Skocz do zawartości

[KarasiuN] Big Stuff Fireworks 2015/2016 "_"


karasiun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam All :)
Co do zakupów to były zrobione już dawno, poniżej filmik tego co zostało zakupione, za kilka dni podam listę tego co zostało + kilka fotek :D




Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Edycja nazwy tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt by się takiego stuffu nie powstydził. Fajne kostki. Dominują 30mm - czyli to co lubie.

PS. To jest chyba wszystko czego do końca nie sprzedałeś :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt by się takiego stuffu nie powstydził. Fajne kostki. Dominują 30mm - czyli to co lubie.

PS. To jest chyba wszystko czego do końca nie sprzedałeś :D

 

Sprzedałem część z tego co jest na filmiku i dużo wystrzelałem :D ale planuję jeszcze zakupy ;) po niedzieli dodam fotki tego co zostało :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No stuff konkret, chyba masz wszystkie rodzaje największych rakiet XD Oprócz bazooki od piromaxa. Naprawde mnóstwo zabawy ale efektu jeszcze więcej. Moge dać za takie dobranie 10/10, niczego nie brakuje. Zapewne z FM zamawiane? Na promocji, to tak jak ja.

Zapraszam do siebie na o wiele skromniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stuff konkret, chyba masz wszystkie rodzaje największych rakiet XD Oprócz bazooki od piromaxa. Naprawde mnóstwo zabawy ale efektu jeszcze więcej. Moge dać za takie dobranie 10/10, niczego nie brakuje. Zapewne z FM zamawiane? Na promocji, to tak jak ja.

Zapraszam do siebie na o wiele skromniejszy ;)

 

Jak zawsze na FM :-D wrócę do domu to zrobię aktualizację tego co mam i może jeszcze jakieś plany co do zakupów małych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie;-) Praktycznie kompletny stuff jeżeli chodzi o najlepsze konkrety. Brakuje mi jeszcze wyrzutni typu ''One row'' na finał, no chyba że robotę mają zrobić wyrzutnie kątowe. Genezis i Terminator ze świszczącymi wirami zdecydowanie najciekawszy punkt zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie;-) Praktycznie kompletny stuff jeżeli chodzi o najlepsze konkrety. Brakuje mi jeszcze wyrzutni typu ''One row'' na finał, no chyba że robotę mają zrobić wyrzutnie kątowe. Genezis i Terminator ze świszczącymi wirami zdecydowanie najciekawszy punkt zestawu.

 

Nie przepadam za One row :xmas_tongue: może jw412 kupię jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

AA Stare z lata :-D w sobotę więcej zdjęć i może napisze dokładnie co posiadam na obecną chwilę i opiszę jeszcze jakieś plany zakupu ;-)

 

eb43cdebe602ddafmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PETARDY:

P5C BOMB X5
FP3 ORYGINAL X4
FP3 WHITE X5
TC14 CRACKER X1
JB-1/H X1
I jeszcze sporo luzem ale już nie opisywałem co i ile :)

7d8889c3c95e5cc1med.jpg
a127b345617f2f88med.jpg

Wyrzutnie,

JW415
JW419
JW420
JW418
JW401
JW6011
SL39-01
JW52
JW5002
P7235
JW5024
JW4071
RSB734
P7305
JW4054
JW05X2
JW27
1771 X1
JW08 X2
JW06
SM9881
P7056
JF11
SM9882 X2
PXB2007 X4
SM2127
P7208
P7201
P7090
JF10 X2
SM9880 X3

db380e4e2557751dmed.jpg

RAKIETY:

RAKIET NIE OPISYWAŁEM, ponieważ jest ich sporo i są wypakowane :) są zdjęcia, więc można polukać :D

e55c6992a77e0c8dmed.jpg



MOŹDZIERZ:
JW47 X1

Fontanny:

p7017 iran x4
jf04 2szt
p3032 3szt,
p3033
1szt,
FC3001 9SZT,
P3401 1SZT
FC4003 1SZT
PXF205 1SZT
JF25 1SZT,

c138acf9967bc1eemed.jpg

CYRKOBLITZ:

P7021C 14SZT
JM01 44SZT
P7025 22SZT,

78bc2e35d0d71f31med.jpg

ART RÓŻNE,

JS021 X2
TXF441 X2

jeszcze motylki żabki bączki itp ale tego już nie opisywałem ;)

5ab03c567600a92fmed.jpg

bazooki:

P2329 X1
P2321 X1
P2320 X1
P2303 X1

48b43f517e4c4cf6med.jpg


Linki do albumów zdj :)

http://www.fotosik.pl/u/JankoChP/album/2260834

http://www.fotosik.pl/u/JankoChP/album/2260837

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miazga ! :xmas_w00t: Po prostu coś pięknego !

Wszystko kupowane na FM ?

Tak Fm wszystko :) warto, bo dla stałych klientów zawsze dodatkowe zniżki jak się człowiek upomni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę piękny zestaw dużo pięknych kostek i bardzo duże potężne rakiety. Stuff 10/10 niczego nie brakuję i masz mnóstwo zabawy hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze powodzenia w odpaleniu wszystkiego haha. Bardzo fajny stuff super różnorodność, rakiety na dobrym poziomie jak i cyrkoblitzy <3 Udanego sylwestra, czekam na filmy i zdjęcia z jakiegoś strzelanka przed sylwestrem o ile takie bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze powodzenia w odpaleniu wszystkiego haha. Bardzo fajny stuff super różnorodność, rakiety na dobrym poziomie jak i cyrkoblitzy <3 Udanego sylwestra, czekam na filmy i zdjęcia z jakiegoś strzelanka przed sylwestrem o ile takie bedzie :)

 

już w tym roku bardzo duży wystrzelałem :D

 

ale planuję za tydzień coś , gdzieś postrzelać i filmik skleję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilka dni temu przyszło ostatnie zamówienie, Rakiety 50113 Big Black, 13szt, niestety dwie już wystrzelone :D
po niedzieli foty :)

Zamówień online już wystarczy, może teraz coś jeszcze w markecie kupię, może doradzicie coś dobrego ? :D Oczywiście wyrzutnię lub rakiety :) nie jm na bieżąco, nie przeglądam gazetek marketów, zajęty masą pracy xD

Pozdrawiam i czekam na propozycje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przyszło ostatnie zamówienie, Rakiety 50113 Big Black, 13szt, niestety dwie już wystrzelone :D

po niedzieli foty :)

 

Zamówień online już wystarczy, może teraz coś jeszcze w markecie kupię, może doradzicie coś dobrego ? :D Oczywiście wyrzutnię lub rakiety :) nie jm na bieżąco, nie przeglądam gazetek marketów, zajęty masą pracy xD

 

Pozdrawiam i czekam na propozycje ;)

JW4083 w biedronce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem,że aż mnie zatkało jak spoglądam na twój stuff.Masz wszystko co potrzeba,tyle wyrzutni najwyższej klasy i wogóle taka ilość wyrzutni :) ...te 3 sety...daj choć jedną :xmas_laugh: .Do tego wspaniałe rakiety,dużo art.różnych i grom cyrko.

Nie no cudowny stuff pod względem efektu jak i ilości :xmas_smile:.

Gratuluje stuffu i pozdrawiam :xmas_smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity stuff, wyśmienite kostki, które zrobią sporo zamieszania na niebie. Choć mi najbardziej przypadły do gustu twoje rakiety, ich ilość i wielkość przeraża :D To chyba jedyny stuff na forum w którym znajdziemy tak dużą ilość niesamowitych rakiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...