Skocz do zawartości

[MarcinFireworks] Stuff 2015/2016


MarcinFireworks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Dobra, chciałem zrobić 2 zamówienia w jednej aktualizacji ale nie wytrzymałem :D

W poniedziałek jeszcze jedno małe zamówienie, ale teraz :

Zamawiane na PiroArt oraz zakupy w Brico :D Zapłacone około 250 zł

XB4002, Moździerz CF5001, 15 zapalników, TXP859, Yellow Peony

K8iLGVD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło się ogląda takie stuffy jest to sama przyjemność a na niebie jeszcze piękniejszy efekt a co do systemów mam pytanie gdzie go zakupiłeś ?????? powodzenia w tworzeniu pokazu oby wszystko poszło po twojej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pokazujesz naprawdę siłę piro.Kolejny konkret.Tak zastanawiałem się jaki potencjał ma ta kostka o mieszanym kalibrze.Mam nadzieję,że podzielisz się po Sylwku swoimi wrażeniami :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc foto całości :D

Teraz już napewno nic nie dojdzie bo budżet mocno przekroczony ;p

Zakupy robione na : PiroArt/Arssion. Wydane : 3285 zł ( w tym systemy )

2R6ZuEv.jpg

 

EyodSm0.jpg

 

Kolejność odpalania i ogólnie plan pokazu, po świętach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko, jestem pod ogromnym wrażeniem! Są mega efekty, będzie zabawa, po prostu wszystko co trzeba :D
No to wystrzałowego sylwestra życzę i czekam na listę kolejności odpalania, bo przy takiej ilości i jakości to naprawdę ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff również przypadł mi do gustu. Kompletny i zróżnicowany, choć dla mnie troszkę za tradycyjny w aspekcie niektórych kostek. Na pewno dużym plusem jest zaplecze do odpalania, które każdemu zatowarowaniu nadaje profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejność odpalania :D

 

 

1. JW4086 REVOLUTION 2

2. JW4070 MOBY DICK

3. JW39 SHOW OF FIREWORKS

4. JW66 SHOW OF FIREWORKS

5. TXB064 SZOK/SHOCK

6. TXB593 BROCADE CROWN W/ BLUE STARS

7. TXB583 BLINKING FLOWERS

8. JW407 THE LEGEND

9. JW31 CRAZY WHISTLING COMETS

10. JW408 SHOW OF FIREWORKS

11. TXB306 X-FIRE

12. JW 6021 TAJFUN

13. XB4002 WYRZUTNIA POKAZOWA

14. XB4003 WYRZUTNIA POKAZOWA

15. 2x TXC037 OW w tym samym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypada mi nie zapostować w temacie ze stuffem za 3k. Marcin, chyba najbardziej zbilansowany stuff na forum. Dzień zrobiony, noc zrobiona. Jak dobrze pójdzie, to uda Ci się wszystko odpalić jednego dnia. Podejrzewam, że większość kostek idzie do podpięcia do systemu, moździerze może odpalisz pojedynczo.

 

10/10 za ładne ułożenie do zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!! POKAZ !!!

 

 

Co do pokazu, nie odpaliło JW31 ale nie widać tego na filmie, bo miała zostać odpalona razem z JW408.

Na filmie nie ma początku nagranego, na początek poszła kostka JW4086 REVOLUTION 2 pomimo komentarzy, że ta kostka bardziej na finał niż na początek, to jestem zadowolony bo zrobiła robotę ;)

No i była przerwa w pokazie co wprowadziło publiczność ( około 50 osób :D ) w błąd i klaskali, przerwa była spowodowana tym, że JW408 strzelało szybciej niż myślałem i wpisałem zły czas do systemu.

Ale mimo wszystko jestem baaaardzo zadowolony, jak na pierwszy pokaz programowany na systemie myślę, że wyszło całkiem całkiem.

Finał składający się z XB4002 -> XB4003 -> 2x TXC037 wgniótł mnie oraz publiczność w ziemię :D

Komentujcie co można jeszcze poprawić :)

Dziękuje za wszystkie komentarze w tym temacie i do zobaczenia za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek bardzo nudny, wyglądał jak pojedyncze odpalanie, potem zaczęło się rozkręcać. Ogólnie jak dla mnie pokaz fajny, ale bez rewelacji. Oczywiście ja nie mam żadnego doświadczenia w robieniu pokazów i nigdy nie maiłem możliwości rozdysponowania takie budżetu więc moim zdaniem się nie przejmuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...