Skocz do zawartości

[damian7878] STUFF 2016/2017


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny.

W tym roku w moim stuffie będą raczej same konkrety.

Zamawiałem na sklepie Bigfun i superfajerwerki.pl

Oto co mam

-TXB653 Bright Flower Show

-PXB3801 ACHTUNG

-JW2001 Exlusive Colection

-PXB2111 Explosion red

-PXB2001 Chemical attak

 

Planuje kupic jeszcze Txb022,Txb023 i Txb064.Do tego ze2-3 25tki 0,8+rakiety i art.różne(rzymiaki,sprobo i fontanny) no i petardy.

e85d027108333362med.jpg

Zapraszam do ocen,dyskusji,uwag itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo ładnie mi się podoba dużo wyrzutni i rakiet też nie zabrakło z fajnym efektem na niebie :) kiedy petardy ?

Mam Fp3,adrenaline i piratki od piromaxa.Mam je w innym miejscu i po raz drugi już zapomniałem o nich ;)

Nie planuje już z petard nic dokupować.Moim celem są wyrzutnie jakaś 100tka 1,2 prawdopodobnie Zeppelin oraz txb022,txb023,txb064.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Fp3,adrenaline i piratki od piromaxa.Mam je w innym miejscu i po raz drugi już zapomniałem o nich ;)

Nie planuje już z petard nic dokupować.Moim celem są wyrzutnie jakaś 100tka 1,2 prawdopodobnie Zeppelin oraz txb022,txb023,txb064 bądź sześć 19tek 1,2.

O Zeppelin super i FUN FUN ponoć super kostka :) na PiroPolska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Kolejna dostawa :)

d6348820511b38c0med.jpg

 

 

 

Będzie jeszcze jedna paczka.Dojdzie na pewno txb023.Do tego będą jakieś mniejsze wyrzutnie,rakiety i fontanny.Pozdrawiam wszystkich z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe wyrzutnie! Niebo z pewnością będzie należało do Ciebie. Zróżnicowane efekty i układy strzelania zachwycą całą okolicę :) To Twój kolejny świetny stuff na przestrzeni lat, trzymaj tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałe wyrzutnie! Niebo z pewnością będzie należało do Ciebie. Zróżnicowane efekty i układy strzelania zachwycą całą okolicę :) To Twój kolejny świetny stuff na przestrzeni lat, trzymaj tak dalej :)

Dzięki za fajny komentarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie!

To już chyba niestety ostatnie zakupy w tym roku.Zamawiałem na piroart.

 

Za kilka dni pojawi się fota całości

 

ef816b2e22f92143gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wybór kostek. Zeszłoroczne nowości Triplexa zrobią robotę. Do tego sprawdzone kostki, które nigdy nie zawodzą. Będzie co podziwiać! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie,do tego są małe i duże wyrzutnie czyli wszystko jest.

Rakiety obowiązkowo,ja wolę je zawsze od niebezpiecznych moździerzy.

Będziesz łączył do pokazu wyrzutnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielmożnie Damian. Jest coś na dzień, jest coś do pobawienia się, ale wieczór zdominują kostki od Piromaxa i Triplexa.

 

Chwilę pozastanawiałbym się nad kolejnością odpalania, tak by po każdym odpaleniu była coraz to efektowniejsza wyrzutnia dla widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie,do tego są małe i duże wyrzutnie czyli wszystko jest.

Rakiety obowiązkowo,ja wolę je zawsze od niebezpiecznych moździerzy.

Będziesz łączył do pokazu wyrzutnie?

Nie,odpalam pojedyńczo

 

 

Wielmożnie Damian. Jest coś na dzień, jest coś do pobawienia się, ale wieczór zdominują kostki od Piromaxa i Triplexa.

 

Chwilę pozastanawiałbym się nad kolejnością odpalania, tak by po każdym odpaleniu była coraz to efektowniejsza wyrzutnia dla widowni.

Tak o to chodzi,chce by każda kostka była jeszcze lepsza od poprzedniej.Właśnie się zastanawiam nad kolejnością.Trudno jest ułożyć,wiadomo,że 150tka idzie na koniec a jak z kolejnością do niej to nie wiem,bo prawie wszystkie kostki mają równą ilość strzałów i są dobre ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zamówienie złożone 21 grudnia nie doszło i sądząc po statusie nie dojdzie...cały Top 10

W takim razie zmieniam plany i jutro wieczorem jade po Cilovke do Lidla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupione:

Wyrzutnia Nosferatu 100shots 0,8(miałą być Cilovka z Lidla,ale jej nie było)

 

Teraz tak...Mam 12 wyrzutni na pokaz.Dwie mniejsze i 10 konkretów.Chciałbym abyście pomogli mi podjąć decyzję,bo nie mogę się zdecydować tymbardziej,że większość wyrzutni ma podobną ilość strzałów.Ja planuje to tak:

 

1 Explosion red

2 Katmandu jw26

3 Nosferatu

4 Sm35-01d

5 jw2001

6 Pxb3801

7 P-42

8 Fire art

9 txb022

10 txb023

11 txb064

12 txb653

 

Dobrze to wymyśliłem?Zależy mi każda wyrzutnia była coraz piękniejsza i robiła lepsze wrażenia na widzach

Proszę o poświęcenie czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...