Skocz do zawartości

Pogoda


janpiroman

Rekomendowane odpowiedzi

Czwść wszystkim jak myśliciee pogoda na sylwester 2014/15 będzie idealna. Ja myśle że tak i to we wszystkich miastach. Przymrozki świadczą że może już przed swiętami będziemy mieć śnieg koledzy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mbie jest narazue idealnie. Cały czas -¹ się trzyma zero mgły i smogu. To chyba też zależy od miasta w którym się mieszkaa. Jamueszkam w dość małym i nie palą tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie według prognozy pogody ma być dosyć stabilnie. Ujemne temperatury i ewentualne opady śniegu. Ale gdyby zdarzyła się pogoda jak z wczoraj, to ja nie strzelam niczym poza hukowymi. A precyzując u mnie wczoraj była marznąca mgła. Czyli jak ktoś nie wie jak to wygląda to był minus 3 stopnie i gęstość mgły taka że widoczność nie większa niż 5 metrów, jedynie co teraz po tym zostało to wszystko jest białe i pokryte szronem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to wszystko się jakoś uspokoiło. Bo powiem wam , że jakby była zła pogoda to sylwester zepsuty a tego byśmy wszyscy nie chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, czy ma sens takie gdybanie? Pogoda na sylwestra jest nie do przewidzenia na ten moment.Najwcześniej za tydzień.Proponowałbym zacząć komentarze najwcześniej za tydzień.Na razie nie wiadomo jaka będzie pogoda na święta, poza tym, że nie będzie +20C :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dosłownie przed chwilą zaczeło pruszyć. I tak mi sie tu w Poznaniu nie utrzyma bo na plusie jeden stopień ale narazie widzę że leży i jeszcze dopaduje mi tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka mgła bo w kotlinie mieszkam Sądeckiej. A poza tym dosyć spore miasto i wszyscy palą węglem i drewnem a nawet gorszym świnstwem oprócz blokow. Odpaliłem rakiete ghost i poleciała troche wyżej a ja stałem dosyć daleko to prawie efektu nie widziałem tylko huk było słychać.Ale zawsze do sylwka się poprawia. A co do śniegu to u mnie nic ale jak patrze dookoła to troche wyżej i wszystko białe. Może pojade w sobote na narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie nie tylko u Ciebie, u mnie to deszcz ze śniegiem i dosyć mocny wiatr ale dookoła na górach widać mnóstwo śniegu bo mieszkam w kotlinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno, mokro, pada deszcz; ogólnie bardzo nie przyjemnie, przez co nie czuć atmosfery zbliżających się Świąt i Sylwestra :(

Stalowa Wola - Podkarpacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Goleniowie (zachodniopomorskie) niestety to samo, teraz to jakoś zbytnio w planach nie przeszkadza, ważne żeby w sylwestra nie padało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię,że nie będzie deszczu tylko śnieg i mróz na sylwestra i nowy rok :) Jeżeli ktoś jest ze Śląska to zapraszam na mój blog pogodowy,który prowadzę dla tego regionu: https://www.facebook.com/czecho.meteo Mam nadzieję,że admin nie da bana za reklamę :D Pozdrawiam i zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...