Skocz do zawartości
  • 0

Ocena stuffu do 250zł


devilll

Pytanie

Witam, chciałbym aby jacyś "fachowcy" od pirotechniki ocenili czy będę zadowolony z zakupu jaki zamierzam zrobić. Kupuję w marketach.


Kupuję fajerwerki drugi raz w życiu mimo 25 lat na karku, więc nie jestem jakimś zapaleńcem, ale w tym roku postanowiłem sobie zrobić taki mini pokaz :)

Wybrałem po prostu to, co mi się wizualnie spodobało i nie kosztowało zbyt dużo :)


Wszystkie moje zakupy to wyrzutnie/baterie, nic innego raczej mnie nie interesuje.


Budżet to 250zł, co by nie przesadzać :D


Oto co mam na oku i proszę Was o ocenę, czy to się nada czy chłam, co wymienić, na co w tej samej cenie ewentualnie :D



MFC203606 Explosive Girl SuperPower 50zł - LECLERC





TXB271 Joy with Fire Triplex - 65zł - LECLERC





8055 Harmonie Pyroco - 80zł - LIDL


Tutaj mam wątpliwości, za 80zł może jestem w stanie wybrać coś lepszego niż to, licze na propozycje.





PXB3504 HYDRA Piromax - 50zł - Carrefour





Na ewentualną podmianę za Harmonie, takie coś mi się też podoba:


PXB2401 TOP64 Piromax - 55zł - Carrefour



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moim zdaniem dość spoko,dwie pierwsze wyrzutnie na twojej liście mogą zostać,harmonie i top 64 są mniej więcej podobnymi kostkami,chociaż harmonie ma trochę lepsze efekty,ale top 64 jest tańsza,hydrę za tą cenę możesz brać,tak jak pisałem usuń z planów top 64 lub harmonie i zamień na np.Armagedona(kątówka)z Leclerca,którą możesz dać na sam koniec pokaziku.Możesz też wziąć fireballa z E.leclerca

 

https://youtu.be/hl8KGv2XYi8

https://youtu.be/fbNmFMuk_Eo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za opinię, jeśli chodzi o TOP64 i Harmonie to nie biorę ich obu, tylko właśnie myślę, że którą z nich wybrać i skłaniam się chyba ku TOP64, ewentualnie coś w zastpęstwie bym poszukał, może coś w Auchan będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...