Skocz do zawartości

Co poprawić w nagrywaniu?


TestTech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W okresie sylwestrowym chcę wrzucać filmiki z moje strzelania. I tu mam pytanie? Kupić lepszą kamerę? Teraz na sylwestra kupiłem kamerę sportową to będą dwie perspektywy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jakość obrazu jak i dźwięku dla mnie jest okej. Mówisz, że będziesz używał drugiej kamery to może jedna z nich niech będzie na statywie, z jakieś innej, pewnie dalszej perspektywy. Przejrzałem też inne Twoje filmy na kanale i widzę, że mają już jakiś poziom, więc czekam aż nagrasz coś więcej z Twojego strzelania. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Sam chcę nagrać coś ciekawego w tym roku więc zaopatrzyłem się w kamerę ale z wyższej półki. Z tego co większość mówi i ja w sumie też to popieram - kamery sportowe nie nadają się do ujęć przy słabym świetle ponieważ występują szumy. Ten film który nagrałeś zapewne był kręcony dobrym telefonem. Jakość i dźwięk jak najbardziej okej i myślę, że materiał będzie dobrej jakości.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wywalić intro, a zamiast niego wkleić dobrej jakości napis ze swoim nickiem z yt np. w prawym dolnym rogu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wywalić intro, a zamiast niego wkleić dobrej jakości napis ze swoim nickiem z yt np. w prawym dolnym rogu :)

Z tym intro też niezły pomysł, chociaż w tym przypadku nie jest ono zbyt długie i ogólnie jest całkiem okej. Szczególnie porównując je do ludzi (głównie jakichś dzieciaków) wrzucających długie intro z jakimś dupstepem czy innym wynalazkiem, gdzie całość wygląda jak film na zaliczenie informatyki w 5 klasie podstawowej:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :) Będę robił wszystko żeby materiały były coraz lepsze :)

Mam nadzieję, że jak coś nowego nagrasz to podzielisz się tym na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady :) Będę robił wszystko żeby materiały były coraz lepsze :)

Mógłbyś napisać czym nagrywałeś wstawiony filmik ? Wyszedł bardzo realistycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...