Skocz do zawartości

CzesioStunter | Stuff 2014/15


CzesioStunter

Rekomendowane odpowiedzi

Mantis ja tam się nie ścigam w tej kategorii. Każdy z czasem się wypala jeżeli chodzi o ilość :D teraz wolę skupić się na jakości przełożenia tego w efekty na niebie. Z tego będę bardziej zadowolony niż z największego stuffu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brakuje rakiet i petard. Przydałby się moździerz. Mało zabawy. Dużo dźwigania.

 

 

<wesołek>

 

 

Tak na serio wolałbym za te pieniądze kupić rower, albo nowy komputer. A tak tyle kasy w niebo i po paru minutach tylko opakowania.

 

 

<głupek>

 

 

 

Coroczna ścianka z wyrzutni jest. Duże kostki, duży kaliber. Inaczej niż w latach ubiegłych. Pogody i wytrwałości w organizacji, choć w tym roku masz mniej łączenia, więc powinno iść sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje rakiet i petard. Przydałby się moździerz. Mało zabawy. Dużo dźwigania.<wesołek>Tak na serio wolałbym za te pieniądze kupić rower, albo nowy komputer. A tak tyle kasy w niebo i po paru minutach tylko opakowania.<głupek>Coroczna ścianka z wyrzutni jest. Duże kostki, duży kaliber. Inaczej niż w latach ubiegłych. Pogody i wytrwałości w organizacji, choć w tym roku masz mniej łączenia, więc powinno iść sprawnie.

 

 

 

Hmm rakiet nie lubię i petard też nie... mam 120 sztuk fp3 i paczkę small'i ale nie chciało mi się tego dawać do zdjęcia ;) Mam nadzieję, że w końcu pójdzie dobrze... Oby ;)

 

Tymczasem mały update ;D

 

fSZnSwN.jpg

 

Na próbę z nowym importerem ;) Skuszę się chyba na jeszcze jednego predatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff oszałamiający chyba najlepszy z całego forum, chciałbym doczekać takiego dnia i posiadać taki stuff, same konkrety nic dodać nic ująć, czekam na filmik z pokazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten drugi pokazik to super Ci wyszedł. Właśnie, co ta szeleczki na końcu bo final był naprawdę imponujący. Jaki mógłbyś wypisać wszystkie kostki po koleji jak szły to by było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten drugi pokazik to super Ci wyszedł. Właśnie, co ta szeleczki na końcu bo final był naprawdę imponujący. Jaki mógłbyś wypisać wszystkie kostki po koleji jak szły to by było super.

 

 

Z którego pokazu? Tego 01.01.2015? A szelki to 2" SP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładniez tego pokazu 01.01.2015.r. A jednak szeleczki od SP trzymają fason bo efekty w porównaniu z kosteczkami to przeogromne. Ten drugi pokaz to mi się naprawdę spodobał, na początku spokojnie a potem wielki, przepiękny finał, naprawdę wygląda imponująco nawet na filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza to jakieś 19sh od surexa nie pamiętam oznaczenia, następnie ASLAN SUPER POWER 2" 19sh, harmonie pyroco z lidla, następnego nie pamiętam :D, YHW009, YHW009, TXB500. JW409. następnej nie pamiętam ;p, następnie 3x JW08 w układzie \|/, JW403 + szelki 2"SP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tak, dokładniez tego pokazu 01.01.2015.r. A jednak szeleczki od SP trzymają fason bo efekty w porównaniu z kosteczkami to przeogromne. Ten drugi pokaz to mi się naprawdę spodobał, na początku spokojnie a potem wielki, przepiękny finał, naprawdę wygląda imponująco nawet na filmiku.

Serio wierzysz że to sa 2" z spka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...