Skocz do zawartości

Sport - co uprawiacie?


kameleon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dużo pływam, wiosną, latem i jesienią pokonuję dość duże odległości na rowerze (szlaki rowerowe w mojej okolicy nie są łatwe :xmas_wink:/>/> ), biegam, dobrze i często gram w piłkę nożną. Codziennie wykonuję standardowe ćwiczenia na formę :)/>/> .

Przypomniałeś mi. Wiosną uprawiam downhilla. Ta prędkość i wrażenie jakbyś zaraz miał zderzyć się z drzewem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch miesięcy regularnie 2 razy w tygodniu chodzę na siłkę :xmas_biggrin: Raz w tygodniu gram w siatkę, ale to tak amatorsko, ale gram od 3 lat. No jak się robi pogoda to też z kumplem wyskoczę na rowerek :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w kosza grałem. Teraz często gram w siatkę oraz często skaczę ;)/>/> Mam zamiar zacząc chodzić na boks i może strzelnicę lub ASG. A ty coś trenujesz?

Jasne :) system walk (tak to można nazwać) siłowe to pompki i drążek,noi biegam po lesie górki itd .Czasami biegam z Gdańska do Gdyni :)Strzelanie raz na miesiac czsem na 2 miesiace :) Tak ogólnie zdziwiony jestem pozytywnie ,że z forum jest sporo ludzi którzy dbają o forme :) :xmas_laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 8 lat gram w "PING PONGA" oprócz tego raz w tyg gram w unihokeja, lubię pograć w siatkę, w nóżkę ogólnie żyje sportem

Na rowerku latam trochę MTB jakieś triczke itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah byłbym zapomniał jako, że nie mieszkam w mieście, to też do mojego sportowego trybu życia dopisać trzeba nasz narodowy sport - odśnieżanie, które trenuję od kilkunastu lat :xmas_mad: No a czasem potrafi taki śnieg dowalić, że siłka za pół darmo tylko łopatę trzeba mieć :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy fakt, że jesteście aktywni fizycznie. Każda forma ruchu jest wskazana dla ciała i ducha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grywałem systematycznie w tenisa ziemnego jakoś od 8 do 14 roku życia, później przerzuciłem się na siatkę w którą pograłem przez 4 lata w ligach amatorskich, oczywiście granie w tenisa i siatkówkę poprzeplatałem piłką nożną, obecnie w tenisa, siatkówkę i piłkę nożną gram sporadycznie tylko w celach rekreacyjnych :D ale za to od pewnego czasu zacząłem chodzić na siłownie jakoś 2/3 razy w tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ziemny amatorsko, badmington powoli zawodowo, no i bieganie + aeroby w domu ;)

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od trzech lat trenuję Muay Thai a w międzyczasie trenowałem 6 Miesięcy Capoeire lecz nie tego szukałem i znów wróciłęm do Muay Thai a teraz od roku chodzę dodatkowo 4 razy w tygodniu na siłkę :xmas_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis ziemny to nie tani sport> Kiedyś gadałem z kumplem to godzina zajęć z trenerem stówkę + koszty dbania o rakietę, no ale można też na nim ładnie zarobić jak się gra zawodowo :christmascool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden sport indywidualny nie jest tani. Również każdy może być dochodowy na odpowiednich poziomach zaawansowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden sport indywidualny nie jest tani. Również każdy może być dochodowy na odpowiednich poziomach zaawansowania.

A parkour ? Freerunning? Do nich potrzeba tylko wygodnych spodni i sportowych butów. Wiem że dla niektórych to nie sporty, ale wg mnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • mantis zmienił(a) tytuł na Sport - co uprawiacie?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...