Skocz do zawartości

[MANIAK]Mój Stuff 2014/2015


MANIAK

Rekomendowane odpowiedzi

Mój stuff na rok 2015 filmiku już nie ma ale jest pare zdjęć pozdrawiam i zapraszam do kometowania :)

Edytowane przez MANIAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ooooooooooooooooooooooo ja nie mogę, ile cyrko. Nie no stuff na prawdę fajny. Zbyt dużo tylko tych petard od kellera. Poza tym jest ok. z tymi cyrko tu system rozwaliłeś. Musisz zdać opinię na temat rakiet i pierdół od kellera. mam nadzieję że filmiki na twoim kanale będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko bedą :xmas_tongue: dzieki ze ci podoba co do kellera jest tego sporo ale to dla zabawy :):fireworks: rakiety bedą testowane i petardy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiało mi tu trochę zachodnimi filmikami z unboxingów ale naprawdę spoko wyszło :D/>. Co do stuffu to nudzić się nie będziesz :D/> Jest też kątóweczka na punkt dwunastą lecz myślę, że będzie coś mocniejszego. Zacnie, bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff fajny jest konkret kostka i sporo zabawy. Tylko jak gadacie to można sobie pomyśleć że lekko z deklem coś macie. xd Tylko szkoda że tak mało konkretnych petard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele. Prawdziwy little Joe. Musisz dodać filmiki konoecznie z tych petard. Mam nadzieje że moderatorzy nie zamkną tego tematu. Z jakiej stronki ta "petardka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Stuff fajny jest konkret kostka i sporo zabawy. Tylko jak gadacie to można sobie pomyśleć że lekko z deklem coś macie. xd Tylko szkoda że tak mało konkretnych petard.



Spoko petard mam od groma dam zdjecie i pokaze za jakiś czas smile.gif

40 paczek crezy robot
10 paczek dum bum
5 paczek fp3 small
20 paczek korsarzy 2-strzałowych
no i te pierdki od kellera smile.gif to mam od groma.
i 10 paczek fp3 orginał.
i xandery andrenaline hoty fp3 white color salute la bomby cresh i rc5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No stuff swietny laugh.gif/> Bedziesz cała noc chyba strzelał laugh.gif/>


Już od rana laugh.gif jeszcze trzeba inne sklepy obejść i coś kupić smile.gif 31 grudnia laugh.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis:

Dziś przyszła w sumie 3 paczka, ale są to tylko petardy hukowe, mam w planie jeszcze zakup kilku zestawów rakiet i wyrzutni i to bedzię wszystko za jakiś czas wstawie zdjęcia i filmik z całości mojego staffu :christmascool:

dane:

Crezy robots 50 paczek
Triangle triplex 5 paczek, pakowane 10x10
Gorilla bomb 4 paczki
TXP001 1 paczka (gratis od firmy)
Pochodnie red torch 5 opakowań po 4 szt
White military smoke 2szt (gratis od firmy)
Pxm 60 1 szt, świeca dymna 60 sekund
Pozdrawiam Maniak :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś miłośnikiem cyrkoblitzów. Ja też ale nie w takiej ilości. :wacko:

Ogólnie podoba mi się twój stuff, czekam na dalsze fotki.

Kolejny który kupuje china bollery na kartony :facepalm: xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie za dużo tych petard, można je lubić, ale taka ilość to już przesada. Dużo fajnych kostek można by było kupić za takie pieniądze. Po wystrzelaniu tylu petard w tym roku chyba przejdzie Ci miłość do nich :P i w przyszłym roku postawisz na efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...