Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnie ~~ 500 zł za zestaw w piroart, Które polecacie?


Mac

Pytanie

Siemacie, w nadchodzącym sylwestrze chciałbym kupić fajerwerki budżet: ok 500 zł, raczej ze sklepu piroart, ale nie wykluczam innych sklepów internetowych. :)

Piszę gdyż w ubiegłym roku kupiłem bodajże w tesco za ok ~~ 150 zł wyrzutnie rakiet i kupa straszna była w porównaniu do tego co widziałem na yt, za niższe ceny...

Za wszelki ranking oraz inne propozycje z góry dziękuję.

 

Przeszukując owe forum inne wątki z wyrzutniami wybrałem kilka z nich, które mi się spodobały:

 

PXB2308 - Flash 25

JW90 Show

JF10 Trole ( Jorge )

YHW009 Song

P7058 Magic Night
P7201 Aron (Kometa)
TXB021 TOURBILLON 25S 1,2”
TXB022 SPEKTRUM 37S 1,2”
TXB 583 Blinking Flowers
TXB074 VISERION 36S 1”
Jorge - JW4001
Jorge - Da Vinci JW4005
Gaoo Alexander SL25 01D
TXB506 Triplex
Oraz dodatek: p6a DUM bum :D
A jeszcze mam pytanie dawno, dawno temu mój tatko kupił moździerze jakich nigdzie już więcej nie znalazłem, a waliły dużo lepiej od tych co są teraz w sprzedaży takie kółkowe.
Były bardzo podobne do tych:
specjalista.jpg
Pozdrawiam Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hej, napisze Ci kilka wyrzutni, które moim zdaniem są na prawdę na wysokim poziomie i najlepiej wychodzą w swoim przedziale cenowym:

- TXB400 Samum (klasa sama w sobie, najgęstszy cracling jaki widziałem)

- TXB592 Sky Brocade (wspaniałe brokatowe korony na całe niebo, ogromny huk przy wybuchu)

- YHW009 Song (mix wielkich, kolorowych efektów z potężnym hukiem)

- TXB475 Painting Sky (morze craclingu w układzie kątowym, ściana ognia jednym słowem)

Te kostki są przeze mnie przetestowane i mogę je polecić z czystym sumieniem. Trudno mi znaleźć sklep z wszystkimi wyżej wymienionymi produktami w dobrej cenie. Mam rozwiązanie, możesz wziąć substytuty: zamiast TXB592 kupić TXB394 PASSAT oraz zamiast TXB475 masz TXB398 SCIROCCO.

Na Fireworldzie z rabatem 15% wyszło by jedynie niecałe 345zł więc na prawdę mało jak na taki zestaw. Jak widzisz zostaje sporo kasy na dobranie czegoś jeszcze. Inna moja propozycja to zakup produktów Pyromoravi, tu polecam ofertę Majstra, ale on niech sam się wykaże :)

Jeśli chcesz koniecznie zamawiać na Piroarcie to ja bym się zastanowił nad:

- TXB592 Sky Brocade

- TXB473 Miraż

- TXB022 Spektrum

- TXB479 Painting Night

Wyszło by 417 zyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj! Przedstawię Ci moją propozycję ułożoną ze sklepu PiroArt. Nie znam Twoich preferencji, opiszę więc zestaw wyrzutni, które za taką kwotę sam bym wybrał.

TXB021 Tourbillon - 59,59 zł (obiecująca nowość firmy Triplex)

TXB592 Sky Brocade - 66,00 zł

TXB022 Spektrum - 99,00 zł

SL25-01D Alexander (wyrzutnie kątowe firmy Gaoo na filmach wyglądają pięknie, ale wciąż są mało popularne) - 98,99 zł

TXB582 Reggae (morze ognia, jak w TXB400 Samum, której nie ma na PiroArt) - 179,00 zł

Razem: 501,58 zł (liczone w pamięci, więc mogłem się trochę machnąć :D )

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj! Przedstawię Ci moją propozycję ułożoną ze sklepu PiroArt. Nie znam Twoich preferencji, opiszę więc zestaw wyrzutni, które za taką kwotę sam bym wybrał.

TXB021 Tourbillon - 59,59 zł (obiecująca nowość firmy Triplex)

TXB592 Sky Brocade - 66,00 zł

TXB022 Spektrum - 99,00 zł

SL25-01D Alexander (wyrzutnie kątowe firmy Gaoo na filmach wyglądają pięknie, ale wciąż są mało popularne) - 98,99 zł

TXB582 Reggae (morze ognia, jak w TXB400 Samum, której nie ma na PiroArt) - 179,00 zł

Razem: 501,58 zł (liczone w pamięci, więc mogłem się trochę machnąć :D )

Pozdrawiam :)

By wybuchy były ciekawe najlepiej różnokolorowe, różnorodne, nie koniecznie zależy mi na czasie wystrzałów.

Co do TXB592 Sky Brocade a Ciekawie wygląda tylko szkoda, że jeden kolor.

TXB582 Reggae O tego nie miałem, a faktycznie super ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...