Skocz do zawartości

The-Piroman | Stuff 2015/2016


The-Piroman

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :) Już chyba stało się tradycją,że fajerwerki kupuje na ostatnią chwile,oczywiście kupowane na Firewoldzie. Wartosć? Ok 900 zł :D Jak paczka przyjdzie to dowiecie się co i jak,jeżeli chcecie foty,to komentujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła kobyła... 35 kg, jutro będzie u Ciebie! Zestawik będzie całkiem fajny, dobraliśmy dużo ciekawych kosteczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła kobyła... 35 kg, jutro będzie u Ciebie! Zestawik będzie całkiem fajny, dobraliśmy dużo ciekawych kosteczek :)

Haha,dzięki jeszcze raz :)

 

Paczka doszła,łapcie fotki,komentujcie a ja idę wszystko łączyć :)

NHNi1vK.jpgoXNx9ZY.jpgky1H3Sn.jpgEEVIC93.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo rakiet do odliczania do finalnego momentu. Kostki wg. uznania, Ty postawiłeś na mniejsze, dlatego masz teraz co robić z ich stabilizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sylwestrem nie było czasu żeby wrzucić fotki z przygotowań,ale robię to teraz i filmik z pokazu :)

A więc od początku. Stuff nie był tylko dla mnie i odeszło kilka kostek,a mianowicie:TXB422,TXB498,TXB421,TXB040,TXB828,TXB646,JW25,JW27,JW20 i JW90

Co do mojego pokazu. Wszystko wyszło super,idealnie połączyłem wyrzutnie i zgrały się czasy,była jedna przerwa między Fireballem,a Samumem. Drugi mały błąd,to to że szelki wystrzeliły trochę za wcześnie i samum trochę zasłonił efekt :/ Ale mimo wszystko jestem zadowolony,wyszedł krótki i fajny pokaz :)

Bardzo zaskoczyła mnie kostka Fireball Piromaxa,ogromne efekty,jak za taką cenę,naprawdę polecam. Inferno również super. Druga kostka która bardzo mi się spodobała to Leo Triplexa,strzelając kilkoma salwami na raz zrobiła dobrą robotę. Co do TXB400 ... na mnie nie zrobiła już takiego wrażenia jak rok temu,nie wiem czy efekt został pomniejszony,czy po prostu to moje odczucie.

Na przyszły rok postanowiłem że kończę z małymi kostkami,pierwsza paczka przyjdzie może i w styczniu :)

A tym czasem łapcie fotki z przygotował i filmik z pokazu.

EL2iAoa.jpg

 

GN8tNkY.jpg

 

https://www.youtube.com/embed/so3N9OxqXv4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...