Skocz do zawartości

[PuMeX] Stuff/Vuurwerk/Fireworks SYLWESTER 2016/2017


PuMeX

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,hej


Wleciało w tym tygodniu troszkę zamówienia więc wypadałoby wzbogacić uwielbiany przez wszystkich ten oto dział

Będę w tym temacie uwieczniał i prezentował swoje przygotowania


Ogółem większych rarytasów u mnie zapewne nie znajdziecie, ale jest czym nacieszyć oko. Zrezygnowałem z wyrzutni 0,8" i staram się iść głownie w 1,2" z racji psujących wszystko CE, może wyjątkowo pojawi się jedna/dwie mniejsze kosteczki które będą warte uwagi. Nie przewiduję żadnego pokazu, odpalanie pojedyncze jak zawsze. Postawiłem w tym roku dobierać wyrzutnie aby mój stuff był zróżnicowany w różne efekty od peoni po brokat , co najlepsze przypadkiem jest,że jest jak na razie sam triplex, i raczej będzie stanowił głównie mój zestaw. Część z pierdół zostanie zapewne odpalona po jednej sztuce w ciągu roku, na rzecz filmów.. ale to już wkrótce


neg7yu.jpg


Serdecznie chciałem podziękować Velibrum'owi za fajny gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zestaw na sylwestra pierwsza klasa. Dwie nowości Spectrum i Viserion, kostka salutowa, kilka mniejszych no i Samum, z którym trzeba jednak uważać bo nisko leci :) 4 paczki najbardziej opłacalnych petard w dodatku artykuły różne. Ogólnie stuff bardzo fajny, jestem ciekawy jaka kostkę kupisz na finał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kupowałem w FireWorld oraz piroart. Kostką finałową jest już samum, więc raczej nic większego nie dojdzie

W niedalekim czasie możliwe,że złożę jakieś zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pięknego efektu u ciebie na pewno nie zabraknie.Masz królową Samum i niesamowitą Coco rain.Sorbet ponoć też piękna również ją w tym roku wypróbuje.Widzę też inne ciekawe kostki.Jeszcze trochę zabawy.Nie ma co...SUPER :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przępiękne kostki w sporej ilości i kalibrze 1.2" narazie kozak, oby tak dalej ale i tak rozświetlisz całe niebo w sylwestra, będzie na co patrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się to wszystko prezentuje, Viserion, Spektrum i Tourbillon podobają mi się i chyba sam się w nie wyposażę. Są i petardy, więc nie tylko efekt, ale i hałas będzie :) Wszystkiego po trochę, więc będzie co porabiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to! Kostki najlepsze w swoich kategoriach, trochę pierdół i szeleczki. Tak się powinno układać stuffy :P Bardzo mi się podoba :) Ile do tej pory wydałeś i co jeszcze planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff powala, taka ilość konkretów powala na kolana, zabawy też nie zapomniałeś więc przez cały dzień będziesz miał co robić :)

Zasłużone 10/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to! Kostki najlepsze w swoich kategoriach, trochę pierdół i szeleczki. Tak się powinno układać stuffy :P Bardzo mi się podoba :) Ile do tej pory wydałeś i co jeszcze planujesz?

 

Wydałem 850zł

 

W przyszłym tygodniu powinna przyjść paka z konkursu ; TXB363 oraz zestaw "Familiada"

Prócz tego zapewne dojdzie cyrco, jakaś paczka dumków albo dragonów i możliwe że coś jeszcze fajnego :xmas_w00t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszlo troche rzeczy min; kostka tytanowa,kamikadze,merkury,mini rakietki,triangle,rc1,dym, 2 paczki fp3, cylinder SP 1,75" itd

QQuIxnYr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...