Skocz do zawartości

[MarcinFireworks] Stuff 2015/2016


MarcinFireworks

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna to się prezentować całkiem całkiem obyś teraz nie poszedł w stronę Piro kopska

Jak byś chciał się pozbyć ms12tki to śmiało dawna znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo dobrze wydane pieniądze. Zazdroszczę kilku kostek z Twojej kolekcji, mam nadzieję że nowości z Tripla dadzą radę ;) Udanego pokazu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za miłe opinie :)

Poszło następne zamówienie z "zabawkami" typu mniejsze kostki, cyrkoblitze i naprawdę mało petard,

na tym zamówieniu zakończę zakupy i stuff będzie kompletny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam dylemat Piroart - BigFun no na bf teraz promocja i jest np fajny zestaw promocyjny 300 (+5) albo (+2) a na piroart też są wyrzutnie które mi się podobają ale tylko darmową wysyłkę dadzą pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem, ale przyszła właśnie ostatnia paczka.

Jest to paczka typowo z zabawą, co prawda miało nie być petard, ale jednak lubię czymś postrzelać w dzień :D

Zamawiane na Arssion fajerwerki, zapłacone 300 zł.

pdJRWj9.jpg

 

Jest to ostatnie zamówienie, więc na dniach postaram się zrobić zdjęcie całości i podliczyć tegoroczne zakupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł ten moment, kiedy stuff jest już kompletny :)

 

Wszystkie kostki 30mm idą na pokaz 01.01.16.

Kupowane na : Arssion Fajerwerki, Top10 Fajerwerki, PiroArt

Zapłacone : 1975 zł, warte trochę więcej, ale wiadomo promocje itd.

 

Zdjęcie :

WQMZpwM.jpg

 

Plan pokazu i inne sprawy z tym związane w połowie grudnia :)

Po sylwestrze system MS12 pójdzie na sprzedaż!

Zapraszam do komentowania mojego stuffu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw bliski doskonałości :) Idealnie dobrane, wyrzutnie o różnorodnych efektach, które w pokazie będą się wspaniale uzupełniały, wyrzutnie profesjonalne, dobre szelki i zabawa - ale w zdrowej ilości - to wszystko razem składa się na jeden z najlepszych - o ile nie najlepszy - do tej pory stuff na tym forum. Daję mocne 9,99/10, bo nie ma pikolakuff ;) . Taki mały żart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wspaniała zawartość.Jest wszystko zaczynając od fenomenalnych kostek a kończąc na fajnej zabawie z art.rożn.Te moździerze 2 od maxema sa boskie.7x 49 najwyższej klasy.Jeden z najlepszych stuffów na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie i szybko skompletowany stuff, ile zapłaciłeś za tą XB4003? Udanego sylwestra i miłej zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...