Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnie 50mm gdzie? jakie najłądniejsze?


pawel1985x

Pytanie

CZesc ogarnia ktoś temat wyrzutni 50mm? szukam jakis ładnych efektow do tej pory najbardziej przypadly mi dragona .

 

Ewentualnie ktos ma dostep do troche tanszych szelek 2" ?? w sensie wiadomo sklep - militarny oferuje plus kilka tutaj oglaszajacych sie na forum lecz 7zl za sztuke troche drogo mi sie wydaje , a nie chce mi sie w tym roku jechac za poludniowa granice po piro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ogólnie kostki 2" mało opłacalne, lepiej kupić jakąś nowość typu dragony 30mm, piropolska, piroshop i majster. A gdzie na zakupy jeździłeś, do Czech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

7zl za bombke to bardziej standardową cena niż przy drogi.

Jak się nie chce jechać to się nie wybrzydza tylko się bieže to co jest i za ile jest.

Klasek ma sporo kostek 2", Piromax tež coś w tegorocznej ofercie ma z 50mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Po to pytam czy ktos zna miejscowke w ktorej moge kupic taniej , zeby wlasnie nie jechac tam :) Poza tym nie mam 5 lat zeby brac to co jest ,a nie to co chce klasek widzialem na pare łądnych . Co do oplacalnosci dzielac 170 zl za 25 strzalow strzal wychodzi po 6.8 czyli tyle ile koszt jednej szelki, Poza tym Dragona moge miec troszke taniej niz 170 ,ale to ze wzgledu ze chce w jednym miejscu wydac troche ponad 2k wiec i ceny troche inne. I dlatego tez zastanawiam sie nad czechami gdzie troche lepiej z dostepnoscia do pewnych rzeczy chociaz nie ukrywam wolalbym wydac to na miejscu.Kostki 30mm tez beda na stanie :)

Piromaxa efekty jakos mnie nie urzekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...