Skocz do zawartości

[piropiotr223] Stuff na Sylwestra 2016/2017


piropiotr223

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczynam jako pierwszy temat na forum w tym roku :)
Stuff zamawiany na promocji z big fun w styczniu, około połowa planowanego stuffu. Do tego jeszcze wyrzutnia hydra, troche pierdół dwie paczki cyrko i kilka fajnych rakiet typu best :P
Fotka zamówienia: http://www.fotosik.pl/zdjecie/c92f7b16bbf24dec
Link do Unboxingu:



Co do dalszych planów to niczego pewien nie jestem ale będą mocniejsze petardy jeszcze i kilka kostek na 100%

Tutaj link do części pierwszej (zdjęcia brak):

Wszystko w stanie takim samym oprócz lontu i pierdółek typu motylki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróżnicowany asortyment, widać stawiasz na zabawkę. Co takiego planujesz łączyć lontem?

 

Ciekawe co pokażą petardy Zryw, te z czeską nazwą z unboxingu. Za 6 PLN jest 36 PLN sztuk, tylko pytanie, czy będą nadawały się do karabinka, czy niestety wypadnie z nich lont, gdy wystrzeli sąsiadująca petarda z karabinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróżnicowany asortyment, widać stawiasz na zabawkę. Co takiego planujesz łączyć lontem?

 

Ciekawe co pokażą petardy Zryw, te z czeską nazwą z unboxingu. Za 6 PLN jest 36 PLN sztuk, tylko pytanie, czy będą nadawały się do karabinka, czy niestety wypadnie z nich lont, gdy wystrzeli sąsiadująca petarda z karabinka.

Musze Ci powiedziędzieć że po wielu testach zryw raczej pozytywnie wypadł, huk maksalnie jak żółte piratki ale cena i ilość to duży plus, jak odgadłeś lont często się łamie i gaśnie, ale za to dłuuuugi więc do karabinków nie nadaje się za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byłbyś zainteresowany sprawdzeniem naszych produktów? Odwiedź stronę internetową naszej hurtowni, a gwarantujemy, że znajdziesz tam fantastyczne wyrzutnie w niskich cenach! :)

Przysyłamy Ci link- odwiedź nas jeśli chcesz :)http://ins-fireworks.pl

 

A może masz do nas pytania? Pisz śmiało!

 

Pozdrawiamy

Zespół INS Fireworks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Także foteczki części pierwszej (nie z zakupów na promocji BF) czas dodać. Naprawiłem też pierwszą fotkę ;)

Hydra-Piromax

Rakiety DR04 Best-Jorge

(w opakowaniu po planetach) 2X Diabolo JR8 i 3X Best

2X Cyrkoblitz P7025-Kometa

3X EX1 EXsplosive I

TC-2 Widow Maker-Tropic

Single Shot z magmy

Zdjęcia:http://www.fotosik.pl/zdjecie/52413fb1785793a7

http://www.fotosik.pl/zdjecie/fd422c4c823cd4cc

 

Dodam też że większości pierdół z pierwszego postu już nie ma, ale kostki rakiety są tak jak były. Więc cena na tą chwile (ile ja dałem) wynosi dokładnie

263zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No nieźle :D Widzę że, jesteś fanem rakiet. Wyrzutni też nie zabrakło, petard dość sporo i trochę rzeczy do zabawy :biggrin: Hydra dość dobra wyrzutnia miałem ją rok temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.fotosik.pl/u/TheCrazyPyroTeam/album/2372569

 

Aktualizacja

Wyrzutnie:

-Król Artur

-Night Carnaval

-Gundam

Petardy:

-Krachmen FP3X

-Hammer H1

-6 sztuk hammer H4

-K2

Wulkany:

F-7 paczka cztery efekty

F-20 crackling

 

Koszt: Dokładnie nic, dzięki życzliwości firmy gaoo fireworks która zasponsorowała mi mega paczkę.To jest mniejsza część zawartości paczki ale te artykuły zostają na sylwestra, reszta rzeczy na strzelania i testy przed sylwestrem. Wartość około 200zł< tego powyżej. Unboxing całości wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.fotosik.pl/u/TheCrazyPyroTeam/album/2372569

 

Aktualizacja

Wyrzutnie:

-Król Artur

-Night Carnaval

-Gundam

Petardy:

-Krachmen FP3X

-Hammer H1

-6 sztuk hammer H4

-K2

Wulkany:

F-7 paczka cztery efekty

F-20 crackling

 

Koszt: Dokładnie nic, dzięki życzliwości firmy gaoo fireworks która zasponsorowała mi mega paczkę.To jest mniejsza połowa zawartości paczki ale te artykuły zostają na sylwestra, reszta rzeczy na strzelania i testy przed sylwestrem. Wartość około 200zł< tego powyżej. Unboxing całości wkrótce.

Panie nie ma czegoś takiego jak mniejsza połowa :) Połowa to jedna z dwóch równych części całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie nie ma czegoś takiego jak mniejsza połowa :) Połowa to jedna z dwóch równych części całości

Racja. Pisane na szybko to i się błędy głupie znajdą ale już poprawione :)

 

Co tu dużo pisać ... stuff cud, miód, orzeszki :xmas_laugh:

Dzięki ;)

 

Jeśli chodzi o stuff to widzę w nim różnorodność produktów. Najważniejsze żeby tobie się podobały :)

Przepraszam,że w dwóch postach.

Dzięki za miłe słowa, efektów multum aczkolwiek tylko 0.8" więc będzie ciekawie ale mało konkretnie. Może w tym roku wystrzelam się tym kalibrem 20mm Stuff pod zabawe robiony ale z mocniejszym akcentem na 00:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim stuffem w Sylwestra masz gwarantowaną niekończącą się zabawę. Nie będziesz musiał przejmować się ubywającą pirotechniką, bo jest jej tak dużo, że wystarczy do białego dnia :) Prócz dobrych jakościowo petard i rakiet, na pochwałę zasługuje też bogata mieszanka wyrzutni, na czele z Hydrą, która na pewno Cię nie zawiedzie. Stuff jak marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się twoja zawartość podoba.Fajne kosteczki,rakiety,art.różne.Król podobno dobrze daje :) .

Dzięki, co do króla to przekonamy się w sylwestra ale po filmikach efekty bardzo fajnie się prezentują :)

 

Z takim stuffem w Sylwestra masz gwarantowaną niekończącą się zabawę. Nie będziesz musiał przejmować się ubywającą pirotechniką, bo jest jej tak dużo, że wystarczy do białego dnia :) Prócz dobrych jakościowo petard i rakiet, na pochwałę zasługuje też bogata mieszanka wyrzutni, na czele z Hydrą, która na pewno Cię nie zawiedzie. Stuff jak marzenie :)

Wielkie dzięki za miłe słowa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stuff przepiękny :) Sam śledzę twoje poczynania na YT. Pozdrawiam :)

Bardzo mi miło ;)

Fenomenalnie się to prezentuje! Stuff zróżnicowany, wszystkiego pełno :) I jeszcze nie koniec, czekam na całość :)

Wiele już nie dojdzie, jakieś petardki na karabinki ale sąsiad pewnie kupi kilka konkretnych kostek :D

Elegancko :) będziesz miał sporo zabawy i sporo konkretów dobrze dobrany stuff. ;) !

Właśnie zabawę cenię sobie najbardziej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wszystko co potrzeba ;) Mam nadzieję, że po sylwestrze znajdę filmiki produktów ze stuffu na kanale? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wszystko co potrzeba ;) Mam nadzieję, że po sylwestrze znajdę filmiki produktów ze stuffu na kanale? :)

Oczywiście, prawie wszystko, nawet petardy, cyrko itp lecą do kompilacji z sylwka :D Tylko kostek ring, chemical i fire art nie będzie bo są albo w SS albo One Rowach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff w moim guście, za taki hajs to naprawdę sztosik :) Widząc twój stuff myślę: No nieźle, ziomek naprawdę dobrze wydał hajs i na pewno czasu na nudę w sylwka nie będzie :D Jest efekt, jest ZABAWA- czyli najważniejsze.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego po trochu z każdej kategorii, brakuje tylko motylków, np JM02 :D

Reasumując, bardzo lubię takie stuffy :67675:

pjona :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia część w tym roku, oczywiście pierdół zabraknąć nie mogło. Na dniach fota całości. Większość małych petard leci na karabinki.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ed82de0c864f6138

Zapłaciłem około 30 zł, jak narazie wydałem dokładnie 300zł i na tym (chyba) poprzestanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaopatrzyłeś się widze w petardy by sie nie nudzić w ciągu dnia :D Czekamy na zdjęcie całości bo zawsze budzi to coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...