Skocz do zawartości
  • 0

Czas zacząć przygotowania do sylwestra ! Stuff --> Proszę o pomoc


brydzio12346

Pytanie

Witam chciałbym abyście mi doradzili co w tym roku opłaca się kupić i w jakim sklepie . Głównie chodzi mi o wyrzutnie,ma być trochę mniejszych jak i takich co zrobi mega show na niebie . Co do petard to mam już wybrane ( jc5 , fp3 , 859 ) , rakiety ( diablo jr 8 oraz perfecty ) . Nie robię pokazu ! :) . Maksymalnie do wydania mam 1500 zł . Sklep raczej jak co roku czyli fajerwerkimarket.pl . Zakupy chcę robić na początku grudnia . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam chciałbym abyście mi doradzili co w tym roku opłaca się kupić i w jakim sklepie . Głównie chodzi mi o wyrzutnie,ma być trochę mniejszych jak i takich co zrobi mega show na niebie . Co do petard to mam już wybrane ( jc5 , fp3 , 859 ) , rakiety ( diablo jr 8 oraz perfecty ) . Nie robię pokazu ! smile.gif . Maksymalnie do wydania mam 1500 zł . Sklep raczej jak co roku czyli fajerwerkimarket.pl . Zakupy chcę robić na początku grudnia . smile.gif

 

Wiesz , układać stuff w październiku , a zakupy robić w grudniu , to niezbyt dobry pomysł , chodź by dlatego że teraz jest dość mało produktów na stronie a do grudnia na pewno pojawi się więcej i co innego...

 

W ogóle , pewnie chodzi ci o tradycyjne firmy jakimi są , Jorge , Kometa ,

 

Co byś powiedział na co innego np :

 

-Maxsem

-EuroPyro Polska

-Piromax

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz , układać stuff w październiku , a zakupy robić w grudniu , to niezbyt dobry pomysł , chodź by dlatego że teraz jest dość mało produktów na stronie a do grudnia na pewno pojawi się więcej i co innego...

 

W ogóle , pewnie chodzi ci o tradycyjne firmy jakimi są , Jorge , Kometa ,

 

 

Co byś powiedział na co innego np :

 

-Maxsem

-EuroPyro Polska

-Piromax

 

?

 

Mialem stycznosc z wyrzutniami Europyro , ladne efekty. Co do firm to oczywiscie jestem otwarty na wszystkie propozycje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja z kolei polecam lekko się wysilić.

Masz wybrany sklep, ułóż wg. interesujących Cie produktów/kryteriów, a my dokonamy ewentualnej korekty.

Nie chcesz się wysilać to poprzeglądaj podobne tematy z forum, a mymy ich mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...