Skocz do zawartości

[Bezpiecznik] Stuff 2015/16


Bezpiecznik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

Oto moje skromne zakupy na ten rok:

 

- JW418 Achilles

- JW4005 Da Vinci

- JW6021 Tajfun

- B7 Extreme

- TXB363 Multibrocade

 

- YHW009 Song

- P7081 Diablo

- P7678 Tokio

- Future World (Keller)

 

 

To by było na tyle. Przed Sylwestrem planuje dokupić jeszcze kilka rakiet i drobiazgów. Zdjęcia w spoilerze:

 

 

 

 

69ad5166b835110dmed.jpgff7e20a54875c07amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same dobre kostki. :)

Gwarantuje Ci że na DaVinci sie nie zawiedziesz, kapitalny brokat.

 

Właśnie kupiłem ją trochę w ciemno jako nowość i nie wiem czego oczekiwać poza deklarowanym brokatem. Miałeś ją? Czy jest dynamiczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz filmi, moim zdaniem brokat w wykonaniu Jorga pozostawia wiele do życzenia. Co do stuffu to pierwsza klasa. Widzę, że stawiasz tak jak ja na kaliber 30mm i bardzo dobrze. Super setka i fajne 19 strzałówki. Dokup drobiazgi i trochę zabawek jak sam mówisz i będzie pięknie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały, konkretny stuff! Same wspaniałe kostki tylko u mnie Achilles wypadł co najmniej lipnie jak na tą cene i kaliber ale twój oby się sprawdził bo na filmikach wygląda bardzo dobrze a u mnie się zawiodłem. Poza tym miodzio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piropiotr223 za przeproszeniem przestan chrzanic, że stracił na efekcie bo rok temu pisałeś mi to samo a ja swoim filmem z ostatniego sylwestra to zdementowałem. Są 2 rodzaje Achillesa

 

1. Strzela seriami i mialem go 2 lata wstecz

2. Strzela kanonada 90 strzalow - 1 sek przerwy i podkreslony final .

 

Faktem jest, że nie wiadomo co w tym roku Jorge zrobiło czy maczali palce w kostkach, ale to sie wiąże z kazda inna kosta.

 

Nie będe się kłócił, wydaje mi się że rok temu nic takiego nie pisałem a mówie tylko to co widziałem. Miał ją sąsiad, kupił w małej hurtowni Jorga za 260zł i po odpaleniu o 24:00 efekt był średni a tym bardziej że finał nie odpalił :| . A wersja była ta kanonada 90sh. Zawiodłem się na tej kostce bo za te pieniądze to efekt był słaby. Wydaje mi się że powodem mogła być starość kostki bo widać było że dłuuuugo stała na półce i mogła być zawilgocona bo trzymali ją 3 dni w garażu... A jak im mówiłem że tam za dużo wilgoci itd. to nie słuchali. Na twoim filmiku widać moc tej wyrzutni a u mnie na ŻYWO było średnio więc zapewne jest to dobra kostka a sąsiadów była feralna... Bez takiej spiny, boja nic nie chrzanie tylko powiedziałem swoją opinię i wrażenia z tej kostki, na szczęście to nie ja na nią wydałem 260zł... Zedytuje posta żeby Ci "dogodzić" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzanie tanio kupił, może dlatego taki efekt? Nie udało mi się znaleźć tej wyrzutni w sklepach/hurtowniach poniżej 300 zł. Raz widziałem tylko poniżej tej ceny w sklepie internetowym ale niestety przegapiłem.

Mam nadzieję, że Achilles nie stracił na efekcie:(

 

Co do brokatu Jorga (Da Vinci) znalazłem inny film i tutaj prezentuje się to dużo lepiej niż na nagraniu które przesłał Ponczo12496

Tutaj:

https://youtu.be/ioiMM-g14uE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, troszku skłamałem bo kosztowała 280zł i nadal tyle samo bo byłem niedawno. Jest to taka mini hurtownia Jorga z super cenami ale tylko Jorge... Ceny na przykład 1.40zł za EX2, 7zł za JC05, 8zł za FP3 itd, w ciągu roku nie za wiele petard ale kilka kostek i innych pierdółek zawsze jest. Obstawiam że achilkes to bdb kostka tylko przy tamtej jakaś wada produkcyjna więc don't worry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie! Widzę, że postawiłeś na kostki 30 mm - i dobrze, bo robią duże wrażenie na widzach :) Z Achillesem rzeczywiście bywa różnie, ale na filmie Bartka z ostatniego Sylwestra kostka prezentuje się bardzo ładnie, myślę zatem, że się na niej nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego zestawu miałem cztery wyrzutnie, mianowicie :multicolor brocade, achillesa, davinci oraz tajfuna. Powiem tak, achi jest troche przereklamowany w tej wersji nowej na CE ale na pewno jest to coś spektakularnego, a co do reszty to na pewno bedziesz zachwycony, mocą tajfuna oraz brocatem davinciego(jest on podobny do tego jak w starym JW4060 Styx). Co do TXB363 nie bede sie wypowiadał bo według mnie jest to po prostu słaba wyrzutnia, ale sam to ocenisz. Udanego sylwestra i czekam na te drobiazgi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no wygląda to obiecująco :xmas_happy:

Masa dobrych kostek ogólnie to bardzo mi się podoba, tylko szkoda, że zadnej kątówki nie ma :xmas_wink:

 

Ja przy tylu dobrych kostka odpuścił bym sobie Songa i wziął albo P7451 Cypr albo JW6011 Episode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...