Skocz do zawartości

China Boller D


piropiotr223

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: China Boller D

Cena:8.99 za spory karton 80szt. (20 paczek)

Dostępność:sklep bigfun

Symbol: 22128/20

Ocena według mnie: 5,5/10

 

Kupiłem te petardy tylko z ciekawości. Po odpaleniu odeszłem na ok.2.5 metra. Tak blisko bo po rezebraniu okazało sie że nie ma prawie wogóle prochu i jest bardzo dziwnie zbudowana i lekka. Gdy wybuchła (nie wiem czy można to nazwać wybuchem) głośno strzeliła a babcia zaczeła krzyczeć (myślałem że nikogo nie ma w pobliżu a babcia ma już swoje lata i jest nieco strachliwa). Bardzo ładnie to wyglądało ale petarda nie została nawet naruszona, ja bym tą petarde nazwał gwałtowną fontanną pnieważ killa kuleczek poleciało do góry i jakby wytrysneło bardzo głośno a nie wybuchło. Jak odpaliłem ich więcej to niektóre nic nie robiły a niektóre lekko rozrywało. Poza tym robią dużo bałaganu i średnio je polecam. Lepiej kupić ex1 lub petardy tym podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten syf w 2012 i totalnie nie polecam. Wybuchały ciszej niż picolaki. Już więcej tego nie kupię, to nawet 1zł nie jest warte, przynajmniej ja tak oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cały ten zestaw dużu NIE POLECAM ponieważ petardy mają malutko prochu robią wielki syf i do tego połowa nie strzela tylkoz atyczka wylatuje przy wybuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem cały ten zestaw dużu NIE POLECAM ponieważ petardy mają malutko prochu robią wielki syf i do tego połowa nie strzela tylkoz atyczka wylatuje przy wybuchu.

 

Ale te China Boller D te za 13 zł to już mają jakiś wybuch, sam je w tym roku kupuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czym wy teraz piszecie ? Wszystkim jest wiadomo że te petardy nie nadają się nawet do palenia w piecu, większy huk otrzymamy jak rzucimy kamieniem o ziemie -_- . Jakiś dzieciak, napisał że są "Super, bardzo polecam" No jak to jest jego pierwsza petarda jaką w życiu odpalił to na pewno jest za***ista >.< Tak jak powiedział Endriu lepiej kupcie se Piccolo (więcej, taniej, głośniej) No i nie zrobią tyle syfu co to całe #China Boller Dziękuje Pozdrawiam Kult Rolson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przecież że one nawet nie wybuchają. Moja opinia jest taka że mi się spodobały i nic więcej. Nichce robić kłótni z nikim. Każdy ma swoje zdanie ale to nie powód żeby kogoś obrażać. Fakt, może jestem jeszcze dla niektórych dzieciakiem ale mogę mieć swoje zdanie. A co do wypowiedzi Korsarza to napewno nie moje pierwsze petardy. Więc prosze was, piszcie swoje opinie ale nikogo nie obrażajcie. A po odpaleniu kilku więcej petard stwierdzam też że to wcale nie są dobre petardy. Pierwsza petarda wybuchła dosyć dobrze i wydałem zbyt pochopną opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, ale pikolaki są podobnej głośności ale częściej wypalają od tego chińskiego szajsu. Musze to odpalić przed sylwestrem bo będzie siara tym w sylwka strzelać.

Edytowane przez MajsterD12
Ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przecież że one nawet nie wybuchają. Moja opinia jest taka że mi się spodobały i nic więcej. Nichce robić kłótni z nikim. Każdy ma swoje zdanie ale to nie powód żeby kogoś obrażać. Fakt, może jestem jeszcze dla niektórych dzieciakiem ale mogę mieć swoje zdanie. A co do wypowiedzi Korsarza to napewno nie moje pierwsze petardy. Więc prosze was, piszcie swoje opinie ale nikogo nie obrażajcie. A po odpaleniu kilku więcej petard stwierdzam też że to wcale nie są dobre petardy. Pierwsza petarda wybuchła dosyć dobrze i wydałem zbyt pochopną opinię.

Nie miałem zamiaru nikogo obrażać, takimi postami wprowadzasz ludzi w błąd, bo przyjdzie ktoś nowy i zacznie czytać że China Boller jest świetny i sobie kupi tego cały karton a potem zong. A ty po odpaleniu jednej petardy opisałeś tą petardę z takim zachwytem jakby to była najlepsza petarda jaką miałeś w ręku... Już pisałem, że wszystkim wiadomo że ta petarda jest nic nie warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zamiaru nikogo obrażać, takimi postami wprowadzasz ludzi w błąd, bo przyjdzie ktoś nowy i zacznie czytać że China Boller jest świetny i sobie kupi tego cały karton a potem zong. A ty po odpaleniu jednej petardy opisałeś tą petardę z takim zachwytem jakby to była najlepsza petarda jaką miałeś w ręku... Już pisałem, że wszystkim wiadomo że ta petarda jest nic nie warta.

 

 

 

 

Czyli uważam dyskusje za zakończoną. Jakby co powyższe posty zostały przez mnie zedytowane. Mam nadzieje że nikogo nie wprowadziłem w błąd a jeśli tak to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważam dyskusje za zakończoną. Jakby co powyższe posty zostały przez mnie zedytowane. Mam nadzieje że nikogo nie wprowadziłem w błąd a jeśli tak to przepraszam.

Nic sie nie stało przyjacielu wszystko w porządku, pisze to nie tylko do cb ale do wszystkich żeby wiedzieli na przyszłość :) Życzę udanego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie cały Keller nadaje się tylko jako gratisowa dokładka do wyprzedażowych paczek na styczeń-luty, bo złamanego grosza bym na to nie wydał. Można rzucić sobie pod nogi i przydepnąć :)

A rakietek tej firmy to by trzeba z 50 naraz odpalić żeby było coś widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Te china a te zielone to całkowicie co innego. Czerwone przynajmniej jakiś huk dają ale straszny syf robią a zielone no to chyba nie muszę mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...