzieś w Chinach pomylili jakiś proch :lol:
Dobrze byłoby jakbyś dał filmik tego efektu.


mam filmik ego efektu. Niedługo wam dam. I wybuchają jak picollo :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je na odpuście, niepamiętam za ile kupiłem ^^ ale tanio :) Podobne są do tych motylków z Hestii wg mnie. Ale ogólnie nie są złe 7/10 moje ocena.
Mój filmik - http://www.wgrane.pl/film/7b77098aeabc1d85896a9c2dbe7b46fa

a powiem wam coś co może was zaskoczyć a mianowicie kupiłem 4 paczki tych motylków i wszystkie wybuchają zamiast wzlatywać do góry. Może wiecie co jest przyczyną :?:

Myśle że jakieś ferelne Ci się trafiły, a dosłownie wszystkie wybuchały? Ja tak miałem kiedyś z dużym motylkiem z SP i z małą fontanną na działce, ale to tylko te dwie rzeczy się tak trafiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem je na sylwestra 2006/2007 (zostały z poprzedniego) i jak na tą cenę spodobały mi się. Ładnie, kolorowo świecą, jedyne co to to, że efekt trwa dość krótko :(

a powiem wam coś co może was zaskoczyć a mianowicie kupiłem 4 paczki tych motylków i wszystkie wybuchają zamiast wzlatywać do góry. Może wiecie co jest przyczyną :?:

Może jakaś zła partia. :???:


Chyba raczej wadliwa partia. Ja miałem dwa i żaden nie wybuchł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam je praktycznie co roku :cool: Nie są droge, a efek dobry na przed sylwestrowe zabawy :wink: Te filmiki nie pokazują tego efektu.W nocy daje naprawde fajny efekt :) U mnie paczka kosztuje około 3 zł.
Dobra rzecz dla ludzi lubiących się bawić duperelkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie w tym roku kung fu z biedrze to na sylwestra zrobię taki jakby karabinek składający się z 6 motylków. Jak nie będzie wiatru to może chociaż kilka poleci w górę i będzie fajny efekt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są takie ulepszone pszczółki. Co prawda nic nowego, ale zawsze lubiałem się bawić motylkami ;-) ..... veliberum, ja tak robiłem właśnie z pszczółkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na W526B Butterfly

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...