Skocz do zawartości

Sklep stacjonarny PiroPolska.pl CZELADŹ/SOSNOWIEC/KATOWICE


Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Czeladzi, przy ulicy Związku Orła Białego 9.

 

W ofercie mamy także rakiety, ognie rzymskie oraz różne akcesoria pirotechniczne niedostępne na stronie www.

 

Godziny otwarcia:

 

W grudniu:

 

Od poniedziałku do niedzieli 9-17 a czasem nawet do 22.

 

Google Maps: https://www.google.pl/maps/dir/50.3201948,19.0727879//@50.3197598,19.073142,18z

 

 

www.PiroPolska.pl

 

 

Tagi:

 

Sklep z pirotechniką Będzin, Sklep z pirotechniką Sosnowiec, Sklep z pirotechniką Katowice, Sklep z pirotechniką Dąbrowa Górnicza, Sklep z pirotechniką Siemianowice Śląskie, Sklep z pirotechniką Bytom, Sklep z pirotechniką śląskie, Sklep z fajerwerkami śląskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rakiety i rzymiaki by sie przydały na stronie www ;) wtedy można wszystko kupić odrazu ;) pozdrawiam i też życzę Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dziś byłem w sklepie stacjonarnym w Czeladzi i bardzo się zawiodłem. Wybór z tego co widać niby większy niż na stronie, ceny niskie ale wszystko odbywa się zza lady i tak na prawdę nie da się zobaczyć co jest na sklepie. Koleś od razu pyta się co chcemy no to gadam mu że chciałbym się dowiedzieć jakie są wyrzutnie i w jakich cenach na co usłyszałem że są różne od 20zł do 1000zł i mam określić jaki mam budżet lub przynieść listę co bym chciał. Pytam o jakieś wyrzutnie klasek większe w formie pokazu to typ mi wyjeżdża z kryptonem z piromaxa. One rowy tylko na zamowienie no ale cen juz nie chcieli podac. O wszystko co pytałem odpowiadał z wielka łaska a i tak czulem sie jakbym rozmawial z kims w obcym jezyku. Właściwie to tak jakby rozmawiać z machonym. Sklep internetowy jak najbardziej ok ale stacjonarnego nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 10.10.2018 o 17:58, matikoksu napisał:

Dziś byłem w sklepie stacjonarnym w Czeladzi i bardzo się zawiodłem. Wybór z tego co widać niby większy niż na stronie, ceny niskie ale wszystko odbywa się zza lady i tak na prawdę nie da się zobaczyć co jest na sklepie. Koleś od razu pyta się co chcemy no to gadam mu że chciałbym się dowiedzieć jakie są wyrzutnie i w jakich cenach na co usłyszałem że są różne od 20zł do 1000zł i mam określić jaki mam budżet lub przynieść listę co bym chciał. Pytam o jakieś wyrzutnie klasek większe w formie pokazu to typ mi wyjeżdża z kryptonem z piromaxa. One rowy tylko na zamowienie no ale cen juz nie chcieli podac. O wszystko co pytałem odpowiadał z wielka łaska a i tak czulem sie jakbym rozmawial z kims w obcym jezyku. Właściwie to tak jakby rozmawiać z machonym. Sklep internetowy jak najbardziej ok ale stacjonarnego nie polecam.

To machony też taka łaskę robi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, scully napisał:

To machony też taka łaskę robi ? 

Napisalem ze o to co pytalem odpowiadali z wielka łaską a że porownalem do tego cymbala z yt to dlatego ze czulem podobna trudnosc w dogadaniu sie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...