Skocz do zawartości

[przemo312132] Fireworks Przemo 14/15r


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym zaprezentować 1cz . Stuffu na rok 2014-2015 ( bez opisu ) : jak się domyślacie z czasem będę aktualizował temat

Prawa Autorskie : przemo312132

http://i.imgur.com/jtjBdSa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze kostka na single, swój chłopak smile.gif

Jakie plany budżetowe na ten rok?

 

 

 

 

JacuQM

 

No więc plany są takie na oko od 400-700zł

Na pewno z firm które będę jeszcze zamawiał to Maxsem , Piromax , Triplex , Jorge , Kometa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć ,

Więc mam wiadomość , że ..

Po 10-tym dniu października lub jeżeli się naprawdę odbędzie WK maxsem złożę oto następujące zamówienie (poniżej ) :

Będzie to pierwsze i przedostatnie bo robię zakupy w dwóch sklepach :)

 

yjBJ9Q4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć , więc tak to powyżej z maxsema , nie wypali , jednak w tym roku zelżeje z kwotą , pierwsze zakupy za kwotę 290zł zrobię około 11-stego listopada , będą to kostki i inne

 

 

+ wyrzutnia 19sh maxsema którą mam , W grudniu ( po 10-tym ) chciałbym zakupić jakąś większą 49Sh lub kątówkę ( 25 -36-49sh ) oraz to co przed jak i w samego sylwestra potrzebne

 

I to było na ten rok , skromnie , ale zawsze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To tak dzisiaj złożyłem zamówienie ze sklepu BigFun za kwotę 292zł z przesyłką :

 

Yellow/purple peony, model: TXB821(T) szt 1

Mars - Seria BIG BANG, model: JW07(J) szt 2

Kasjopeja - Seria BIG BANG, model: JW06(J) szt 1

SOLARIS- Seria BIG BANG, model: JW03(J) szt 1

WENUS-Seria BIG BANG, model: JW08(J) szt 2

Super Korsarz, model: K0201(KO) 0,85 zł szt 10

Szalony pirat, model: P1215 2,49 zł szt 1

ADRENALINE, model: PXP308 4,99 zł szt 1

Pyro speed - ognista predkość, model: 22056 szt 3

HAPPY, model: TXF659-1(T) 0,99 zł szt4

Rzymskie ognie 36 sztuk, model: 22190-36 szt 1

Circoblitz, model: JM01(J) 7,00 zł szt1

FUNNY PARTY, model: P0017 1,49 zł szt 1

ZESTAW PROMOCYJNY 50+ ( NUMER 2), model: 50+(2) szt 1

Petarda lontowa JC05, model: JC05/FP3 small szt 11

ZESTAW PROMOCYJNY 100+ ( NUMER 3), model: 100+(3) szt 2

 

Szt ( Sztuk ) opakowań

 

Jak mówiłem skromnie ale zawsze , lecz jeszcze zamówienie równie skromne za ok 160zł pojawi się 9-10 Grudnia , co to będzie zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się twój stuff. Jest efekt jest i huk. Ja zmieniłbym tylko troche zestawy promocyjne. Wziąłbym jeden +100 oraz dwa po +50, wyrzutnie i fontanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny stuff, super wyrzutnie widze teraz podobieństwa do mojego stuffu, dużo fajnej zabawy, a wracając do pierwszej foty z czego tworzyłeś single

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny stuff, super wyrzutnie widze teraz podobieństwa do mojego stuffu, dużo fajnej zabawy, a wracając do pierwszej foty z czego tworzyłeś single

 

Dzięki , ale z tymi singalmi nie ma się co chwalić "Macrocosmos III" :blush:/>

Może zrobię jeszcze z tej 19Sh (SS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyzwoity stuff.Sprawdzone,znane kosteczki z serii Big Bang.Malutkie wyrzutnie z Piromaxa są naprawdę świetne.Mogę to śmiało powiedzieć,bo kilka dni temu testowałem nr 4.Rakiety + dużo zabawy no fajnie.Kup jeszcze ze 2 lepsze i stuff będzie naprawdę świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super stuff. Jest dożo efektu i dużo wysmienitej zabawy z rakietami, petardami itp. Oceniam stuff na 9/10 bo czegoś mo tu brakuje ale jest naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za opinie , co prawda na pewno zacznę coś tam postrzeliwać przed 31.12 , bo nie strzelać właściwie się nie da xD .. ;p

Oczywiście będę miał do wydania małą sumkę 100-200zł coś pomiędzy , więc chciałbym kupić moją pierwszą konkretniejszą jak na wcześniejsze czasy wyrzutnie JW25 ( to było to ehh ) , i coś finałowego np : Jw59 oraz obowiązkowo i tradycyjnie moździerz .

 

Tak jak mówiłem zakupy za ok 160zł ze sklepu FireWorld o ile będzie to co chcę , złożę ok 10.12.14r

Edytowane przez przemo312132
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć to tak chciałem powiedzieć-napisać , że mam na oku już pewne zapalniczki jeszcze nie wiem które/ą wezmę , to podam chociaż linki podpowiecie ?

 

http://allegro.pl/palnik-gazowy-zapalniczka-zarowa-turbo-jet-j366-i4820401977.html

http://allegro.pl/p52-palnik-gazowy-jet-zapalniczka-zarowa-zapalarka-i4794650330.html

http://hobbyhouse.pl/product-pol-802-Zapalniczka-naboj-00802.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i jest moc. Gratuluje dobrego wyboru, na prawde fajnie dobrane petardy, tylko zastanawiam się po co Ci korsarze hahaha :D Udanego sylwestra życzę, a z takim piro na pewno taki będzie :D

 

 

 

 

 

JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny stuff, mnóstwo fajnych wyrzutni w tym przedziale cenowym. Dobre rakiety i oczywiście art różne oraz petardy, na pewno nie zabraknie ci zabawy przed 24. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...