Skocz do zawartości

Stuff za 200 zł. Co kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Tak jak w temacie stuff za 200zł wiem że nie jest to dużo jednak mam nadzieję że coś się uda fajnego kupić. Nie interesują mnie jakieś petardy bo to zakupie u siebie w mieście. Chciałbym wyrzutnie nie za duże pieniądze żeby było ich dużo i żeby były jakieś ładne bo są takie perełki za 10,15,20 zł które fajnie strzelają.

 

Sklepy do których się przymierzam:

FireWord

https://www.fajerwerkitanio.pl/

 

Oprócz tych sklepów coś polecacie żeby jakiś fajny gratis był?

 

Nie wiem na co się zdecydować więc jak ktoś miałby czas to dziękuje za pomoc :) Jakby się dało to z jednego jak i drugiego sklepu osobne stuffy do 200zł bo nie chcę płacić 2 razy za kuriera.

 

Pozdrawiam Wszystkich Fanów Ognia na Niebie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MacroCosmos III - 13zł

Amaretto - 30zł

Big bang wenus - 30zł

New generation 8 - 60zł

Big bang mars - 19zł

Kasjopeja - 19zł

Don't Worry be happy - 30zł

 

Wyjdzie coś około 200 zł bez kosztów przesyłki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak są :D

Ja dostałem w gratisie raz Cyrkoblitze z Tropica, a raz RC5 petardy :xmas_smile:

Chodzi mi o promocje tego typu 20% zamówienia lub zestaw za 1 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Independence Night

 

Pumpkins

 

Fireworks

 

Sklep piropolska.pl , każda po 30zł za sztukę :)

 

Pamietaj że to filmy z prezentacji danej firmy, a na takie filmiki w 99% kostka jest "ulepszona" specjalnie pod film. Kupuje już przeszło 10lat fajerwerki a od 7 tak już na poważnie sie tym interesuje i zobacz np na.filmy.piroarta danej kostki a w rzeczywistości całkiem inaczej strzela np.Hydra.Ja jak ogladam filmy danej kostki to tylko od osoby prywatnej nie z prezentacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj że to filmy z prezentacji danej firmy, a na takie filmiki w 99% kostka jest "ulepszona" specjalnie pod film. Kupuje już przeszło 10lat fajerwerki a od 7 tak już na poważnie sie tym interesuje i zobacz np na.filmy.piroarta danej kostki a w rzeczywistości całkiem inaczej strzela np.Hydra.Ja jak ogladam filmy danej kostki to tylko od osoby prywatnej nie z prezentacji

 

Polać mu, dobrze prawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g

 

Mam nadzieje że nie jesteś zły że akurat twoj sklep podałem ? :D

 

Nie ma mowy, zawsze mówimy, żeby nie ufać filmikom m.in. Chin, ale kto tam nas słucha... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...