Skocz do zawartości

[abuk] Stuff 2016/2017


abuk

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam produkty których nie sprzedaję, zostawiłem sobie kilka najciekawszych dla mnie pozycji. Czy coś dojdzie... nie mam pojęcia. Pewnie tak, ale nie będą to duże zakupy.

Tak się to prezentuje na focie:

wtszur.jpg

 

Setka: txb689 Happy Salute
Rowy: jw1020, txc059

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Same perełki w swoich przedziałach cenów, viserion, samum, spektrum. Mistrze od tripla. Do tego te rowy. Bardzo ciekawie i różnorodnie. A szeleczki z jakimi efektami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same perełki w swoich przedziałach cenów, viserion, samum, spektrum. Mistrze od tripla. Do tego te rowy. Bardzo ciekawie i różnorodnie. A szeleczki z jakimi efektami?

Tylko saluty, od efektu mam kostki i kilka innych produktów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ładnie, ale coś to stoi tutaj troche :) Kiedy następna paka? I jakie plany. Co zamierzasz z tym zrobić? Poza tym że wypalić? haha

Solo or not solo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy Salut aż sam się prosi by pokombinować z jakimiś innymi kostkami TS, a z pewnością z bs101 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

No Abuk bardzo ładnie i tak trzymaj . Możesz mi powiedzieć co to jest za kostka w środku?

To txb689 Happy Salute.

Wszystko odpalam pojedynczo, lecz z txb689 na pewno coś połączę aby poczuć moc i skończyć strzelanie z przytupem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny stuff, same porządne materiały, petardy masz zacne. Nowości od tripla bardzo fajne, a szare kosteczki zakończą wszystko jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jutro pójdzie w powietrze taki oto niewielki segment :)

Wenuski idą razem z Pro Fire Orange. Zamiar jest taki, aby zająć jak największą powierzchnię na niebie biorąc pod uwagę różnicę wysokości lotu 20mm i 30mm. Pro Fire ma także niebieskie miny więc myślę, że nie będzie źle ;)

2j4vtpz.jpg

 

seps45.jpg

 

2uen31i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dobranie wyrzutni :) Będziesz nagrywał film ?

Osobiście nie lubię nagrywać fajerwerków, wolę podziwiać efekty niż patrzeć czy kamera jest dobrze ustawiona... Ale pewnie ktoś z widzów coś nagra i filmik się pojawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje piro robi wrażenie.Piękne i duże wyrzutnie robiące wielkie zamieszanie na niebie.Każda kapitalna.Będziesz miał dużo satysfakcję w Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pójdzie w powietrze taki oto niewielki segment :)

Wenuski idą razem z Pro Fire Orange. Zamiar jest taki, aby zająć jak największą powierzchnię na niebie biorąc pod uwagę różnicę wysokości lotu 20mm i 30mm. Pro Fire ma także niebieskie miny więc myślę, że nie będzie źle ;)

2j4vtpz.jpg

 

seps45.jpg

 

2uen31i.jpg

Czy mnie sie wydaje czy kleiłeś wyrzutnie ciepłym klejem? Wybacz że się wtrace ale na przyszłość, ja miałem nieprzyjemny wypadek właśnie z takim klejeniem, a jeśli już zwróć uwagę żeby przyklejać klej/deska do tekturowych tubek a nie często folii która znajduje się pod spodem. Tak czy siak obserwuje dalej i podziwiam ! Wrzuć jakiś filmik z tego odpalania jak się znajdzie jakiś kamerzysta wśród widowni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie sie wydaje czy kleiłeś wyrzutnie ciepłym klejem? Wybacz że się wtrace ale na przyszłość, ja miałem nieprzyjemny wypadek właśnie z takim klejeniem, a jeśli już zwróć uwagę żeby przyklejać klej/deska do tekturowych tubek a nie często folii która znajduje się pod spodem. Tak czy siak obserwuje dalej i podziwiam ! Wrzuć jakiś filmik z tego odpalania jak się znajdzie jakiś kamerzysta wśród widowni :D

 

Tak, kleiłem klejem na gorąco. Zdradzisz coś więcej o tym wypadku? Kleję tak od dawna i odpukać nie miałem żadnego nieprzyjemnego epizodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiejsze malutkie zakupy w bombashopie i txb506, której finalnie nie sprzedałem i zostaje ze mną :D

2jfx5cw.jpg

Po świętach pewnie dojdzie coś skromnego z marketów i na ten rok to będzie wsio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ta txb506...zazdroszczę ci jej :).Co do reszy ładne małe kosteczki.

Co to są za rakiety,bo pierwszy raz je widzę?

Dzięki :) Rakiety to New Tornado I i II. W obu przypadkach mocny gwizd przy wzlocie i sam huk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdjęcie oficjalnej całości, to już raczej wszystko na ten rok chociaż nigdy nie wiadomo... :D Oceniajcie :)

29n9ism.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...