Skocz do zawartości

[MarcePAN] Stuff 2014/2015


MarcePAN

Rekomendowane odpowiedzi

Masz bardzo ładną wyrzutnie sky brocade,widać że stawiasz tylko na efekt a nie na zabawę.

Czy zamierzasz dokupić jeszcze jakieś drobiazgi petardy,motylki,rakiety itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu zmienił plany i kupił mniejsze kostki w internecie a w marketach przypolował jakiegoś hiciora typu zeszłoroczny Song z Leclerca za 85 zł. Jeżeli masz blisko E Leclerc to poczekaj, od 15 powinna ukazać się gazetka, większość pewnie Piromax. Myślę, że w gazetce będzie kostka z dobrą ceną i zaoszczędzisz parę groszy. Co do stuffu, co roku była bomba, tegoroczny stuff znacznie skromniejszy lecz dobór produktów pozostał wciąż na bardzo wysokim poziomie. Inspiruje się Twoimi stuffami od lat i dobrze na tym wychodze :) Pozdrawiam i życzę owocnych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tę kwotę możesz wziąć jak ja wyrzutnię JW5002 super show

 

Dzięki za propozycję, ale jeśli chodzi o mniejszy kaliber to wolę wziąć kilka wyrzutni po 20,25sh, niż jedną 100sh, bo mogę wtedy dobrać więcej efektów sam. Poza tym JW5002 na filmie mnie nie przekonuje.

 

 

Masz bardzo ładną wyrzutnie sky brocade,widać że stawiasz tylko na efekt a nie na zabawę.

Czy zamierzasz dokupić jeszcze jakieś drobiazgi petardy,motylki,rakiety itp?

 

Tak jest, u mnie efekt na 1 miejscu, a jeśli chodzi o drobiazgi to zostało mi trochę z zeszłego roku.

29vl8v9.jpg210c4mc.jpg99qknn.jpg

+ kilka rakiet z zestawu Big Whale 5

 

 

Ja bym na Twoim miejscu zmienił plany i kupił mniejsze kostki w internecie a w marketach przypolował jakiegoś hiciora typu zeszłoroczny Song z Leclerca za 85 zł. Jeżeli masz blisko E Leclerc to poczekaj, od 15 powinna ukazać się gazetka, większość pewnie Piromax. Myślę, że w gazetce będzie kostka z dobrą ceną i zaoszczędzisz parę groszy. Co do stuffu, co roku była bomba, tegoroczny stuff znacznie skromniejszy lecz dobór produktów pozostał wciąż na bardzo wysokim poziomie. Inspiruje się Twoimi stuffami od lat i dobrze na tym wychodze smile.gif Pozdrawiam i życzę owocnych zakupów.

 

Do E Leclerc mam ok. 32km, a Songa już miałem, świetna kostka! Już raczej planów nie zmienię ewentualnie dokupię jak się trafi jakaś okazja(rozważam taką możliwość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie wspaniałe wyrzutnie i bardzo głośne petardy.Dobrze,by było żebyś coś jeszcze dokupił.Kilka mniejszych kostek chociażby.Na razie trochę skromniutko jeśli chodzi o ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajnie zmontowałeś ten filmik. Co do pokazu to wyglądało to przepięknie i wykorzystałeś w pełni z możliwości tych kosteczek. Tylko finał nie był jakoś bardzo przepiekny ale to może przez nagranie bo filmiki przecież nigdy nie oddadzą w pełni piękność efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku staram się śledzić Twoje przygotowania i pokazy. W tym roku jestem troszkę rozczarowany. Najładniejszą kostką według mnie było Sky Brocade, spodziewałem się czegoś znacznie lepszego po Regge, miała troszkę ubogi ten cracling. Salsa pomimo ciekawego układu strzelania szału nie zrobiła. Ogólnie pokaz świetnie zrobiony lecz troszkę słabo wypadły same kostki, też masz takie odczucie ? Może to po prostu różnica miedzy realem a filmikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku staram się śledzić Twoje przygotowania i pokazy. W tym roku jestem troszkę rozczarowany. Najładniejszą kostką według mnie było Sky Brocade, spodziewałem się czegoś znacznie lepszego po Regge, miała troszkę ubogi ten cracling. Salsa pomimo ciekawego układu strzelania szału nie zrobiła. Ogólnie pokaz świetnie zrobiony lecz troszkę słabo wypadły same kostki, też masz takie odczucie ? Może to po prostu różnica miedzy realem a filmikami.

 

W tym roku miało być skromnie, więc i tak się cieszę, że udało mi się coś takiego stworzyć.

Najlepiej zapamiętałem właśnie Sky Brocade i Reggae i chętnie kupiłbym je ponownie. Ta druga miała największą rozpiętość strzelania i piękny efekt, trzeba to zobaczyć na żywo. Jedyne do czego mogę się przyczepić to jej finał, praktycznie bez akcentu. A różnica miedzy oglądaniem na żywo a filmem jest nie porównywalna. Salsa może szału nie zrobiła, ale była bardzo ładna i różnorodna.

 

Dzięki za opinię

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z Was pisali, że pokaz nagrany kamerą, nie oddaje tego co działo się na żywo. Dlatego proponujemy Wam film zarejestrowany w 4K GoPro. Jakość nie jest powalająca. Materiał zarejestrowany jest znacznie dalej niż kamerą. Przez co efekty rozprysków są znacznie mniejsze, jednak ostrość i kolorystyka jest moim zdaniem lepsza.

 

Film w 4K: http://youtu.be/rNwJymW5kFU

 

P.S. Pokaz zaczyna się po ok. 90 sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...