Skocz do zawartości

[DaxleR] Stuff 2016/17


Daxler12

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze petardy tego roku, same rarytasy, konkretnie. Ale nie samymi petardami żyje człowiek co wiemy już od dawna, jakie dalsze plany? Masz upatrzone jakieś kosteczki może? W jakiej kwocie planujesz zmknąć swój stuff? Pozdrawiam i zapraszam do siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze petardy tego roku, same rarytasy, konkretnie. Ale nie samymi petardami żyje człowiek co wiemy już od dawna, jakie dalsze plany? Masz upatrzone jakieś kosteczki może? W jakiej kwocie planujesz zmknąć swój stuff? Pozdrawiam i zapraszam do siebie ;)

Na początku grudnia zrobię kolejne zamówienie to zapewne dokupię 2-3 kostki jakie tego jeszcze nie wiem :).Kwoty jeszcze nie znam zobaczymy po ostatnim zakupie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piękne petardy najlepsze tego roku :) fakt cena może dosyć wysoka ale mamy po 20 szt w op. ale funke robi robotę :D Widzę Crezy Roboty ale pewnie wersja s01002 ? Robiłeś test tych Robotów czy są mocne ? lub porównałeś je z dum-bum ? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne petardy najlepsze tego roku :) fakt cena może dosyć wysoka ale mamy po 20 szt w op. ale funke robi robotę :D Widzę Crezy Roboty ale pewnie wersja s01002 ? Robiłeś test tych Robotów czy są mocne ? lub porównałeś je z dum-bum ? Pozdrawiam :)

Dzięki za miłe słowa :) Fakt że FP5 od Funke robi robotę kilka dni temu odpaliłem na próbę i byłem mile zaskoczony Huk był naprawdę konkretny :D Co do Robotów to tak mam wersję S01002 jeszcze nie testowałem ale zapewne przetestuję gdzieś na dniach także dam znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wspaniałe zakupy! Zaopatrzyłeś się w jedną z najlepszych wyrzutni w cenie około 100 zł (Sorbet), bardzo dobrą baterię hukowych, kilka kostek na rozgrzewkę i hukową ekstraklasę. Widać, że wiesz co dobre. Stuff bardzo mi się podoba, zapraszam do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dobra pozycja od triplexa, mowa oczywiście o Sorbecie. Do tego same konkretne petardy. Myślę, że huk jaki spowodujesz tego wyjątkowego dnia zapamiętają wszyscy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...