Skocz do zawartości
  • 0

Czas odpalania


MarcinPiro

Pytanie

Witam,

Mam pytanie dla bardziej zaawansowanych piromanów :D

Więc jeśli włożę zapalnik do rury od wyrzutni i go odpale

to wyrzutnia zacznie strzelać od razu czy będzię trzeba chwile czekac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

O matko... Jeśli wsadzisz zapalnik od góry do korpusu (jeśli uda Ci się w jaki kolwiek sposób) podpiąć zapalnik do lontu to jest prawdopodobieństwo, że odrazu nastąpi wybuch ładunku, musiałbyś zrobić to od dolnej części wyrzutni, jednakże tam najczęściej gips, jeśli chcesz aby wyrzutnia zaczęła strzelać szybciej to zdejmij poligrafię i utnij lont przy samym końcu, jednakże po odpaleniu masz mało czasu żeby odejść co jest niebezpieczne więc nie radze ://> A takie pytanko co chcesz osiągnąć to może w jakiś sposób Ci doradze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Korsarz bez jaj autor okreslił że chodzi mu o sprawdzone rady a nie teoretyzowanie na dodatek nad czynnością o której autor nawet nie pomyślał :P

 

 

Tak będzie zwłoka, jakieś 0,001sek weź ją pod uwagę w pisaniu scenariusza ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Korsarz bez jaj autor okreslił że chodzi mu o sprawdzone rady a nie teoretyzowanie na dodatek nad czynnością o której autor nawet nie pomyślał :P/>

 

 

Tak będzie zwłoka, jakieś 0,001sek weź ją pod uwagę w pisaniu scenariusza ;P

Pisze w teorii bo nigdy tego nie próbowałem i nawet nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja wiem jak zamontować zapalnik ;)

Tylko chodzi mi o to czy jak nacisnę guzik na pilocie to wyrzutnia zacznie strzelać od razu czy po chwili,

muszę to wiedzieć żeby nie było "pustych miejsc" w pokazie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak napisałem w pierwszym moim poście będziesz miał opóźnienie rzędu 0,001sek więc dość małe :)

Film i tak się przyda bo jest mnóstwo ludzi którzy sie o to pytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja wiem jak zamontować zapalnik ;)/>/>/>

Tylko chodzi mi o to czy jak nacisnę guzik na pilocie to wyrzutnia zacznie strzelać od razu czy po chwili,

muszę to wiedzieć żeby nie było "pustych miejsc" w pokazie ;p

 

Skoro bęziesz ty operował pilotem to efekt "pustych miejsc" zależy od twojego refleksu,zdolności poprawnego wciskania przycisków oraz wzroku .Wyrzutnia odpalana jest natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro bęziesz ty operował pilotem to efekt "pustych miejsc" zależy od twojego refleksu,zdolności poprawnego wciskania przycisków oraz wzroku .Wyrzutnia odpalana jest natychmiast.

 

"Wyrzutnia odpalana jest natychmiast" o to mi chodziło znam mniej wiecej zakończenia kostęk wiec powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aż chyba jutro nagram film pokazujący jak to zrobić bo tyle razy się o to pytaliście.

Także Marcin jutro podeślę linka do yt

 

 

W sumie to nie musisz nagrywać bo taki filmik już jest jak pokazywałeś wszystkim na spotkaniu forumowym jak mają opinać kostki trzeba tylko go lekko przyciąć i jest :)

 

Korsarz zapalników się nie wkłada od góry tylko od dołu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Już nie będę zakładał osobnego tematu więc zapytam tu.

Załóżmy że włożę 4 kostki do skrzynki i będą one mocno ze sobą ściscnięte

może tak być czy lepiej jak będzie pomiędzy nimi odstęp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...