Skocz do zawartości
  • 0

Słabe kostki od Komety???


piropiotr223

Pytanie

Siemka, jestem wielkim miłośnikiem Komety. Doszły mnie słuchy o pogorszeniu efektów kostek tejrze firmy. Nie wiem czy w tym roku znowu inwestować tyle kasy na baterie od Komety. Prosze, napiszcie czy to tylko plotki czy smutne realia.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Powiem tak:

 

Teraz gdy fajerwerki są na CE czyli certyfikat europejski w każdej kostce jest coś zmienione np. albo szybciej stzrela lub wolniej, inna natomiast przed CE stzrelała seriami a teraz strzela normalnie czyli jeden za drugim :) ale też ksotki maja mniejsze efekty. Najlepiej jest popatrzec na filmy z najblizszego sylwestra jak dana kostka strzela :). Ale też jest tak że kostki nawet lepiej "wyglądają efektowo" niż przed ce.

 

Myślę że to się nie tyczy tylko komety że niektóre kostki są poprostu słabsze niż były kiedyś. Myślę że pomogłem :christmasexclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem tak:

 

Teraz gdy fajerwerki są na CE czyli certyfikat europejski w każdej kostce jest coś zmienione np. albo szybciej stzrela lub wolniej, inna natomiast przed CE stzrelała seriami a teraz strzela normalnie czyli jeden za drugim smile.gif ale też ksotki maja mniejsze efekty. Najlepiej jest popatrzec na filmy z najblizszego sylwestra jak dana kostka strzela smile.gif. Ale też jest tak że kostki nawet lepiej "wyglądają efektowo" niż przed ce.

 

Myślę że to się nie tyczy tylko komety że niektóre kostki są poprostu słabsze niż były kiedyś. Myślę że pomogłem christmasexclaim.gif

 

Błędy endriu błędy !

 

dodam od siebie że z roku na rok najprawdopodobniej efekty będą słabły może nie znacznie ale zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiem tak:

 

Teraz gdy fajerwerki są na CE czyli certyfikat europejski w każdej kostce jest coś zmienione np. albo szybciej stzrela lub wolniej, inna natomiast przed CE stzrelała seriami a teraz strzela normalnie czyli jeden za drugim :)/>/> ale też ksotki maja mniejsze efekty. Najlepiej jest popatrzec na filmy z najblizszego sylwestra jak dana kostka strzela :)/>/>. Ale też jest tak że kostki nawet lepiej "wyglądają efektowo" niż przed ce.

 

Myślę że to się nie tyczy tylko komety że niektóre kostki są poprostu słabsze niż były kiedyś. Myślę że pomogłem :christmasexclaim:/>/>

 

Boże kochany...

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Oznaczenie_CE (zgodność europejska a nie certyfikat europejski)

 

CE to OZNACZENIE nie żaden certyfikat...

 

Endriu naprawdę nie dobijaj mnie http://www.oznakowanie-ce.pl/ce-dla-poczatkujacych/czy-ktos-nadaje-oznakowanie-ce.html

 

I nie wydaje mi się, że CE jest wymagane od niedawna...

Edytowane przez Arturo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za pomoc wszystkim. O tym że ogólne wszystkie artykuły piritechniczne się pogorszają to wiem. Ale Barekeuro napisał że kpmeta stała się polskim kellerem i nie wiem czy to prawda czy plotki. Poruszył to mnie tak ponieważ bardzo lubie oraz zawsze zaopatruje się w sporo fajerwerków tejrze firmy.

Dzienki za wszystkie odpowiedzi.

 

O uprzedziłeś mnie i dzięki za info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety, ale część kostek z nowej produkcji mają zmienione efekty. Co gorsza na minus. W najbliższym sezonie to loteria dopiero po materiałąch użytkowników dowiemy się w co warto obecnie inwestować u tego importera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Loteria to jest handel z chinczykiem, niestety mimo jasnych ustaleń co do produktu, czasu działania, efektów itp itd i tak potrafi wyprodukować po swojemu, dlatego też nigdy różne partie towaru nie będą tak samo strzelały. Czasem są to minimalne różnice na które mało kto zwraca uwagę a czasem z kostki która strzelała 15 sekund robią klepakę 70 sekundową i tyle (to samo tyczy efektów i innych parametrów, niezauważanych przez Kowalskiego).

 

CE wcale nie pogarsza efektów, to tylko zdolność importera do dobrego QC sprawia że towar jest dobrej jakości...

 

 

Nie piszcie że "trzeba lepiej kontrolować" itp bo dobry biznes z chinczykiem to jest ogromna sztuka i żeby to było takie proste to by nie było takich sytuacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kometa robi dobre kostki :christmascool: kostka komety za około 10 zł robi duże wrażenie ( sara ) Lion bardzo ładny elekt około 25 zł :xmas_happy: ceny z mojego sklepu miejscowego podałem :xmas_happy: jedna z najlepszych firm które produkują kostki pozdro :fireworks: :fireworks: :fireworks: :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kometa robi dobre kostki :christmascool:/> kostka komety za około 10 zł robi duże wrażenie ( sara ) Lion bardzo ładny elekt około 25 zł :xmas_happy:/> ceny z mojego sklepu miejscowego podałem :xmas_happy:/> jedna z najlepszych firm które produkują kostki pozdro :fireworks:/> :fireworks:/> :fireworks:/> :fireworks:/>

Nie dosyć że komentujesz post z przed 3 tygodni to piszesz totalne pierdoły, człowieku nie wiem jakie masz doświadczenie z pierotechniką ale na forum jesteś nowy, a każdy kto tu wszedł powinien przeczytać takie coś jak regulamin, ty chyba tego nie zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...