Skocz do zawartości

JM08 Wariat


witus

Rekomendowane odpowiedzi

JM08 Wariat

podglad1860.jpg

Pakowanie: w pudełku 6 sztuk
Cena: nieznana
Pełne zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/images/user/katalog/1860.jpg
Efekt: CIRCOBLITZ WITH WHISTLE - GWIŻDŻĄCE LATAJĄCE WIRY

Prawdę mówiąc zdziwiłem się, gdy ujrzałem ten produkt :wink: Po pierwsze śmieszna nazwa (chyba najlepsza wśród wszystkich produktów :lol: ) i ciekawy opis efektu. Nic nie jest wspomniane o efekcie eksplozji, co trochę mnie dziwi - czyżby nowy Circoblitz nie miał efektu? :) Cena jest nieznana, ale jak nie przekroczy 6 zł postaram się je kupić w tym roku i przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najprawdopodobniej masz rację, przynajmniej tak wynika z opisu efektu, ale według mnie ten wir będzie trochę większy np. taki jaki jest w don't wory be happy taki srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem tego na stronie Jorge, ani w cenniku, a jednak jest. Tylko, że w tym drugim nie podali ceny. Ciekawe jakiej to będzie wielkości? Zazwyczaj jak coś jest pakowane w małej ilości, oznacza, że artykuł jest duży, ale nie wiadomo. Drugą kwestią jest to, czy Circoblitz będzie odpalany w pozycji poziomej, czy pionowej.
"Latające gwiżdżące wiry" - pewnie coś jak kometa z Jaguara, tylko, że z gwizdem. Nie przewiduje, żeby miało to jakieś wybuchowe zakończenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna nazwa i nowy efekt.
Wygląda obiecująco.
Jakby nie witus , chyba nie dowiedzielibyśmy się o tym produkcie.
Jorge na pewno ma więcej takich produktów , które nie są podane na stronie ani w cenniku.
A efekt to pewnię tak - circ leci , kręci się gwirzdże i wybucha , ale jak tego niewiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wielkim fanem circoblitzów, i jestem bardzo ciekawy tego efektu, lecz myślę, że tego produktu nie będzie w sprzedaży na tego Sylwestra..... :sad: ponieważ sprzedawcy mają co roku ten sam stuff.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm....Air Bomb unosi sie dzięki temu że odrzuca petarde w góre przy pierwszym wybuchu, potem jest huk bez efektu, a cyrkoblitz to ma tam jakiś zapłon chyba i dzięki niemu leci do góry, no i efekt jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrcoblitz leci tak jak pszczolka tyle ze nie ma skrzydel(poza tym slychac tak Bzzz).
ale Kamilegionista żeczywiscie masz racje. Dobra, dobra wracamy do glownego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrkoblica nie lata jak pszczółka... W odróznieniu od motyli itp. posiada dwie dysze:
- rotacyjną
- oraz tą nadającą ruch postępowy
A to jest znaczna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się postarasz to i cyrkoblica poleci gdzie popadnie... no i dźwięk jest inny....
Gadanie o czymś o czym sie nie ma zielonego pojęcia to niestety plaga tego forum, zniechęca mnie to do odwiedzin :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie veliberum... tylko, że już mówiłem o tym :smile: tylko opierałem się na innym produkcie :grin:
nie ma co gadać przypuszczać, bo to jest na 99% to
pzdr. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie veliberum... tylko, że już mówiłem o tym :smile: tylko opierałem się na innym produkcie :grin:
nie ma co gadać przypuszczać, bo to jest na 99% to
pzdr. :wink:


nie to nie ma takiego efektu jak pisał velibrum. Mi się wydaje, że to będzie gwizdać przy wzlatywaniu albo przy głównym efekcie. A głównym efektem będzie taki wir, który dwie sekundy będzie trwał (taki srebrny jak przy efekcie wyrzutni don't wory be happy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Mam pytanie, to się rzuca czy stawia na ziemii? Na opakowaniu jest napisane, żeby odrzucić na 5 metrów, ale jak to circoblitz to raczej powinno się go stawiać. To jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !!!!! nie stawia sie tego ! miałem to !


po prostu kładziesz na równiutkiej powierzchni i odpalasz to wiruje na ziemi a potem jak by przygasa i nagle w gore wylatuje ! koniec tematu ! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy Nowatek ale chyba gadasz głupoty. Powiedzmy że kładę na równej powierzchni to żeby to wirowało to leży to bokiem na ziemi a jakby później strzelało jak cyrcotliz to strzelało by w bok nie do góry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup sobie połóż bokiem i odpal a dopiero pisz ! odpalałem to wiem :evil: :evil:



co z tego ze postawisz to ?! przecież to najpierw wiruje to i tak sie przewróci ! ;]

myśleć trochę ;] ;] :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...