Skocz do zawartości

TOP Petardy


Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

ACHTUNG HESTII :twisted: a pozatym?-Big Jumbo, Big Tiger, Shark, WidowMaker 8)
PS:byłem dzisiaj w kiosku i już wiem, że koło 20-tego grudnia będą fajerwerki :D w tym Achtungi, których zamierzam sobie sześć kupić :twisted:

[ Dodano: 2004-12-05, 19:18 ]
Ceny tych pierwszych trzech ok. 5zł/szt. min. w hurt. 2-3 zł :) Big Jumbo-Keller bis , big tiger-tropic, a resztę Snake Ci powie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w wawie na stadionie x-lecia kupiłem w sobote: achtunga tropic za 2 zyla (był świetny) i pare cykroblic, kilkadziesiąt różnych petardek.
Wszystki wypaliły!!! :D
czy w hurtowni trzeba kupowac kartonami czy są na paczki???
sorry za głupie pytanie ale nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze petardy :
- Achtung z Hestii (1 szt. 3-6zł)
- Big Tiger i Big Jumbo z Keller-Bis i Tropic ( z ceną różnie )
- Widow Maker (2.30 - 12 szt.) , Big Corsair (1.80 - 12szt.) , Shark (8zł - 20 szt.) z Jorge

W hurtowni kupuje sie pojedynczo wyrzutnie , w paczkach petardy , rakiety w zgrzewkach (zestawach) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to samo co powiedzial mantis.. wszytskie te produkty ubustwiam :)
Ale coz nie zaczynam nigdy z grobej rury i 30 oraz 31 rano bawie sie K0202 sa super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe w realu są już Piccolo za 80 gr i Korsarze za 2 zł 8) . A wiecie może po ile są w Geancie i co jest tam wartego polecenia :?:
PS:mógłby mi ktoś odp. na temat "Hurtownie Hestii" w dziale KIEDY KUPUJECIE:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W auchan sa piccolo za 0,69 gr paczka :lol: oraz polecam 4 szt achtungow no oczywiscie jakiejsc pl firemki ale wydaje sie ze dosc dobre bo 5zl za te cztery duuze sztuki :lol: kupuje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjnie gadasz że za 5zł 4 szt. z hestii :roll: ja spotkałem się najtaniej za 3 zł/szt. :!: :!: :!: albo to jakies podróby czy mały shit.?nieno w hurtowni to pewnie za 2zł Achtunga DUŻEGO 15/3 cm by najnizej sprzedali a tu wychodzi niewiele 1zł za szt. Oj sory ale jak mowimy o prawdziwym achtungu to chyba [wybacz] coś pier**lisz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze pierdziele :P ale coz ze byc moze to nie oryginal hesti? w kazdym razie wydaje sie byc bardzo dobrym produktem! W neidzile jade do auchan i kupuje - zdam wam relacje oraz firme itp! Pozdro...


[ Dodano: 2004-12-11, 12:57 ]
Ok panowie mam dobra wiadomsoc! Yeah! Petardy te to produky Hesti! Czyli pewnie jakas nowa serja - sa czarne z nadrukiem "Super petarda" i wizerunkiem zolnierza (szarobiale) - cena opakowanie 4szt = 4,99zl!! Dzis kup[uje paczke lub dwie bo takiej okazji jeszcze nei mialem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpal jakąś jak najszybciej :D i powiedz coś o efektach i przyrównaj do "starej maskotki" a jakie ma wymiary ta petarda i czy jest na lont? [stary "Lombatung"15*3cm]

[ Dodano: 2004-12-11, 16:01 ]
Ale pozostaje jeszcze niesamowicie ważne pytanie czy ISTNIENIE NOWEJ WERSJI ACHTUNGA NIE WYKLUCZA ISTNIENIA STAREJ WERSJI :?: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu zmienili poligrafie starych petard . Jak coś wnieśli wreszcie nowego to brava dla hestii 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ale sie zbajerowalem - to jest ten sredni achtung, moze nawet troszke mniejszy! Jestem ciekaw po co pisali w ulotce duze petardy i jeszcze dali rysunek achtunga i duzego pudla - w rzeczywistosci wszystko jest male i kichowe! Ale jakbym liczyl cene to jedna petrda kolo 1,20zl i nawet by sie oplacalo.. jeszcze sie zastanowie - ponadto musialem sie wstepnie zadowolic kilkoma paczkami picolo 0,69gr, paczka K0204 cos ponad 2zl i paczuszka 12 pszczolek hehe cos kolo 2zl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dokonałem zakupu dwóch paczek KO204 i pięciu Piccolo + dwa wulkany Hestii za niecałe 10 zł w Carrefourze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja ubustwiam Sharki JC05 niestety w tyn roku nie mogłem ich dostać więc w ruch poszły jumbo jety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ubustwiam Sharki JC05 niestety w tyn roku nie mogłem ich dostać więc w ruch poszły jumbo jety

Jumbo Jest :> Chodzi o petardy czy rakiety?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie miałeś Sharki to moje ulubione petardy choć Jumbo Jet miał o wiele mocniejszy wybuch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa wlasnie pamietacie jak w malym zoltym jumbo tym wlk. shrka byl tez taki gruby lont? teraz jest zwykly zielony "visco" jak we wszystkich fajerwerkach a szkoda... Podobno niektore petardy z takim lontem musiano wycofac badz przerobic bo wybuchaly przedwczesnie lub lont zazyl sie wewnatzr oplotu i nagle niepspodziewany wybuch :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...