Skocz do zawartości
  • 0

Dobre petardy dobralem?


pirovskyyy

Pytanie

Siema chce was sie zapytac czy dobre petardy wybralem do wydania mam okolo 170 zl narazie tyle

 

FP3 BIG X5 43,00

 

DUM BUM X5 70,00

 

COLOR SALUTE X3 42,00

 

 

I dalej niewiem co dobrac pomocy.Bede zamawiac z piropolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

tych ostatnich nie miałem ale wg mnie nie są aż takie świetne, może niech się wypowie ktoś kto je miał i oceni :P ale fp3 i dum mogą być :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ładnie dobrane, ale opinie mówią że Dum Bum jest lepsze od Colour salute, więc radzę wziąć 5 paczek Dum Bum i 3 paczki Colour Salute. Ja też na początku miałem zamiar zamówić po równo, ale opinie wskazują na Dum Bum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem colour salute i nie są wogóle głośniejsze od Dom Bum, coś w stylu zwykłego FP3. Może dobrałbyś jakieś petardy draskowe a nie tylko na lont. Myśle że przy twoim budrzecie stuffu zakup tylu petard to nie najlepszy pomysł. Odjąłbym 2 paczki colour salute i wziąłbym coś o innym efekcie niż tylko huk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem colour salute i nie są wogóle głośniejsze od Dom Bum, coś w stylu zwykłego FP3. Może dobrałbyś jakieś petardy draskowe a nie tylko na lont. Myśle że przy twoim budrzecie stuffu zakup tylu petard to nie najlepszy pomysł. Odjąłbym 2 paczki colour salute i wziąłbym coś o innym efekcie niż tylko huk.

W grudniu bede efekty zamawial lub w markecie bede kupowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

.Ja bym wywalił wszystkie FP3/Big i zamiast nich FP3 Small. Są praktycznie równie hukiem, a small są tańsze i jest ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc poczekaj cierpliwie, bo mogą być w atrakcyjnej cenie a ty już będziesz miał inne wiec przemyśl to .

Ja 5,6 listopad bede zamawial bym chcial kupic explosive ale niewiadomo czy bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja 5,6 listopad bede zamawial bym chcial kupic explosive ale niewiadomo czy bedzie

Myślę że powinni uzupełnić do tego czasu swój asortyment, ale sprawdzaj codziennie u nich stronkę, inaczej mówiąc bądź na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To co ja myślę o tych petardach + moja propozycja:

- Dum Bum (5g mieszanki-zielone światełko i mocny huk(coś w stylu 859 lub trochę mocniejsze))

- Colour Salute (Ładny mocny zielony flash i na końcu eksplozja (to takie FP3 tyle że z o wiele ładniejszym flashem)

- JC05-FP3 small (Jedne z najmocniejszych petard typu "Piratka" świetne na karabinek o fajnym basowym huku i stosunek cena/jakość)

- FP3 (Chyba o tej petardzie nie muszę się wypowiadać - to już legenda w środowisku pirotechnicznym ale żeby tradycji stało się zadość to

- 3g mieszanki ,flash krótki ale jednak mocniejszy niż w Dum Bum (tam było tylko zielone światełko przez ułamek sekundy) osobiście bardziej przemawia do mnie mniejszy odpowiednik.

- O Triangle Cracker się nie wypowiem ale wiem że są całkiem ok :-)

Stuff:

- Dum Bum x4

- JC05 x5

- Colour Salute x2

- Dum Bum single shot x1

- Triangle Cracker x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...