Skocz do zawartości

[martinator5608]Mój stuff na sylwestra 2015/2016


Gość martinator5608

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martinator5608

Witam ludziska, o to mój stuff na sylwestra 2015/2016. Stawiam przede wszystkim na dobrą zabawę. Może coś jeszcze dokupię ale jeszcze zobaczę.

Zachęcam do oceniania :xmas_biggrin: :xmas_happy: :D:fireworks:

 

 

Fotki:

 

- http://images77.fotosik.pl/156/554ad4d048f99417.jpg

- http://images75.fotosik.pl/156/21a52c325f465dd8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde to mnie rozwaliłeś, chyba nikt na forum nie ma tyle petard, podziwiam a co będziesz z taką ilością robił a kostki też bardzo fajne do tego jeszcze moździerz 2 calowy i wiele wiele innych ciekawych rakiet wulkanów itp normalnie ogrom wszystkiego, robi to wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

jak byś karabinka nie zrobił to chyba już dziś byś musiał zacząć strzelać :)

Tak też zrobiłem, a jak zabraknie zawsze można trochę dokupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff widać że układany dla siebie a nie żeby się innym podobał. Ogromna ilość petard, dobre kostki i super rakiety. Jeśli można wiedzieć ile daleś i skąd zamawiałeś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Stuff widać że układany dla siebie a nie żeby się innym podobał. Ogromna ilość petard, dobre kostki i super rakiety. Jeśli można wiedzieć ile daleś i skąd zamawiałeś. ;)

Dokładnie tak, brałem to co JA lubie i tyle. :D

 

Zamawiałem w Piroart, Fajerwerkimarket, Fireworld, potem trochę w Gorzowie w hurtowni i w Szczecin-S-piro, wszystkie sklepy moge polecić bo byłem zadowolony, szybka przesyłka i miłe gratisy :)

 

Za całość trochę ponad 1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jasny gwint tak dużej ilości petard i art rożnych bardzo dawno nie widziałem :D.Jest kilka wyrzutni w tym setka.Pare zestawów rakiet...ten big whale miałem i jest super.Stuff trochę nie w moim stylu,ale spoko.Co do art. bardzo lubię fontanny,lubię też rzymiaki i sprobo,kiedyś kupowałem je w dużych ilościach,teraz już mniej natomiast petard nigdy nie miałem na jednego Sylwka choćby w 10% twojej zawartości.Jak dla mnie za dużo tego,wolałbym wyrzutnie.Taka ilość petard powoduje aż dreszczyk :D.Będziesz miał co odpalać,zapewne cały Sylwek spędzisz na podwórku :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

O jasny gwint tak dużej ilości petard i art rożnych bardzo dawno nie widziałem :D.Jest kilka wyrzutni w tym setka.Pare zestawów rakiet...ten big whale miałem i jest super.Stuff trochę nie w moim stylu,ale spoko.Co do art. bardzo lubię fontanny,lubię też rzymiaki i sprobo,kiedyś kupowałem je w dużych ilościach,teraz już mniej natomiast petard nigdy nie miałem na jednego Sylwka choćby w 10% twojej zawartości.Jak dla mnie za dużo tego,wolałbym wyrzutnie.Taka ilość petard powoduje aż dreszczyk :D.Będziesz miał co odpalać,zapewne cały Sylwek spędzisz na podwórku :xmas_laugh:

No ja wole zabawę, dlatego tyle artykułów różnych itp :D Ale porządnej wyrzutni na 00:00 nie mogło zabraknąć, aczkolwiek jest to mój pierwszy taki dość spory stuff, zwykle wydawałem 200-300 zł na fajerwerki. Może i spędzę ale będę miał sporo zabawy i chyba o to chodzi :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dałeś czadu :D hehe hmm zobaczymy czy Ja mam więcej petard od ciebie :xmas_tongue: foty dam po świętach, ale i tak szacun bomba i petardy konkret :D Lubisz zabawę tak jak Ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Oj dałeś czadu :D hehe hmm zobaczymy czy Ja mam więcej petard od ciebie :xmas_tongue: foty dam po świętach, ale i tak szacun bomba i petardy konkret :D Lubisz zabawę tak jak Ja :)

Dzięki :D

Haha od Ciebie na pewno nie będę miał więcej z tego co widziałem :O :) ale mam ich dość sporo :D

Dokładnie lubie zabawe :D :xmas_laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

A tutaj unboxing :xmas_laugh:

 

ps. troche długi :xmas_tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Mały update: :xmas_laugh:

- Jaja dinozaura X1

- GB603 FOOTBALL BOOM X1

- P2000 Petardy Mega Piratka Maxsem X2

- TP 12 Topovski Udar Orion x4

- TPX068 Super Petarda Triplex [TPX068] x2

- TXF787 Zimne Ognie 90cm Triplex [TXF787] x1

 

razem; 100,32 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Coś pięknego :) Udanej zabawy 31 ! :)

Dzięki i wzajemnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Paczka doszła :D, co prawda nie wszystko się zgadza ale może być ;)

 

aabbd915397fdbe1gen.jpg[/url]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinator5608

Bomba , ile czasu Ci to zajęło? Lont szybki czy wolny ? Czekam na video z odpalania.

Całość jakieś 2 godzinki :D , lont szybki :) a filmk też będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...