Skocz do zawartości

(mike1985)


mike1985

Rekomendowane odpowiedzi

No powiem ci dosyć konkretnie kostki z piromaxa zrobią duże show ponieważ w tym roku są wyśmienite pod względem efektów. A co do rakiet to nie wiem nie miałem nie widziałem ale mozliwe że duże rakiety będą miały tak mały efekt niż te małe ponieważ ten korpus jest tylko :obramowania" jest tylko duży a korpus z ładunkiem mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwy stuff.Postawione na Piromaxa.Ten importer już stoi na równo z triplexem i Jorge a może i ich już zaczyna wypszedzać.Jestem bardzo ciekawy efektów 2 calówki.Jest troche zabawy,można się zabawić. :xmas_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, widzę że stawiasz na efekt, ale znalazło się też coś do zabawy. Ps. Tym stanikiem co na krześle wisi też będziesz strzelać ??

Staram się najczęściej jak się da ;-) jeśli chodzi o kostki postawię prawie wyłącznie na Piromax..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zakupy i pozostałości z zeszłego roku :-)

http://zapodaj.net/2e839de9a7bea.jpg.html

http://zapodaj.net/b6aef303484c5.jpg.html

http://zapodaj.net/4139b2ef8f2ed.jpg.html

Krezusy oklejone z powodu kiepskiego spasowania i rozwalania się przy każdym dotyku, jeśli chodzi o działanie wszystko okk, mogę je polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce żony co by mi Piro kupowała....

Ładnie ładnie widzę ze się rozkrecasz. Jak mówi staropolskie przysłowie "bez sety nie ma co wychodzić z domu" ;)

Mile widziana FOTA całości, rakiet aż nad to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyrzutnie.Imponująca kostka Demony Ognia.Rakiety też są.Mam tylko pytanie-Czy ta 36tka z Piromaxa to ta z craclingiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wyrzutnie bardzo imponujące :D najbardziej jestem ciekaw tej wyrzutni Caliber :xmas_biggrin:

 

Masz plany połączyć wszystko czy jednak będziesz odpalać pojedyńczo ?

 

a co do miejscówki to naprawdę swiętna, dużo przestrzeni i dużo odstępu od sąsiada :xmas_biggrin:

 

Udanego Sylwestra :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wyrzutnie bardzo imponujące :D/>/> najbardziej jestem ciekaw tej wyrzutni Caliber :xmas_biggrin:/>/>

 

Masz plany połączyć wszystko czy jednak będziesz odpalać pojedyńczo ?

 

a co do miejscówki to naprawdę swiętna, dużo przestrzeni i dużo odstępu od sąsiada :xmas_biggrin:/>/>

 

Udanego Sylwestra :fireworks:/>/>

 

Dzięki wielkie..będę odpalał raczej wszystko oddzielnie, będzie więcej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...