Skocz do zawartości

KOmeta

s-piro

Zdjęcie

Praca jako pasja :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pitbullsoldier

Pitbullsoldier

Super Show

• Użytkownik
  • 310 postów

Napisano 03 January 2016 13:03

Siemanko ,nie wiem czy temat już był ,potrzebuję trochę informacji na temat czy da się pracować przy fajerwerkach ,i zarabiać przy tym :D Myśle o tym już jakiś czas :) ale nigdzie nie moge znaleźć na ten temat informacji :) Nie chodzi mi o robienie szelek czy coś :) Czy są potrzebne studia ?jakieś kursy itd.gdzie trzeba uderzać :) Niewiem czy to ma coś do znaczenia ,ale mieszkam w Gdańsku ( tu raczej o pirotechnikach się nie słyszy :) Z góry dzięki za pomoc :) 

#2 dopalacz2013

dopalacz2013

Thunder Rain

• Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 03 January 2016 13:42

Myślę że największą frajdą jest robienie pokazów wtedy potrzeba działalność gospodarczą, jakieś pozwolenie na robienie pokazów wydane przez chyba wojewodę i jeśli materiały NWP to chyba wszystko a jeśli MW to jakieś jeszcze pozwolenia ale nie wypowiedzą się bardziej doświadczeni.

PS: Sam o tym myślę cały czas ;)

#3 firawerkoman

firawerkoman

perswazja siły ;)

• Moderator
  • 2057 postów

Napisano 03 January 2016 13:59

Powiem tak, jak nie orientujesz się w firmach z okolicy to moja rada zacznij jeździć na okoliczne pokazy, wyślij zapytanie do firmy np Wulkan z Pruszcza o jakieś terminy pokazów żeby pooglądać i przy okazji pogadać trochę, dalej już pójdzie :)

#4 Pitbullsoldier

Pitbullsoldier

Super Show

• Użytkownik
  • 310 postów

Napisano 03 January 2016 14:31

Powiem tak, jak nie orientujesz się w firmach z okolicy to moja rada zacznij jeździć na okoliczne pokazy, wyślij zapytanie do firmy np Wulkan z Pruszcza o jakieś terminy pokazów żeby pooglądać i przy okazji pogadać trochę, dalej już pójdzie :)

Dzięki wielkie za podpowiedz :)

#5 Pioter

Pioter

Dolores Jane Umbridge Inkwizytor

• +Pomocnik
  • 272 postów

Napisano 04 January 2016 21:02

Chodzą głosy, że owa firma strzela lepiej niż jeszcze kilka lat temu. Właśnie kilka lat temu miałem okazję widzieć na żywo ok 4 ich pokazów i cóż, można było załamać ręce. Kto wie jak jest teraz. :D Oby lepiej, firma ponoć się rozwija..

#6 Pitbullsoldier

Pitbullsoldier

Super Show

• Użytkownik
  • 310 postów

Napisano 04 January 2016 22:52

Wszystko spoko .Ale za bardzo nie wiem jak tam do nich zagadać czy coś :D nie chciałbym zostać wyśmiany czy coś :D

#7 dopalacz2013

dopalacz2013

Thunder Rain

• Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 04 January 2016 23:01

Jeśli to normalni ludzie to nie będziesz, pomyśl każdy z nich musiał jakoś zacząć też nie miał kontaktów i dużej wiedzy. Każdy przez to przechodził. Pozdro

#8 Pitbullsoldier

Pitbullsoldier

Super Show

• Użytkownik
  • 310 postów

Napisano 05 January 2016 08:47

Dzięki wam bardzo za pomoc!! Myślicie ,że jak napisze ładnego maila z zapytaniem czy nie poszukują ludzi ,to będzie ok ? :D 

#9 pirotechnik93

pirotechnik93

Achtung

• Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 05 January 2016 10:02

Daj znać jak już napiszesz i ci odpowiedzą ;)

#10 velibrum

velibrum

pirotechnik

• Administrator
  • 2848 postów

Napisano 05 January 2016 18:39

Jak pies do jeża...

Maile sobie darujcie, oczekujecie konkretnej odpowiedzi, to konkretnie pytacie przez telefon o to gdzie można spotkać się przy okazji WOŚP albo umówcie się w firmie na rozmowę z szefem.

#11 Pitbullsoldier

Pitbullsoldier

Super Show

• Użytkownik
  • 310 postów

Napisano 05 January 2016 22:05

Jak pies do jeża...

Maile sobie darujcie, oczekujecie konkretnej odpowiedzi, to konkretnie pytacie przez telefon o to gdzie można spotkać się przy okazji WOŚP albo umówcie się w firmie na rozmowę z szefem.

Dzięki to mi wystarczy :) 

#12 dopalacz2013

dopalacz2013

Thunder Rain

• Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 05 January 2016 22:07

vel ma racje bo e-maila oleją a tak nie mają jak w cztery oczy lub przez telefon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych