Skocz do zawartości

P0009 Cyrcoblitz


gorgol

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek kupiłem cyrkoblicę małą P0009 za 1 zł (drogo bo w takim sklepiku chemiczno-pirotech.) , z tego o pamiętam w hurtowni były za 70 gr. , szeroka jak pół szerokości paczki zapałek, długa na całą długość paczki zapałek :mrgreen: ...
cyrkoblica b.stabilna, b.wysoko poleciała i b.ładny rozprysk z czerwonymi i zielonymi gwiazdkami (jednym słowem 3x'bardzo')
...no i ten cudowny dźwięk :cool:
POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiesz gorgol, ja niedawno też widziałem w takim chemicznym sklepiku małe wersje circoblitzów były po 2 złote sztuka :???: , ale to były z jorga, a z komety ? oni produkują takie circoblitzy ? PS: te małe circoblitze z jorga które widziałem, to była chyba jakaś stara wersja.....

@mantis: importerzy nie produkują fajerwerków, tylko je sprowadzają (najczęściej z Chin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

peony blitz jest moim zdaniem najlepsza ze wszystkich circoblitz z komety, jej efekt to w miarę duża peonia, w moim przypadku była zielona, ale zauważ, że już tworzysz OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

chyba żartujesz kameleon

tak naprawde rozpryska sie na 2 kolory -zielony i czerwony i napewno nie jest taki jak w jakiejkolwiek mozdzierzy.
jak za ta cene oczywiscie dobre ale bez przesady z tymi porownaniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzisiaj odpaliłem jednego P0009 Mini cyrkoblitza i byłem zszokowany efektem! Wybuch może nie za głośny ale piękny efekt peoni z zielonych i czerwonych gwiazdek. Polecam wszystkim w 100% nie spodziewałem się że z tak małego cyrko może być taki efekt.
Żałuje , że kupiłem tylko jedną paczkę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemne zabawki. Posiadają spory jak na rozmiary wybuch, a różnica pomiędzy większymi cyrcoblitzami u mnie była niewielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Jak dla mnie to te z jorga są słabsze od tych komety testowałem dzisiaj cracling i peony bardzo fajne na korsarzu z promocji 1+1 wziąłem 6 paczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...