Skocz do zawartości

Mój stuff na sylwka [Kamilox]


Kamilox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

W tym roku stawiam na petardy, ale wyrzutni też nie zabraknie. Zamawiam w listopadzie w sklepie piropolska. A oto plan zakupów:

-DumBum 4x

-Colour Salute 4x

-Explosive II 10x

-JC09 (te małe trójkąciki) 5x

-Megatresk 2x

-FP3 small 5x

Co myślicie o takim wyborze?

Wyrzutnię kupie w marketach na koniec grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No petardy pierwsza klasa tylko uwarzaj na te trójkąciki bo nie zawsze gasną, tylko się tak wydaje, przez to wybuchł od mojego brata o 3m.

Dzięki za ostrzeżenie. Jaja dinozaura też mają tendencję do "gaśnięcia", a po chwili wybuchają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o petardy, to jest naprawdę konkretnie - masz Dum Bumy :) . Będziesz robił jakieś karabinki? Mam nadzieję, że nie zabraknie też fajnych wyrzutni - ile kasy chcesz przeznaczyć na efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabinków nie robię, mam plany chodzić z kolegami po mieście i strzelać. Na efekt przeznaczę ok 150 zł, mam nadzieję że w marketach będą jakieś fajne pozycje bo inaczej to będzie kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabinków nie robię, mam plany chodzić z kolegami po mieście i strzelać. Na efekt przeznaczę ok 150 zł, mam nadzieję że w marketach będą jakieś fajne pozycje bo inaczej to będzie kiepsko.

Wiesz co mam dylemat czy zamawiac stuff tak jak ty z piroshop jezeli sie nie myle i kupic wyrzutnie na koniec roku bo mi sie wszystko sypnelo doradz mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mam dylemat czy zamawiac stuff tak jak ty z piroshop jezeli sie nie myle i kupic wyrzutnie na koniec roku bo mi sie wszystko sypnelo doradz mi

Jak chcesz mocne petardy to zamów na piropolska.pl a wyrzutnie na koniec roku kup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój temat, a nie twój, nie wyręczaj mnie.

Nie robię karabinków w tym roku chcę trochę postrzelać. Od 20 z kolegami będę po mieście chodził, więc muszę mieć trochę tych petard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mocne petardy to zamów na piropolska.pl a wyrzutnie na koniec roku kup.

 

Mają takie same petardy jak każdy inny sklep... chyba, że sprzedają na lewo coś nielegalnego ale nic mi o tym nie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają takie same petardy jak każdy inny sklep... chyba, że sprzedają na lewo coś nielegalnego ale nic mi o tym nie wiadomo :)/>

Mają Dum Bum, a na BF tego nie kupisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zmieniłem plan zakupów:

-TXP859 x4

-Dum Bum x4

-Ex1 x5

-Flara dymna biała pxm30b x1

-Flara dymna czerwona pxm30r x1

-Flara czerwona psm65 x1

-Flara stroboskopowa TXF839 x1

-Cyrkoblitz P7021 x1

-Mały kamikadze x1

-Artillery Shells R0009-12 x1

-Orient x1

-Kair x1

-Sara x1

Co myślicie o takim doborze ? Prawdopodobnie zamawiam jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zrobiłem dziś małe zakupy w biedronce, kupiłem:

-Małą wyrzutnie planet

-Mały zestaw

-Duży zestaw

-Wyrzutnie Mistrzowie ognia 25sh

Oto fotka dzisiejszych zakupów oraz całości.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf30e13673f55c48.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b4a8df107ce9874.html

Sorki za słabą jakość:/ To koniec zakupów na ten rok. Od czasu pierwszej fotki trochę piro poszło z dymem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystkiego po troszeczku bym powiedział.Efektu za dużo nie będzie,ale zabawa owszem.

Dzięki za opinie :) Właśnie w tym roku na zabawe postawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...