Skocz do zawartości

Oferta Fajerwerków - Pytanie do użytkowników


KrychFire

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Zawiązku z tym , że małymi krokami się zbliża sezon sylwestrowy . Moim celem jest stworzenie oferty bazującej na sprawdzonych pozycjach jaki i nowościach .Chciałbym wysłuchać Waszych propozycji, co chcielibyście żeby w mojej ofercie znajdowało się , które wyrzutnie ,rakiety , petardy itp. Fajerwerki , które będę dla was oferował będą w bardzo atrakcyjnych cenach .Wszelkie dodatkowe uwagi mile widziane.

 

 

Pozdrawiam Serdecznie KrychFire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Crazy Monstery ale te ze starej parti, topovski udar (firmy Orion), może jakieś petardy od funke i jakieś fajnie kostki z rzadko spotykanymi efektami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorbet od Triplexa, shell rockety małe i duże z EuroPyro oraz nowości od Tropica: rakiety FOX ROCKETS, cyrkoblitze oraz pierdółki wszelkiej maści. Dużo się tego pojawiło od Tropica i chciałbym te produkty przetestować :) Jeżeli miałbyś dobre ceny PS5, TB5, Screamy 3s to również wziąłbym kilka paczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

859 szare lub nowe, Crezy roboty/monster, Colur Salute Extra Laut, PS5, TB5,FP5 od funke,Colur salute fenix,Tigier boom,Fp3 od jorge, fp3 small, P2000 Mega piratka, Bomb czerwone i czarne od Klasek, Bum-Bum od Tomaszka, P1000 36 szt od Maxsema :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile wynosi twój limit kwotowy?

Piszcie śmiało co byście chcieli w ofercie , nawet 100sh . Postaram się większość ściągnąć co zostało powyżej wypisane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak:

-Txb653-To 150tka 1,2 na filmikach wygląda kapitalnie,różne efekty,długi czas trwania...z resztą sam ją mam

-Yhw100-Miałem i bardzo mocno mnie zachwyciła,zrobiła pogrom na niebie

-Jw419-miałem i bardzo mi się podobała

-Jw4008-Miałem i to jak dla mnie oczywiście chyba najlepsza 49tka z których miałem,a przetestowałem ich już sporo.

-Txb400-bo jest wyjątkowa

-Txb022/3-Są kuszące sam ich kupię

Txb264-Miałem i szczerze polecam

P7451-Fantastyczna pozycja,efekt na całe niebo

P7604-Super się prezentuje

jw66

jw38

jw39

 

mniejsze

-seria big bang

-Txb645 jest bardzo ładna

-magma

-amaretto-jak na tą cene to klasyk

-Aurora-piękne palmy aż się zdziwiłem,że są tak rozłożyste

 

rakiety

Jw25

jw29

 

petardy

fp3,dum bumy,txp853,P2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za powyższe komentarze! Oferty możecie się spodziewać z początkiem października. Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...