Skocz do zawartości

Wspólne Kupowanie w INS-Fireworks.pl 2015


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Z przyjemnością ogłaszamy, że w tym roku wspólnie z hurtownią INS-Fireworks zapraszamy na kolejną edycję akcji "wspólne zakupy", dzięki której najtaniej w Polsce zdobędziecie wystrzałowe fajerwerki na Sylwestra!


Termin akcji 2-14 grudnia 2015, zamówienia będzie można składać od piątku 11 grudnia od godziny 20:00 do poniedziałku 14 grudnia do godziny 20:00.

Oferta jaką przygotowaliśmy dla Was to:

Darmowa dostawa od 299 zł

10% rabatu wszystkie produkty w hurtowni www.ins-fireworks.pl

Zapalniczka firmowa www.ins-fireworks.pl lub zimne ognie

JR08 Rakiety Jorge lub petardy RC5 Piromax do każdego zamówienia do 99 zł

FP3 Jorge lub JR1 Diabolo Jorge (do wyboru) do każdego zamówienia od 100 zł wybór wpisujemy w polu uwagi podczas składania zamówienia!

Fontanna dymna JFS1 kolor do wyboru do każdego zamówienia od 299 zł. (dodatkowo, plus prezenty przysługujące za przekroczenie 100 zł.).


1.Warunkiem uczestnictwa w akcji jest posiadanie zarejestrowanego konta na forum http://www.forumfajerwerki.pl, w sklepie http://www.ins-fireworks.pl do dnia 14 grudnia, do godziny 24:00 oraz zgłoszenie się w temacie.

2. Minimalna kwota zamówienia w sklepie www.ins-fireworks.pl - 50zł.

3. Udział w akcji mogą wziąć tylko osoby, mające ukończone 18lat.

4.Dostępne metody płatności są opisane na stronie

5. Nie ma możliwości opłacenia zamówienia w późniejszym terminie !

6.Aby wziąć udział w akcji należy podać w tym temacie swój login na forum http://www.forumfajerwerki.ploraz w sklepie http://www.ins-fireworks.pl .

7.Wysyłka w akcji "wspólne zakupy" będzie realizowana do 5 dni roboczych.

8. Wszystkie pytania proszę kierować bezpośrednio do użytkownika INS-Fireworks na PW.


Pamiętaj! Aby otrzymać rabat podczas składania zamówienia zaznacz „mam kupon rabatowy” i wpisz kod „forumfajerwerki” oraz kliknij przycisk „Użyj”. Kody będą aktywne od piątku 11 grudnia od godziny 20:00!


ins_kupowanie.jpg


Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w sklepie www.ins-fireworks.pl, rejestrując się używajcie takiego samego loginu jak na forum, ma to na celu weryfikację użytkowników.



Osoby zdecydowane na wzięcie udziału proszone są o wpisywanie się poniżej.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do udziału i jednocześnie uprzejmie prosimy o wpisywanie się w temacie według wzoru:

Nazwa użytkownika na forum
Nazwa użytkownika na stronie ins-fireworks

 

,czyli np.:

Forumfajerwerki: Wapster
Ins-Fireworks: Wapster

 

Pozdrawiamy
Zespół INS-Fireworks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jeśli zrobię zakupy do 99zł to mam wybrać coś z Zapalniczka firmowa www.ins-fireworks.pl lub zimne ognie i do tego

jedną rzecz z opcji JR08 Rakiety Jorge lub petardy RC5 Piromax do każdego zamówienia do 99 zł czy tylko jedną rzecz z tych

czterech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jeśli zrobię zakupy do 99zł to mam wybrać coś z Zapalniczka firmowa www.ins-fireworks.pl lub zimne ognie i do tego

jedną rzecz z opcji do każdego zamówienia do 99 zł czy tylko jedną rzecz z tych

czterech?

Opcja pierwsza czyli: firmowa zapalniczka lub zimne ognie i do tego jedna rzecz do wyboru z opcji JR08 Rakiety Jorge lub petardy RC5 Piromax :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jeśli zrobię zakupy do 99zł to mam wybrać coś z Zapalniczka firmowa www.ins-fireworks.pl lub zimne ognie i do tego

jedną rzecz z opcji JR08 Rakiety Jorge lub petardy RC5 Piromax do każdego zamówienia do 99 zł czy tylko jedną rzecz z tych

czterech?

@krzysiu20 w przypadku zamówienia do 99zł otrzymasz:

R08 Rakiety Jorge lub petardy RC5 Piromax (do wyboru), dostaniesz także Zapalniczka firmowa lub zimne ognie(do wyboru). Zapalniczek mamy sporo jednak dostępne do wyczerpania zapasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę udział w zakupach

 

Forumfajerwerki: Krzysiu gmur

 

Ins-fireworks: Krzysiu gmur

 

W jaki sposób będzie można podać to co się wybierze z tych opcji do wyboru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę udział w zakupach

 

Forumfajerwerki: Krzysiu gmur

 

Ins-fireworks: Krzysiu gmur

 

W jaki sposób będzie można podać to co się wybierze z tych opcji do wyboru?

W uwagach do zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zauważyłem, że dla zamówień do kwoty 99 PLN dołączane są rakiety JR08 Diabolo, a przy zamówieniach od 100 PLN rakiety JR01 Diabolo. Czy to oznacza, że jeśli zamówi się za mniejszą kwotę, to dostanie się lepsze, droższe rakiety? Możliwe, że kolejność tutaj powinna być odwrócona.

 

Pozdrawiam

Mantis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zauważyłem, że dla zamówień do kwoty 99 PLN dołączane są rakiety JR08 Diabolo, a przy zamówieniach od 100 PLN rakiety JR01 Diabolo. Czy to oznacza, że jeśli zamówi się za mniejszą kwotę, to dostanie się lepsze, droższe rakiety? Możliwe, że kolejność tutaj powinna być odwrócona.

 

Pozdrawiam

Mantis

Do zamówienia powyżej 100 zł dołączone będą obydwie rakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się jeszcze dopisać dzisiaj do godziny max? i złożyć zamówienie?

 

 

 

zamówienia będzie można składać od piątku 11 grudnia od godziny 20:00 do poniedziałku 14 grudnia do godziny 20:00

Czyli już nie można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w akcji Wspólne kupowanie z Ins-Fireworks 2015 i polecam ten sklep przesyłka bardzo szybko dotarła jak i również bardzo dobrze zapakowana.

 

Zamówienie zostało wysłane w poniedziałek a wczoraj tj. wtorek rano przesyłka była u mnie.

 

Wielki plus jak i również podziękowania należą dla sklepu ponieważ w moim zamówieniu nastąpiła pomyłka i został mi spakowany inny produkt niż w zamówieniu wiec wczoraj od razu skontaktowałem się ze sklepem i w zaledwie 10 min od wysłania mojego e-maila dostałem odpowiedz i jeszcze wczoraj został mi wysłany produkt właściwy z mojego zamówienia oraz dołączony gratis który otrzymałem dziś tj.środa.

 

Dziękuje jeszcze raz i polecam ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...