Skocz do zawartości

fajerwerkiopole.pl / Vitis Fajerwerki


gorgol

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do pytania bo też bym pare rzeczy chciał z tamtąd zamówić szczególnie rzymskie ognie ale nie wiem jak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba popytać na meila czy by nie dali cennika i czy da się zamawiać przez neta. Wtedy mieli byśmy pierwszy sklep internetowy gdzie można zamawiać produkty Hestii.

Ich meil: vitis@wp.pl

Jak już zamawiać to tylko przez meila lub przez telefon tak jak na gda czy vmaxie, ale nie wiadomo czy wysyłają paczki z fajerwerkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do nich wczoraj jakoś z rańca i jak narazie mi nie odpisali... chyba nie warto sobie zawracać głowy tą firmą :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszesz wiadomość do jakiejś firmy w sobotę lub niedziele, to nie dziw się, że nie odpisują, bo po prostu takie firmy "mniej popularne" w sobotę nie pracują :) Na odpowiedź poczekaj do poniedziałku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

now więc jak wiadomo przysłali mi, że nie praktykują wysyłania cennika i jak już chce coś u nich zamówić to mam podać produkty jakie chce i oni mi podadzą ceny i w ogóle...
to podałem im produkty jakimi jestem zainteresowany i stwierdzili, że przyślą mi cennik:
http://uploader.pl/?d=3E937B181
można kupować detalicznie po cenach hurtowych (przynajmniej mi się tak powiedzieli, ale czy to prawda to okaże się w praktyce)... ceny są bardzo przystępne i chyba w przyszłym roku się u nich zaopatrze... wysyłka wedle własnych życzeń.. powiedzieli, że nie mają podpisanej żadnej umowy z firmą kurierską itp.
pzdr.

ps. normalnie pracowałem nad tym cennikiem kilka tygodni, żeby go dostać i w końcu mi się udało (bo a to żly plik mi przysłali, a to nie chcieli mi przysłać )
najlepiej wejść na stronę hestii i patrzeć na produkty z cennika, bo niektórych nie ma na vitis.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre produkty są w miarę tanie, np. moździerz za 18zł, ale reszta cenowo podobna jak w Kauflandzie. Gdyby to było rok temu to bym pewnie u nich zamówił, ale ubiegło roczne popisy dużych rakiet mnie zniechęciły. teraz to już tylko Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie że wreszcie ktoś dał cennik hestii :mrgreen: Bardzo tanio, wysyłka przez neta. Jeżeli jeszcze wysyłają pocztą polską to rysuje się super sklep :grin: Dzięki gorgol za cennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oceniasz ceny po jednym produkcie- PETARDZIE ACHTUNG ? spójrz na ceny circoblitz(które mają podobno ładne efekt) moździerzy, pudeł exlusive ....
pzdr

ps. zmienili właśnie szate graficzną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

" Miło słyszeć dobre o nas opinie , ale zasadniczo nie prowadzimy sprzedaży
wysyłkowej.
Ew. do klientów , którzy dokonywali u nas zakupów osobiście.
Musimy mieć pewność, że jest Pan osobą pełnoletnią.
0703/12= 65,00
0703/15=90,00
0327=32,00 brak na stanie , ale mamy podobne
0310=150,00
0195B=40,00

Ceny brutto detaliczne.
Koszt wysyłki w zależności od gabarytów i wagi paczki.
Pirotechnikę wozi tylko OPEK

Pozdrawiam serdecznie : Andrzej Pawlak "



Oto e-mail jaki od nich otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mi sie wydaje fajna stronka i jescze jak detalicznie tez mozna to sronka super ....
te AUCHTUNGI !! cena jest hurtowa !!! to jest cale pudlo kartonowe a nie tylko jedna paczka to wienc to juz jest inna sprawa .... napszyklad zestawy kartonowe to w kauflandzie cenna jest okolo 80 zloty nie pamientam dokladnie

[ Dodano: 2007-11-28, 23:27 ]
niech ktos napisze czy mam racje ??¿¿¿

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

napisalem przedwczoraj do nich, a dziś rano odpisali mi, że ceny ZOSTAJĄ TAKIE JAK W ZESZŁYM ROKU! Czyli chyba we wszystkich firmach fajerwerki drożeją, a tu nie! napisali że ten cennik co dal go Gorgol jest nadal AKTUALNY.
PJ - mi napisali cos podobnego ale to oznacza ze JEDNAK prowadzą sprzedaż wysyłkową napisali ZASADNICZO ale to nie oznacza ZAWSZE jeszcze napisali ze zalezy od wagi paczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 lat później...
  • mantis zmienił(a) tytuł na fajerwerkiopole.pl / Vitis Fajerwerki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...