Skocz do zawartości

[sheff] Stuff 2015


sheff

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój stuff 2015 może on nie jest zbyt okazały jak u innych forumowiczów każdy ma swój na jaki mu starcza funduszy a nie tylko fajerwerkami człowiek żyje ale one są nieodłącznym aspektem naszego życia, naszą wielką pasją. Większość produktów jakie kupuje to wyrzutnie jorge gdyż one mnie nigdy nie zawiodły i mam nadzieję że tak będzie dalej ale także zainwestowałem w piromaxa który w zeszłym roku mnie zawiódł z powodu filmów producenta na których jakoś te wyrzutnie wydają się o wiele ładniejsze niż w rzeczywistości może w tym roku będę bardziej zadowolony trzeba coś innego próbować. Znalazły się też wyrzutnie z komety całkiem obce dla mnie oraz wulkany race rzymskie ognie i stroboskopy bez których nie wyobrażam sobie początku pokazu. Zakupy robie tylko i wyłącznie przez internet w sklepach fajerwerki market, tanie fajerwerki, bigfun oraz u naszych forumowiczów u Majstra i Damiana, pozdrowienia dla nich bo mają super ceny bez wyprzedaży zimowych cały czas niskie ceny walcie śmmiało do nich są pewnymi kontrahentami. Oczywiście robię pokaz na moim starym ale zmodernizowanym systemie z 20 kanałów zrobiło się 40 a do tego został dołączony odtwarzacz muzyki startujący wraz z pokazem :) Dobrze koniec pisania raczej w stuffie się nic nie zmieni ale różnie to bywa gdyż markety zawsze mnie skuszą aby coś u nich kupić, pozdrawiam komentujących i zapraszam do śledzenia tematu. :) :) :)

 

http://wrzucaj.net/images/2015/12/27/5327e76ee4b0a6d1ffdf9847cc6b2f4a.jpg

 

http://wrzucaj.net/images/2015/12/27/20474992b7d66df60eb403d8514cb9b0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, konkretny stuff. Tylko życzyć udanego pokazu ;)

Mam nadzieje że z moim pokazem pójdzie wszystko gładko, będzie to mój drugi pokaz wiec za wielkiego doświadczenia nie posiadam a jeszcze muszę dokończyć system tzn skonstruowac do niego obudowę który później wam przedstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujący stuff.Dużo wyrzutni za co masz u mnie ogromny plus :).Większość wyrzutni znana i ceniona.Super,że będziesz robił pokaz ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że stuff komponowany pod pokaz. Może nie ma wielu kostek o dużym kalibrze, ale jest odpowiednia ilość ORów dzięki czemu widowisko będzie urozmaicone. Oby wszystko poszło po Twojej myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nie wiem ile dokładnie na to wydałem ale gdzieś 800 -900 zł :) praktycznie wszystko kupowane na wyprzedażach w tym roku w styczniu ale także były w tym produkty do pokazu latem który miał być cichutki aby nie denerwować sąsiadów http://www.forumfajerwerki.pl/topic/15330-maly-cichy-pokaz-na-poczatek-wakacji/?do=findComment&comment=130675

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
plan odpalania wraz z czasami do systemu może ktoś ma jakieś propozycję mile widziane


race zielone jorge 5 szt stroboskopy kometa 3 szt 3 s układ |||||

wulkany jorge 5 szt 25 s układ |\|/|

wachlarz zielony 60 s |

jw07 20 2 szt jw 5002 1 szt 61 s układ \|/

jw03 2 szt 81 s układ \/

jw05 2 szt jw 5002 1 szt 101 s układ \|/

jw20 2 szt 133 s układ \/

jw06 2 szt 155 s układ \/

jw25 2 szt jw5020 1 szt 185 s układ \|/

p7305 2 szt 205 s układ \/

jw90 1 szt 220 s układ |

pxb 3504 2 szt 253 s układ \/

jw6011 1 szt 268 s układ |

wachlarz srebrny 281 s układ |

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda to już teraz bardzo fajnie. Duży plus za cenę - jak na tyle materiału to nie wydałeś dużo. Mi brakowałoby cierpliwości, żeby od stycznia czekać z całym stuffem do kolejnego Sylwka :)

Wrzucisz filmik z pokazu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film postaram się wrzucić będzie robiony telefonem wiec może nie w jakiejś super jakości ale myślę że sony z5 oraz huwawei p8 da rade, szczerze mówiąc zawsze kupuje w styczniu ale w czerwcu robiłem mały pokaz wiec trochę materiału zniknęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem zdjęcia systemu, ten sam system co w zeszłym roku tylko rozbudowany do 40 kanałów podzielony na 4 sekcje po 10 na 9 m kablach oraz odtwarzacz mp3 z wyjściem na wzmacniacz startuje wraz z odpaleniem pierwszego kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

film z pokazu lekkie spowolnienie pokazu nastąpiło ale ogólnie poszło dość dobrze pokaz zaczyna się od 0:32 nie mam programu aby edytować no i trochę mój kamerzysta zasłonił palcem obiektyw na parę sekund i na przyszły rok muszę mieć lepsze nagłośnienie bo muzyki wcale nie słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [sheff] Stuff 2015

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...