Skocz do zawartości

Stuff 2015/2016 by piropiotr223


piropiotr223

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku nic ciekawego nie będzie bo postanowiłem na sprawdzone pewniaki które wszyscy znają, to co na zdjęciu to pozostałości z tamtego roku i zakupy za 198zł na styczniowej promocji w FM. Myśle że całość zaokrągli się w granicach 320/330zł. Spróbuje wytrzasnąć jeszcze show boxa oraz chociaż ze dwie magmy ale nwm czy się to uda, oczywiście rakiety i inne pierdółki dojdą jeszcze w sporych ilościach, będe patrzył także na oferty marketów. Zdjęcie robione w lutym tego roku i jest tego nieco więcej niż na tym zdjęciu. Nie będe się rozpisywać bo wszystko wyraźnie widać. Motylków oraz wszystkich jumbo już nie ma, mialem poza tym jeszcze małe zamówionko z kolegą z pierdółkami do strzelania w ciągu roku, więc aktualnie nie ma kilku pozycji ze zdjęcia ale za to przybyło nieco więcej bo jednak postanowiłem że część pierdółek zostanie do stuffu.

Link do zdjęcia:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/e5a2e67342505fdc

 

Poza tym zapraszam na kanał na którym będą i już są strzelania przed sylwestrowe, unboxingi, testy i inne ciekawości ;)

https://www.youtube.com/channel/UCRUhSGqQoKWPF1sirM0FQtg

 

:f_a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest dobrze jak za tą cenę ;-) dobrze wydane 200 pln , tylko te jumbo których nie lubie hehe :-D trochę ich nie warto brać i wg, mnie są słabe :-P no ale każdy ma swoje upodobania itp. Tak czy owak będzie dobra zabawa na sylwka ;-)

 

pzdr, Janko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumbo akurat nie kupowałem xd, nie dość że takie ceny FM miało to dorzuciło mi jeszcze w gratisie Jumbo (których zresztą już nie ma) i z pół paczki kolibrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zestaw - sporo drobiazgów pozwoli na długą zabawę w Sylwestra. Mam tylko mieszane uczucia co do wyrzutni Hot Stars. Z jednej strony chyba najlepsza kątówka za te pieniądze, z drugiej może lepiej byłoby kupić konkretną, klasyczną kostkę. HS miałem dwa lata temu i byłem rozczarowany, ale może trafiłem na felerny egzemplarz. Życzę Ci żeby u Ciebie się sprawdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię, pikolaki na karabinki, skusiły mnie to że w cenie 55gr za paczkę ;). Ogólnie nie przepadam za zakupem jednej wielkiej kostki za 200zł, mam zamiar jeszcze kupić show boxa i może kilka mniejszych przy zamawianiu kolegi z FM jeśli będzie. Do tego zakupy w hurtowni jorga w moim mieście i market ale najbardziej stawiam na lidla. Hot stars dlatego bo same dobre opinie, nie tylko z forum, na filmikach mi się bardzo spodobał. Do tego jeszcze mnóstwo "home made" ;)

Karasiun, dzięki za te gratisy, jumbo dorównują jednak FP3 spokojnie, ale syf ładny też robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest dobrze :xmas_wink:

Show Box ? Hmmm za te 50 zł kupisz o wiele lepszą kostkę :xmas_wink:

Zależy co dla kogo znaczy lepsza kostka, mi się bardo podobają efekty show boxa a jest on tani i ogólnie przypadł mi do gustu. Uparłem się żeby go przetestować a jak dla mnie nie znajdę lepszej kostki do 50zł. Szukałem właśnie długo trwającej kostki z fajnymi efektami po której odpalę Hot starsa. I nie nie wolę żadnej 19sh New Generation albo coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te petardy co na filmiku to prawie wszystko na karabinki itp. Petardy to dopiero zrobie większe gabarytowo ;). Hmmm, pokazu z tego raczej za bardzo nie zrobie, planuje tak bardziej ostnią salwe Czyli show box+nemo albo jakąś inną i na koniec hot stars, raką miałem koncepcje. Będe odpalał z sąsiadem który będzie miał nieco mniej, ale prawie sam efekt więc efektu o 00 nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja. To już prawie wszystko na ten rok, jeszcze malutkie zakupki w hurtowni jorge w moim mieście. Będzie unboxing na YT. Link do fotki: http://www.fotosik.pl/zdjecie/021a3ecfb6a3279f

Zapłaciłem 125.34zł z przesyłką. Zestawy promocyjne 150+ bo zamówili ze mną troszkę koledzy i nie musieli za wysyłkę płacić a gratisy wszystkie moje :xmas_ph34r: Ich rzeczy nie ma na fotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie chcę mi się fotek dodawać. Aktualizacja malutka za 40zł, zakupy w hurtowni jorge w moim mieście. JR8 nie polecam, jak BAM dostały straszne gówno. Odpaliłem 1 i drugą sąsiad, efekty nie zgadzają się z opisem i wgl straszna lipa, zawiodłem się. Za niedługo fotki całości. Kupiłem JR8 (20zł) Wyrzutnie trolle za 11.50zł, fantazje za 6zł i paczke pikolaków oraz EX1.

 

 

Jak ktoś chcę słuchać mojego pierdzielenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się fotek dodawać. Aktualizacja malutka za 40zł, zakupy w hurtowni jorge w moim mieście. JR8 nie polecam, jak BAM dostały straszne gówno. Odpaliłem 1 i drugą sąsiad, efekty nie zgadzają się z opisem i wgl straszna lipa, zawiodłem się. Za niedługo fotki całości. Kupiłem JR8 (20zł) Wyrzutnie trolle za 11.50zł, fantazje za 6zł i paczke pikolaków oraz EX1.

 

 

Jak ktoś chcę słuchać mojego pierdzielenia ;)

Na naszym forum się samoróbek nie promuje więc za to masz minus ode mnie. Poza tym fajny filmik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum się samoróbek nie promuje więc za to masz minus ode mnie. Poza tym fajny filmik.

Jak mam być szczery to zapomniałem że w tym filmiku jest coś o sami wiecie czym ;) . Nawet nie chodziło mi o to żeby kanał zareklamować czy coś, tylko po prostu chciałem poinformować o małej aktualizacji a fotek nie zrobiłem. :xmas_ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...ładne wyrzutnie kilka naprawdę super,hot stars miałem i to 2 na ostatniego Sylwka a ich efekt mnie zachwycił coś pięknego...co do rakiet też spoko.Jak dla mnie za dużo trochę petard tym bardziej tych pikolaków i pikolako podobnych,ale ogólnie stuff fajny :xmas_smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...